Jump to content

CSI


Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anyway, mnogo mi je bio smeshan onaj Horejshio iz Majamija kad uvek onako ispadne pametan na kraju, u fazonu:

 

NEGATIVAC: Necu provesti ni dana u zatvoru!

Horejshio: U pravu si, necesh provesti dana u zatvoru, proveshcesh ih hiljade!

To je jedan od najboljih likova ikada snimljenih. Treba mu posvetiti fan club.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Retko kad sta funkcionise onako kako smo ocekivali ili kako ocekujemo.

Primer: danas sam kupila novu tastaturu jer se prosla razdrndala, spejs bar nije radio, a i bila je mnogo bucna. Dadoh 600 dinara za tastaturu koja je jedva primetno tisa od stare :mrtav:

Хих, ја сам моју мекану и тиху платио 200. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se pandurskih serija tice, posle baltimore homicide, sve ostalo komotno moze da se brise. ali CSI kao serijal opusta u bilo kojoj varijanti.

Slazem se...Baltimore je nekako bio najrealniji i nije uvek pokazivao da su policajci efikasni...Koliko se secam,njima do kraja serije ostaju neki slucajevi nereseni i neki se provlace kroz vise epizoda,kao ona slucaj Addine Watson....

 

CSI Las Vegas mi je bio najbolji.Grisom mi je ubedljivo omiljeni lik.Horacio i Majami ekipa su slabiji,a NY mi je maaaalo dosadan...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se...Baltimore je nekako bio najrealniji i nije uvek pokazivao da su policajci efikasni...Koliko se secam,njima do kraja serije ostaju neki slucajevi nereseni i neki se provlace kroz vise epizoda,kao ona slucaj Addine Watson....

 

CSI Las Vegas mi je bio najbolji.Grisom mi je ubedljivo omiljeni lik.Horacio i Majami ekipa su slabiji,a NY mi je maaaalo dosadan...

 

Pre bih rekao da je Adena Watson.

Meni je :NY bolji nego :Miami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, nemojte tako, Las Vegas je zakon i to je chinjenica, bash sam skoro na Foxu gledala neku emisiju o real life forenzicharima i ovi su ih tako dobro skinuli, od ponashanja, preko govora do sitnica pri obradjivanju dokaza, sve je isto... a da ne pricham o tome da se ne prave pametni kad uhvate krivce i nemaju neke glupave fore poput Horacija! Las Vegas rula!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, koliko ja znam postoje CSI: Miami, Las Vegas i NY, s tim shto se Las Vegas i NY daju na prvom, pa sam s toga kapirala da kao predhodnika spominjesh Las Vegas.... nekako mi logichno...

 

E, al moram reci da mi se svidela ova epizoda od petka NY sa hobotnicama i bubama koje se ruchkaju.... hihi, pohovani paukovi....

Edited by vampirburnedbythesun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...