Jump to content

Marchelo


michelle

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

pesma sa viklerom je uzasna, puko je i taj covek leba mi :\

 

inache ima dve tri dobre pesme, ostale ne mogu da slusam. sta mene boli kurac sta marcelo sanja picke materine i storitelinzi od 6 minuta sto od rimovanja rechi od 15 slova ne znas de im je glava de rep.

 

pozdrav za to sto radi ako pokusava da zavrsi negde gde je buck 65 recimo ali posto uopste ne mislim da to pokusava uzasan je album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^

Auuu... not cool.

 

________________

 

 

 

Album je lican i to je kul samo nisam siguran koliko ce publika biti zainteresovana da slusa sve to. Necu reci da mi je Puzzle Shock bolji od Trece Sise :D jer ga nisam slusao koliko sam slusao PZ.

Ukratko...

 

Testament... ok, odjebao je domacu "hop" scenu, poruka shvacena.

 

Tri zelje... prvo sam se odusevio kada sam cuo stvar a onda se smorio kad sam skontao da je to obrada od DSO. Sve u svemu i dalje je kul, bice hit.

 

Ponos... opet licna stvar ali jebe kevu... refren je pevljiv... bash! Dajem prednost onoj drugoj verziji sa bonusa. Dodusa zajebato je, u prvoj verziji refren se ponavlja vise puta dok u alternativnoj verziji ima solo pa sad biraj sta ti se vise dopada. Prvi singl/spot?!

 

Trece oko... ova mi bas nije nesto zanimljiva.

 

Krasnokalipsa... za ovu stvar moras da gotivis Kal da bi ti se dopala. Mene Kal smara pa samim tim i ova pesma. Doduse, Marchelov deo je super. U prevodu, samo da nema narodnjacke violine i djipsi refrena bila bi kul pesma ali onda to ne bi bio feat. Kal. :)

 

Mimohod... trip, totalni. Trip-hop, dopada mi se stvar skroz. Bas sam se iznenadio kada sam je prvi put cuo.

 

Neko treci... koncertna stvar. Ne lose.

 

(Kata)strofe bola... delimicno se slazem sa Bodyem. Pesma je kul dok Wikluh ne pocne da peva.

 

Slova... :)

 

Bluz o duhu iz boce... dobra, dobra.

 

Tri prsta... ja shvatih ovu stvar kao Senke 2. Jeziva pesma. Vrrrrrlo dobro.

 

Mrak... ne znam zasto ali me ova stvar malo smara.

 

Dole... super refren. :da:

 

Svetla gore... :D

 

Srecna strana medalje... pesma za kraj.

 

Bonus disk... bonus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...