Jump to content

Exorcist


Thrashformers

Recommended Posts

Pogledaj VS temu..chak ni tamo nema mnogo ljudi...a na ovu temu isto ne verujem da ce mnogo ljudi doci :) Steta...

 

Inace..postoji samo taj Nightmare Theatre, koji je i prvi snimak Noble Savage postave..extra dobar thrash/black/heavy zvuk 80tih..ima venoma malo...DeFeis ima dobar i brutalniji vokal+ riffmaster general Edward Pursino ga shije uzduz i popreko. Inache "Call For The Exorcist" je kasnije na House of Atreusu uradjena kao "Fires Of Ecstasy"..mjuza maltene ista, sam malo vokalni aranzmani promenjeni, i naravno DeFeis ne peva na isti nacin hehe..Bilo bi kul kad bi il "Execution OF The witches" il "Riding to hell" za neki buduci VS album "preradili"

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidi tema, nisam je ni primetio...

Da, imam tu negde njihovo pozorishte :D , nisam nesto obratio paznju na bend.

Secam se pesme Possessed, nisam siguran da li je to ovaj bend radio al kao da se secam da je bilo tako nesto na albumu.

 

'cu da nadjem i preslusham ponovo taj album, pa cu josh nesto da (do)kenjam.

Edited by MREzAsTI_MEn

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Uh, ovaj Nightmare Theatre ubija!

Occult black / thrash, pa jos iz osamdesetih - sta covek vise da trazi? Meni nikad nije dosta ovakvih bendova i albuma, i pitam se samo, zasto ja ovo nisam pre slusao.

E da... Pise na arhivama "fake Cobra Records band", zna li neko u cemu je fora? Jel se u vreme albuma nije znalo da iza njega stoje ljudi iz VS?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 3 years later...

Da ne otvaram novu temu (a i ova malo da zivne), pretopla (almost homo) preporuka za Original SIn - Sin Will Find You Out.

 

Odlican speed/heavy, u principu je nastavak Exorcista, samo sto peva DeFeisova sestra :] Bar tako skapirah... Sve u svemu, kome se svidja Nightmare Theatre ovo je must listen. I steta sto ova riba jos negde nije pevala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...