Jump to content

Diluvium


Guest

Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Diluvium je potvrdio ucesce na ovogodisnjem EXIT-u, 7.jula na METAL HAMMER stage-u

Uskoro ce ova informacija biti na sajtu benda www.diluvium.net, kao i na sajtu exita www.exitfest.org

 

Nastup benda je u trajanju od 30 min a satnica 3.40h (8.jula,AM)

 

Show time :

 

FULL SIZE

RED UNION

HANG

END OF DAYS

DIECAST

NAPALM DEATH

MAY RESULT

TIBIA

THE STONE

03.40-04.10h DILUVIUM

 

pozdrav

 

Andreja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diluvium je potvrdio ucesce na ovogodisnjem EXIT-u, 7.jula na METAL HAMMER stage-u

Uskoro ce ova informacija biti na sajtu benda www.diluvium.net, kao i na sajtu exita www.exitfest.org

 

Nastup benda je u trajanju od 30 min a satnica 3.40h (8.jula,AM)

 

Show time :

 

FULL SIZE

RED UNION

HANG

END OF DAYS

DIECAST

NAPALM DEATH

MAY RESULT

TIBIA

THE STONE

03.40-04.10h DILUVIUM

 

pozdrav

 

Andreja

Vredi ostati budan!

Mozda je i dobro sto je tako kasno jer se nece pogoditi sa necime sto ne bih da porpustim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Nastup je bio super.Live vam zvuci kao na albumu.steta sto je nastup kasno poceo pa je vecina mase vec otisla kuci da lala.ja sam bila u prvom redu icon_mrgreen.gif

jedina zamerka:pevacica vam je malo nesigurna na bini

i ja sam bio u prvom redu,ako si videla nekog kratkokosog u plavoj teksas kosulji to sam bio ja icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest JohnConnor

 

Hvala vam puno za ove komentare podrske. Hvala i za to da smo zvucali kao na albumu!

 

Cinjenica je da je ceo tim benda bio prilicno umoran (pospan) i to da je nakon druge izvodjene pesme nasem basisti "pukla" zica tako da su cak tri pesme zapravo odsvirane bez nama omiljene bas gitare sto nas je i dovelo do izvesnih zastoja!

 

Bilo nam je veliko zadovoljstvo sto smo proveli predivnu zoru sa Vama i srdacno vas pozdravlja Diluvium uz nadu za skorasnji susret!!!

 

Miki

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam vas na EXITU (bio u prvom redu, s leve strane, gledano iz publikine perspektive, s josh jednim drugom, ja nosio duks na zute i plave strafte).

Dobro ste odsvirali i otpevale, kao na albumu, ali VEEEEELIKI minus na staticnost na sceni, posebno za pevaljku. Em shto se nije pomerala, em sto nije ni dve reci rekla publici, em sto je istrcala s bine k'o da smo je vilama jurili. Znam ja da je bilo vec jutro, i da je ona roze majica tamka, a zora hladna, ali mnogo ste izgledali preplaseno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

VEEEEELIKI minus na staticnost na sceni, posebno za pevaljku. Em shto se nije pomerala, em sto nije ni dve reci rekla publici, em sto je istrcala s bine k'o da smo je vilama jurili. Znam ja da je bilo vec jutro, i da je ona roze majica tamka, a zora hladna, ali mnogo ste izgledali preplaseno!

Jest vala icon_da.gif .Za ceo koncert je 2 puta stidljivo rekla:"hvala".Neka malo komunicira sa publikom.moze uzimati one fore sa pljeskanjem u ritmu ili ono cuveno:"hej!" od Nightwisha.

Btw:ja sam bila u prvom redu,s leve strane izmedju garija sa dugom plavom kosom i plavom bradom i drogog garija sa kapom vojnickog dezena.Ako to ikom ista znaci,imala sam tamno ljubicasti duks.ne znam ni jednog od njih dvojice.Na Diluvium sam dosla sama icon_frown.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diluvium ucestvuje na ovogodisnjem takmicenju za najbolju autorsku pesmu,

22.jula u Novom Pazaru

 

Za takmicenje je izabrana nova pesma "Dolphin's Song", u konkurenciji od oko 20 ucesnika

 

Pesma je u stilu muzike koju bend oduvek stvara, u malo drugacijem aranzmanu

 

Festival je, naravno, vise u domenu zabavne pop muzike, stoga je i draz naseg takmicenja veca

 

Ocekujemo vasu podrsku...pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...