Jump to content

Metal: A Headbanger's Journey


Morphy

Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Global Metal je mnogo bolji i zanimljiviji od prethodnika mu.

Japan je vrh vrhova a i oni Kinezi zvuce mnogo zajebano!

 

Jedino što me iritira je Mr. Lars-u-svakoj-čorbi-mirođija. Na moju nesreću, gledao sam dan za danom GM i Get Thrashed i morao da trpim pozera u oba :angry2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste on pozercina ali kad je dobro nagudrisan deluje cak i fini.Moze neko da pomisli da nije smradina... :)

 

Gledah prekjuce Global metal i bas sam uzivao.Sto bi dobro bilo da dodje ovde da ga mi ugostimo,da vidi kakvi su Srbi delije i ludaci.

Imali smo mi ovde jednog americkog mekusca iz Minesote,od bureka povracao,kafu navrnuo sa sve talogom pa zamalo da se zadavi jer je mislio da je to filterusa a kad ga nasi savatali i odveli u kafanu za dva dana propusio,propio se i postao propalitet a doso otuda strejt. :) Kako je jeo pihtije u kafani a kod mene sarme... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ljudi, jel zna neko gde moze da se nadje bonus dvd ( sa jos oko sat vremena materijala ukljucujuci intervjue sa Krisiun, Melechesh itd.)?

Jel moguce da ga nigde nema, cak se nigde ni ne pominje, osim u metal maniacs recenziji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja polako pocinjem da sumnjam da postoji...

 

Citiram recenziju u MM:

"...the film itself is just over 90 minutes in length, but since they had such a wealth of footage shot, there's an extra bonus dvd that contains another hour-plus' worth of inetrviews and performances, with bands like Sigh, Melechesh and Krisiun getting more interview time next to outtakes from Iron Maiden and Lamb Of God."

 

Gde je jebeno taj disk?!

Edited by excrement

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste on pozercina ali kad je dobro nagudrisan deluje cak i fini.Moze neko da pomisli da nije smradina... :)

 

Gledah prekjuce Global metal i bas sam uzivao.Sto bi dobro bilo da dodje ovde da ga mi ugostimo,da vidi kakvi su Srbi delije i ludaci.

Imali smo mi ovde jednog americkog mekusca iz Minesote,od bureka povracao,kafu navrnuo sa sve talogom pa zamalo da se zadavi jer je mislio da je to filterusa a kad ga nasi savatali i odveli u kafanu za dva dana propusio,propio se i postao propalitet a doso otuda strejt. :) Kako je jeo pihtije u kafani a kod mene sarme... :)

 

 

:):)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...