Jump to content

Theatres Des Vampires


Bata Trokrilni

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

slazem se sa tim da im je gothic/black vise lezao....ali ok.......imaju dobrih pesama....ja ih slusam......tekstovi su im ekstremno satanisticki........na pojedine su dosta uticali......dokaz da muzika dosta dosta utice na ljudsku psihu.........treba znati to kontrolisati.......sve u svemu.....dobri su........

Share this post


Link to post
Share on other sites

tekstovi su im ekstremno satanisticki........

 

Da, ali na nezreo nacin. Potrebna je jako velika zrelost u pisanju tekstova da ekstremni satanizam ne bi delovao bezvezno i "napaljeno", a oni su to, po mom misljenju, SKROZ promasili.

 

les litanies de satan je odlicna...pravu muzicku pozadinu su odabrali...

:da::pivopije: Slazem se, lepo su docarali atmosferu.

 

A ako imaju takav uzor, kao sto je Bodler, mogli bi da pisu i mnogo bolje tekstove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da....na nezreo nacin.......ipak utice.........ipak treba shvatiti poentu svega, nesto su hteli reci ali ne na pravi nacin..........neko mozda ne misli da su promasili.....ukusi, stavovi i razmisljanje je razlicito.........ipak se slazem sa tobom......imaju par pesama koje su stvarno dobre.......drugo manje vise......mada ranije sam ih vise slusala, u poslednje vreme tezim necim sa drugacijim smislom.......toliki grubi(ili kako vec da se izrazim) tekstovi mi trenutno ne prijaju............ali to meni zavisi od raspolozenja i perioda................

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno ja volim tekstove za razmisljanje, i sa smislom......da se zapitam sta zapravo neko zeli reci........ponekad se zamislim i u jednoj reci nadjem vise znacenja, i cesto istu pesmu shvatim na vise nacina, u zavisnosti kakvo je moje raspolozenje u trenu kad je slusam.....to je neko moje uzivanje u muzici....inace se ne trudim da naucim tekstove napamet....udju mi sami u usi.....a i zasto bih se trudila da pamtim.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

to mi je navika da stavljam tackice, ali na to moze da se gleda da ima jos toga da se kaze......ja TO KAZEM UKRATKO....TEMA JE DISKUTABILNA............primecujem da volis da se raspravljas ovde........uvek skoro govoris suprotno od drugih...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni nesmeta, samo napred..........ali pricaj sta mislis i to obrazlozi da bi dobilo smisao, a ne samo to je tako i tako..............znas vec sta hocu reci..............ako kazes da nesto nevolis obrazlozi zasto nemoj terati inat...........mali savet..........ukusi su razliciti...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...