Jump to content

Diluvium


Guest

Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imali su svirku pre skoro tacno godinu dana, predgrupa je bio Abonos.

 

posle su imali jos jednu svirku, kada je ono Vlada Dzet obilazio Srbiju.. mislim da je to bilo u martu ili aprilu?

 

znaci, tehnicki, svega JEDNA svirka.

 

doduse, na toj mart/aprilskoj svirci prvi put je pevala nova (skroz zbunjena i preplasena) pevacica smile.gif tj. promenili su pevacicu.

 

e od tada nista.

 

doduse, imaju probe malo cesce, posto ortak zivi u kuci pored lika kog koga odrzavaju probe.. i spremaju novi album.

 

i ajde sad, necu toliko da ih blatim, jer ipak su to komsije Pantelejci smile.gif))

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, produkcija je CCP, austrijska, i zanimljivo je reci da su u jednom momentu, na Yahoo top ten charts, u svom zanru, bili deseti!! (licno sam proverio)

 

tj. ne zove se to topten charts, nego sam ga tako nazvao, pojma nemam, idete na yahoo, pa na music, pa valjda na most popular ili tako nesto.. ne secam se svog tog engleskog.. valjda sam jasan sta sam hteo da kazem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Eldrich

Kako se moze uopste uporedjivati Diluvium i Lacuna Coil osim slicne idejne muzike. Zar neprimecujete da Diluvium na Aurori ima mnogo kompleksnije aranzmane, duza trajanja i u tehnickom smislu sviranja su mnogo bolji od Lacune, Lacuna name nijednu solazu koja je iole slozenija.

Po meni to je mix puno stilova ali u osnovi gothic rok metal. I potpuno su originalni cak i za evropsko trziste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest nesa_brus

Koncert u Domu omladine je bio super. Uklopila se ona nova pevacica, ako mogu da primetim. Svirka je bila strava, bas su izrasli u kvalitetan bend. Ne znam kako se kotiraju u Austriji i inostranstvu uopste, ali ovde zasluzuju bolji tretman. Jos kada su sve zacinili PARADISE LOST-om i SLAYER-om. Jedino mi bese zao sto nisu odsvirali i onu PANTERU sto su zapoceli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest nesa_brus

Promenili su pevachicu?! :? Zasto bre... pa ona prva je skroz ok.

I kakva je nova? Ja sam zaboravio na sinocjnu svirku... jebi ga sad.gif

 

Cisto obavestenja radi, ovo im je u stvari treca pevacica, a ne druga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio odlican.Stvarno sjajno zvuce uzivo,nov materijal mi izgleda kao logicni nastavak prethodnoga.Pevacica im je super i nema drasticne razlike izmedju pevanja na Aurori i njenog zivog nastupa,zacinjenog sjajnom odecom koju je imala na sebi.Bubnjar im je za svaku pohvalu.A i svi ostali clanovi benda ucinili su da uzivam tokom celog koncerta.Jedini problem je bio manjak publike,a to je ozbiljan problem koji muci nasu metal scenu.Ovaj bend je zasluzio vecu paznju. biggrin.gifa:

Dragonlord Black Dragon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert u Domu omladine je bio super. Uklopila se ona nova pevacica, ako mogu da primetim. Svirka je bila strava, bas su izrasli u kvalitetan bend. Ne znam kako se kotiraju u Austriji i inostranstvu uopste, ali ovde zasluzuju bolji tretman. Jos kada su sve zacinili PARADISE LOST-om i SLAYER-om. Jedino mi bese zao sto nisu odsvirali i onu PANTERU sto su zapoceli.

 

A nisi se javio da upoznash predcednika i podprecednika...E minsitre ministre smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

PA mislim da su prodali sav tiraz albuma u inostranstvu, tako da....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se moze uopste uporedjivati Diluvium i Lacuna Coil osim slicne idejne muzike. Zar neprimecujete da Diluvium na Aurori ima mnogo kompleksnije aranzmane, duza trajanja i u tehnickom smislu sviranja su mnogo bolji od Lacune, Lacuna name nijednu solazu koja je iole slozenija.

Po meni to je mix puno stilova ali u osnovi gothic rok metal. I potpuno su originalni cak i za evropsko trziste.

 

Ма, Lacuna има предност "испред микрофона". Сасвим довољно! А и знају да су жабари, за разлику од ових наших који и даље живе у некој СФРЈ. (смајли који повраћа) smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pevachica sa koncerta je ista ona koja je pevala na Aurori, sigurno!

Nemogucje je da su nashli devojke sa istim glasom! :roll:

Mada, ova je izgledala kao da je prvi put na sceni, imala je tremu i baaaash se videlo biggrin.gifa:

 

Inache,haljina joj je bila TOTALNO ochajna! Bila joj je velika i nikako za njenu gradju. Ali sve u svemu, devojka je mnogo slatka biggrin.gifa: :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest nesa_brus

Koncert u Domu omladine je bio super. Uklopila se ona nova pevacica, ako mogu da primetim. Svirka je bila strava, bas su izrasli u kvalitetan bend. Ne znam kako se kotiraju u Austriji i inostranstvu uopste, ali ovde zasluzuju bolji tretman. Jos kada su sve zacinili PARADISE LOST-om i SLAYER-om. Jedino mi bese zao sto nisu odsvirali i onu PANTERU sto su zapoceli.

 

A nisi se javio da upoznash predcednika i podprecednika...E minsitre ministre smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

PA mislim da su prodali sav tiraz albuma u inostranstvu, tako da....

 

Jebi ga! Tako blizu, a tako daleko! laugh.gif Nadam se da se gospoda (seljaci) predcednik i podpredcednik nece uvrediti zbog moje seljacke neuvidjavnosti. biggrin.gif Dosta se soka od cvekle popilo te veceri. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...