Jump to content

Diluvium


Guest

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Eto, kad su svirali u Domu Omladine zadnji put .. pre vise od godinu dana. Bilo je poluprazno a bend je nevidjeno kvalitetan. Perfektno zvuce uzivo, a studijski su bili bliski svetskim standardima. Steta sto kod nas tesko moze da se zivi od muzike, i ljudi se verovatno bave necim drugim da bi zaradili za zivot, a mi smo ostali liseni jednog od najkvalitetnijih domacih bendova ...mislim, bar u zadnjih godinu dana o njima nista nisam cuo, daj boze da rade, bio bih veoma srecan icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

BEND JE FENOMENALAN. I ON DOKAZUJE DA NE MORA SVAKI GOTHIC METAL BEND DA IMA STILSKI IZRAZ NAO NIGHTWISH,WT I NJIMA SLICNI.

 

Pravi su naslednici the gatheringa , tamo gde su oni stali ovi ce nastaviti.

 

HAIL TO DILUVIJUM AND MILICA PLAVSIC !!!!!!!!!!!!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diluvium je svojevremeno bio vanserijski bend za nase podneblje, produkcijski i muzicki. Veoma mi je zao sto nisu aktivni, a uvek se nerado setim kako sam ispizdeo kad je bila svirka u domu i nije bilo ni pola sale, a to je bio jedan od najboljih domacih koncerta na kom sam bio ... svetski i ultramocno .. al jebiga ... nisu biseri za svinje icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diluvium je svojevremeno bio vanserijski bend za nase podneblje, produkcijski i muzicki. Veoma mi je zao sto nisu aktivni, a uvek se nerado setim kako sam ispizdeo kad je bila svirka u domu i nije bilo ni pola sale, a to je bio jedan od najboljih domacih koncerta na kom sam bio ... svetski i ultramocno .. al jebiga ... nisu biseri za svinje icon_twisted.gif

Pa jesu li se raspali, shta????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jesu li se raspali, shta????

Ne mozra da znaci da su se raspali, jednostavno odavno nisu svirali i odavno nista nisu izdali ... mozda oni imaju probe svaki dan ali ja to ne znam. Po tom pitanju kazem da nisu aktivni. JA verujem da se bend nije raspao, bar na metal arhivama pise da su aktivni ....

 

Origin Formed in Current label Status

Serbia and Montenegro (Nis) 1995 CCP Records Active

Current line-up

Milica Plavsic - vocals

Milorad D. Mladenovic - guitar

Andreja Pesic - guitar

Aleksandar Stevanovic - keys

Miodrag Stevanovic - bass

Vladan Bozilovic - drums

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja lepo kazem da su na sajtu objavili da Milica vise ne peva u bendu, vec da su nasli novu pevacicu. S tim sto nije napisano ni ko je ta devojka, a i dalje u sekciji ''the band'' stoji Milicino ime.

 

U PRAVU SI. JA SAM U CESTOM KONTAKTU SA NJIMA JER ZIVIM U BLIZINI NISA I ZNAM DA SE NISU RASPALI VEC SU AMO PROMENILI VOKAL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
DILUVIUM ce nastupiti na festivalu Metal Female Voices u Belgiji u oktobru ove godine!

 

user posted image

 

Znaci aktivni su!!! biggrin.gif

 

DILUVIUM TO ZASLUZUJE SVOJIM KVALITETOM I RADOM. IMA DA SATRU I LACUNU I AFTER FOREVER. GARANTUJEM

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

DILUVIUM TO ZASLUZUJE SVOJIM KVALITETOM I RADOM. IMA DA SATRU I LACUNU I AFTER FOREVER. GARANTUJEM

Ha!

 

Volim i ja Diluvium, ali preterao si malo sa izjavom. Ako nista, oprema koju pomenuta dva benda poseduju jedno 100x je skuplja od Diluvium-ove.

 

Ali svaka podrska za taj nastup, valjda ce se pokazati u najboljem svetlu, sto zbog njih, sto i zbog nas.

 

Poz!

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diluvium se zahvaljuje svima na podrsci!

 

Bend je imao pauzu u radu iz privatnih razloga i to je uzrok neaktivnosti!

Novi sajt sa svim obavestenjima je u pripremi i mozete da ga ocekujete u naredne dve nedelje.

 

To su razlozi zasto nema skoro nikakvih informacija na starom!

 

 

Milica Plavsic je aktuelna pevacica, sto znaci da bend radi u zvanicnom sastavu sa cd-a "AURORA".

Diluvium je trenutno u pripremi za ulazak u studio i radi punom parom..

 

 

Videli smo komentare na forumu i osetili se duznim da vas ukratko obavestimo o osnovnim stvarima

Uskoro cemo da vas uputimo na novu adresu!

 

Andreja [Diluvium]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...