Jump to content

Diluvium


Guest

Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...

Већ сам рекао на страницама њиховог guestbook-a: кад буду схватили да су из Србије а не из Југославије, како кажу, онда можемо и да разговарамо о њиховој музици. Тада ће ваљда и магазини који су писали рецензије да увиде грешку до које је свакако дошло незаинтересованошћу. Дакле, постоје припадници СРПСКЕ метал сцене, а коме је до југословенства нека посети ову страницу, па нек се малко расплаче biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imam onaj njihov, valjda demo, album (Aurora) i mislim da su stvarno odlichan bend. Nisam bash upoznata sa domacjom scenom, pa se nemojte ljutiti kad kazhem da nikad ne bih rekla da su iz NIsha (tj. da su nashi uopshte).

 

Najvishe mi se svidja pesma Your Last Appearance.

 

Ako neko ima textove molila bih da me kontaktira na mail ili pp.

 

Danke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diluvium je bar na osnovu albuma AURORA sasvim svetski bend, i idejno i produkcijski. Da mi neko pusti , a da ne znam ko je, pomislio bih da je recimo Lacuna Coil. Videcemo kako ce se bend dalje razvijati, ali do sada spada u onu grupu nasih bendova koji bi do sad vec bili vrlo bogati samo da su nastali u nekoj zapadnoj ili severnoj drzavi. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diluvium je najbolji bend koji imamo...

nema govora...

od kad nema Introitus-a, suvereno vlada srbijom...

a ti smilje i kovilje, work on your ego!

 

Nemojmo subjektivizirati situaciju smile.gif

Ima jos puno da oderu prste momci i devojke iz Diluviuma da bi bili najbolji bend. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soli, ne lupaj, bash ne liche na Lacunu.... Milica ima POTPUNO drugachiji glas od Kristine. Ama bash.

 

Inache, stvarno zvuche svetski... Prosto iznenadjujucje za nashu jugicu smile.gif

 

E sad neko moze da kaze kako nisu svi tonovi bili jednaki, kako se devojka drugacije ceslja, kako nisam pojeo jutarnju dozu kukuruza i sl.... mene Diluvium atmosferom podseca na Lacuna Coil ... ne postoje 2 benda na svetu koja zvuce potpuno isto ... jos samo reci da se razlikuju Lacuna i Diluvium ko nebo i zemlja...ono Lacuna svira Grind Core a Diluvium Electro pop ... nemojmo preterivati ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

General Buzda, koji je inace Nishlija mi juce rece da je Diluvium imao samo 2 svirke u Nishu otkad on prati desavanja. Ipak mislim da bi trebalo da budu malo aktivniji. MOzda je svemu tome razlog sto kubure sa pevacicom, ali je steta da ljudi budu uskraceni za live svirku. Ja nisam bio na koncertu Diluviuma nikad, ali se nadam da su bar priblizno dobri kao na albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...