Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

HTC je sjajan, zvanicno sam se zaljubila.

Ne mogu da se setim sta bi mi jos trebalo da telefon ima :)

 

tastatura je odlicna, ne kajem se. pregledan je, brz, grafika je jako lepa, web browsing ide super (da,da,kucam sa telefona), ekran se tiltuje tako da izgleda kao mega cool device kada ga stavim na sto. nisam mu nista stvila od programa, niti karte za GPS, kada budem javljam utiske.

 

zoom ispod ekrana je geeeenijalan za net.

 

nisam ni usla u windows sem slucajno, touch flow mi je bas lego. odok da se sigram, aj uzdravlje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imam novi mob, Samsung S8000 Jet. :muzicar:

Pojavio se pre dva dana u prodaji i morao sam odma' da ga kupim. :D

Za sad su utisci pozitivni. Ekran je odlican (AMOLED), ima procesor od 800Mhz sto ga cini jednim od najbrzih telefona (novi iPhone radi na 600Mhz), kameru od 5mpix, neke senzore pokreta koje jos nisam skontao itd. Lepo izgleda i zavrsna obrada je bash dobra. Jedini problem na koji sam naisao je WIFI koji ne radi. Citam po internetu da i drugi ljudi imaju ovaj problem samo sto niko nije siguran da li je u pitanju hardverski ili softverski problem.

 

samsung-jet-s8000.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ kakav si gej, pukneš pare na nov fon na kome ne radi jedna od osnovnih funkcija, a to je wifi. :P Zezam se, je l' nije skidan ni sa kakve mreže ili tako nešto?

Edited by BaalBehrit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je jedna od osnovnih i bash sam se radovao toj opciji ali otkud sam znao da mu nece raditi. Generalno radi ali meni ne radi jer je mob u nekom sukobu sa AP. Nije skidan sa mreze, original sve legalno, naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam novi mob, Samsung S8000 Jet. :muzicar:

Pojavio se pre dva dana u prodaji i morao sam odma' da ga kupim. :D

Za sad su utisci pozitivni. Ekran je odlican (AMOLED), ima procesor od 800Mhz sto ga cini jednim od najbrzih telefona (novi iPhone radi na 600Mhz), kameru od 5mpix, neke senzore pokreta koje jos nisam skontao itd. Lepo izgleda i zavrsna obrada je bash dobra. Jedini problem na koji sam naisao je WIFI koji ne radi. Citam po internetu da i drugi ljudi imaju ovaj problem samo sto niko nije siguran da li je u pitanju hardverski ili softverski problem.

 

samsung-jet-s8000.jpg

 

Kupila drugarica prosle nedelje,odlican telefon.Inace drndao sam N97,osim drugacijeg fizickog izgleda i malo drugacije resenog slajda telefon nista ekstra nema.Kamera 5mp,memorija 32 gb i to je sve.Cak sam ocekivao i 8 mp kameru,pomalo sam razocaran.Telefon je cisto da kazes kako imas N97,nista drugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...