Jump to content

Shining


Grobodan

Recommended Posts

Ma boli tebe kurac . :D Neg osto lazu da je A5 kada nije, svaki put napishu A5 a ono negde dobijesh digi koji je izmedju A6 i A5.

 

Ajde za koju nedelju da skinem neki albumchic od ove grupe chisto da pocujem. A pochemu je ova grupa posebnije od ostalih BM grupa, aj se malo bacite u objasnjavanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ako ces ih sad poceti slusati samo zato sto sviraju u avgustu bolje nemoj..

 

Mislish, "ako nemam ortaka blekera, da mi nareze disk, bolje da ih i neslusham, jer ko danas otkriva nove bendove pomocu interenta to je tako gay".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislish, "ako nemam ortaka blekera, da mi nareze disk, bolje da ih i neslusham, jer ko danas otkriva nove bendove pomocu interenta to je tako gay".

 

(ne komentarisi padez i gramatiku, nemoj, nemoj.. )

 

:lol: ma brate.. sta te briga sta ko misli.. ako xoces da poslusas poslusaj.. mozda ti se i ne svidi.. nikom nista..

Share this post


Link to post
Share on other sites

(ne komentarisi padez i gramatiku, nemoj, nemoj.. )

 

:lol: ma brate.. sta te briga sta ko misli.. ako xoces da poslusas poslusaj.. mozda ti se i ne svidi.. nikom nista..

 

Slobodno komentarishi, mislsih da ces biti prva :P. Ali mene tako mrzi da udaram glavu od to, barem znam da ce se javiti neko posle i kvoutovati moju rechenicu, pa ce je svi prochitati da ugledaju gde je greshka.

 

Inache iks(x)ocu kada dodje na red, ali kakva je to rechenica ako nisi poslushao do sada, nemoj zbog ovog koncerta u avgustu. Inache vazno mi je da kazu ljudi sta misle, lista albuma koja se nalazi na mojoj listi za download je dosta dugachka, i ako dosta ljudi kazu ovo je cool, poslushati obavezno, ja cu staviti taj album na moju listu(i josh dati mu prioritet), skinuti ga i pokloniti mu nedelju dana slusajuci ga. Nevolim randum stvari da skidam sa neta, samo one preporuchene. Eto zato mi je vazno sta ko misli, ali to nikad nemenja moje misljenje o albumu kada ga poslusahm. : )

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slobodno komentarishi, mislsih da ces biti prva :P. Ali mene tako mrzi da udaram glavu od to, barem znam da ce se javiti neko posle i kvoutovati moju rechenicu, pa ce je svi prochitati da ugledaju gde je greshka.

 

Inache iks(x)ocu kada dodje na red, ali kakva je to rechenica ako nisi poslushao do sada, nemoj zbog ovog koncerta u avgustu. Inache vazno mi je da kazu ljudi sta misle, lista albuma koja se nalazi na mojoj listi za download je dosta dugachka, i ako dosta ljudi kazu ovo je cool, poslushati obavezno, ja cu staviti taj album na moju listu(i josh dati mu prioritet), skinuti ga i pokloniti mu nedelju dana slusajuci ga. Nevolim randum stvari da skidam sa neta, samo one preporuchene. Eto zato mi je vazno sta ko misli, ali to nikad nemenja moje misljenje o albumu kada ga poslusahm. : )

niti sam napisala da sam prva, niti to mislim. samo napomena sebi :)

 

a sta ako se zajebes, skines nesto nasumicno i svidi ti se?

ima toliko muzike koja se nekom ne svidja i koju ti nece preporuciti, a tebi bi se recimo svidelo kad bi poslusao..

nekim stvarima treba dati i vise od nedelju dana.. iako se to mozda ne cini tako na prvi pogled (poslusx :razz: )

kao ja i krompir salata. prosle su godine dok se nismo slozxili :) ok, sad lupetam, ali razumes valjda sta xocu da kazem.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

niti sam napisala da sam prva, niti to mislim. samo napomena sebi :)

znam ja sta si ti mislila, nemoj da se vaidsh. :P

 

a sta ako se zajebes, skines nesto nasumicno i svidi ti se?

onda plachem i tugujem.

 

ima toliko muzike koja se nekom ne svidja i koju ti nece preporuciti, a tebi bi se recimo svidelo kad bi poslusao..

Pa da ima i takvih slucajeva ali jebeshga sta ja tu mogu najvaznije je da cujem, i da kazem tome sto mi je preporuchio da je peder.

 

nekim stvarima treba dati i vise od nedelju dana.. iako se to mozda ne cini tako na prvi pogled (poslusx :razz: )

 

Pa ako ja poslushiks nedelju dana grupu i da mi se nesvidi, pa nevredi vishe se zamlacivati, mozda tek kasnije kad se slegne, ali........

kao ja i krompir salata. prosle su godine dok se nismo slozxili :) ok, sad lupetam, ali razumes valjda sta xocu da kazem.. ;)

Ja predpostavljam da je to bio onaj momenat prosvetljenja kada si shvatila, da krompir salata se neslusha nego jede. ;)

 

Razumem ja sve stosi ti htela reci, ali ja na sve to gledam iz drukcije prespektive. Ja sam novajlija kako ovde tako i u metal vodama(nerachunam moju nu-metal eru), moze se reci noob. I posle nekog slusanja shvatio sam da se muzika neodredjuje zanrovski nego po samom kvalitetu muzichara. Tako da onda dolaze moje muke, ja tolko toga nisam chuo, a tolko toga ima jel svaka podgrana metala ima svoje dobre i loshe bendove i sve to treba otkriti, treba vremena. A i to je glavni razlog zashto sam ja ovde(hvala Gojku sto mi je preporuchio forum), ovde stvarno postoje ljudi koji znaju znanje i u toku su(dobar primer je tema za download albuma na avangardi) therefore ovde ostavljaju razne linkove, kada sam doshao ovde otkrio sam 60% bendova koje sada mnogo volim. I tako dok nepostanem iskusniji, moram da crpim njihovo znanje i da se oslanjam na njih, naravno desi se da nekad skinem neshto i da bude to totalno sranje , ali ovako umanjujem procenat verovatnoce da cu downloudowati neshto sranje. :) nadma se da razumesh valjda sta iksocu da kazem. :P

 

Check this out : Jesus Christ - Silver. Electronic/drone/ambient size:39mb-a.

 

Stainless_Razor_Blade.jpg

 

jos jedan dan manje do shininga

 

Svi smo spremni i nestrpljivo cekamo:

345px-Tr00.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam ja sta si ti mislila, nemoj da se vaidsh. :P

uuu.. vidovnjak :razz:

 

 

najvaznije je da cujem, i da kazem tome sto mi je preporuchio da je peder.

to je najbitnije od svega :)

 

 

Ja predpostavljam da je to bio onaj momenat prosvetljenja kada si shvatila, da krompir salata se neslusha nego jede. ;)

potejto potato :razz:

 

Razumem ja sve stosi ti htela reci,

jes! :razz:

 

Ja sam novajlija kako ovde tako i u metal vodama, moze se reci noob.

 

345px-Tr00.jpg

 

:)

 

 

dobro, znaci poslusao si sxajning i svidja ti se?

 

kako je lepo videti kad se neko potrudi da ispadne budala

svaka cast!

okrutno okrutno :zeleni:

pa covek se uci dok je mlad

dok niko nikog ozbiljno ne uvredi sve je ok

 

 

ps. jel sam ja jedina koja ne planira da se secxe? :)

Edited by cва

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...