Jump to content

Marchelo


michelle

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

nisam nikad bio neki fan, ali sve vise i vise mi se cini da je njegov cilj da izbaci svu zabavu iz hip hop-a :)

 

jes talentovan i sve ali nekako mi sve kruto, preozbiljno nema nikakvog gotivnog slenga, nista zabavno, ili pametovanje ili neke price iz nekog hallmark filma za zene o silovanju, maltretiranju, itd.

 

ne moze sve vreme Chuck D, mora malo i Flava Flav-a da postoji. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno, ubio ga je na mesto, samo je posle smorio sa sranjima oko shtale i njive :\

 

cekam album. cuo sam samo jednu pesmu sa njega kad je bio u indjiji, nesto o liku koji nadje kul ribu al su joj keva i chale lopine i nakaze :S nelosha je al ne dovoljno dobra da slusas vise od jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam nikad bio neki fan, ali sve vise i vise mi se cini da je njegov cilj da izbaci svu zabavu iz hip hop-a :)

 

jes talentovan i sve ali nekako mi sve kruto, preozbiljno nema nikakvog gotivnog slenga, nista zabavno, ili pametovanje ili neke price iz nekog hallmark filma za zene o silovanju, maltretiranju, itd.

 

ne moze sve vreme Chuck D, mora malo i Flava Flav-a da postoji. :D

E jbt kontala sam da se bacim sad u neko dublje filozofiranje...ali onda skapiram da stvari koje bih pisala ovde ne bi doprle do tebe...jbg,steta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbt kontala sam da se bacim sad u neko dublje filozofiranje...ali onda skapiram da stvari koje bih pisala ovde ne bi doprle do tebe...jbg,steta...

 

 

moraces 10 omiljenih hip hop albuma da mi izlistas pre nego sto ti dozvolim da mi se obratis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim ono što radi, i super je što gotivi metal, ali kad sam pustio ovu "Tri želje" bi mi malo aprijatno, malo je preblizu Diablo Swing Orchestra, malo više preblizu, ono baš "E vidi što su super, uzećemo ovo i odsvirati malo drugačije, ko je čuo kod nas za DSO, a i promenili smo malo, nije baš isto". <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, nije to u pitanju, nego sta realno u lice mozes da kazes coveku koji protiv tebe nema nista, a koga si uzeo da pljujes eto tako, zato sto je to sad in, zato sto si uspeo kao tru reper kad to uradis.

 

@Ball - pazi kad ni ja ne mogu sad da se setim :D Mimohod ili Bluz o duhu iz boce mora da bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...