Jump to content

Shining


Grobodan

Recommended Posts

ko je ovo napisao?
090823.jpg

 

Trenutno najextremniji Experimental/Suicidal Black Metal bend u Evropi i svetu Šwedski SHINING, predvođen manijakalnim Kvarforth-om, dolazi u Srbiju 23.Avgusta u sklopu svoje Istočno Evropske turneje.

Shining je nastao 1996.godine i slobodno se može reći da su nastavili tamo gde je Burzum stao, naravno pomerivši granicu extremnog. Bend je uspeo da spoji nespojivo, spojivši u svojoj muzici black, doom i jazz i samim tim napraviti eksperimentalni black. Predvođeni ekscentričnim Kvarforth-om, poznatim po veoma upečatljivim live nastupima , fanovi black metal-a , a i svih formi extremnog metala imaće priliku da se uvere 23.avgusta zašto je Shining najekstremniji black metal bend na svetu.

Predgrupe će biti objavljene naknadno ( bice 3 predgrupe minimum ) .

 

http://www.myspace.com/shininghalmstad

 

Prodaja karata krece 10. Februara po ceni od 1000 dinara ( na dan koncerta 1200) .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Wtf?

 

SHINING is currently seeking a suitable label to release its recently completed sixth studio album, "VI / Klagopsalmer". The CD was recorded at The Slaughterhouse studios with producer Rickard Bengtsson and is expected to be issued in late 2009 or early 2010.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao sam lepo da na Halmstadu ima rifova koji su čist hard rock, a ko to ne čuje, baš me zabole.

 

Ne samo rifova, imas tu i solaze koje su cist hard rock, kao u prvoj pesmi npr. Pustao sam tu pesmu ortaku koji je u hard rock fazonu i uopste ne slusa black metal i lik se odusevio, u fazonu:"U jbt, kako covek dere gitaru"...

 

Sto se albuma tice - slazem se, samo neka oni njega objave, pa za koga god... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinem ja taj Shining, tako taj album iz 2007-e poslednji i sav usicen ga palim. Slusam tako ja, slusam , slusam , slusam..... WTF? ljudi pricaju da oni eksperimentishu ali da su ovolko progresivni i imaju onako dobre jazz prelaze i gde je brate ovde u celoj ovoj prichi Black metal sa suicidnim elementima. I tog trenutka ja shvatim, ja neslusham Shining nego Shining!

 

l_109bd1497fce319c04a4f49e7ef4b3af.jpg

 

i njihov album Grindstone. Inache bio sam siguran da su iz Norveshke a ne iz Svedske.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Finally we've got some news from the SHINING camp ! The band will return to the studio after their actual tour to re-record some part of the album.

The band members are not satisfy with the actual final result... What will be the next step?...

 

Ovo je od 6.marta. vest

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jel neko chuo neshto od onih albuma koji su izashli u 2008oj na kojim gostuje Kvarforth ( Amfetamin, Øl, mørke og depresjon, S.U.I.Z.I.D) ?

 

Najvishe me interesuje nashta lichi taj Den Saakaldte, pa ako je neko chuo da kaze utiske. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najvishe me interesuje nashta lichi taj Den Saakaldte, pa ako je neko chuo da kaze utiske. :)

 

Sjajan album taj "Ol, Morke...", veruj mi. Stvarno me je prijatno iznenadio, depresivan ali i sa puno ne-metal upliva, jazz-a ponajvise, jako cudno i super zvuci. :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cool, downloudovacu oba albuma. ( tako jest kako ja vidim taj Ol, Morke je zapravo demo, a ovaj sto je skoro izasao iz 2009e je tek prvi LP).

 

Inache zaboravih da kazem, meni se dopadaju ove dve nove, i prilichno me iznenadi clean na drugoj. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...