Jump to content

C&C 3


darthmoog

Recommended Posts

boxshot_uk_large.jpg

 

nemate ideju kako je dobra igra...samo sto nisam zaplakao kada sam video sinematike i kane-a ponovo...igra je neverovatna...prosto ne verujem da je Ea nije masakrirao...nazalost veoma kratko sam je igrao...tek cu moci ponovo za par dana...do tada ako je josh neko igrao neka ostavi utisak...igra je inache u dvd2 formatu (8gb)

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skepitcan sam povodom ove igre...mnogo...Westwood mi je bila jedna od omiljenih izdavackih kuca svojevremeno, ali kada ih je kupio usrani EA sve je otislo u kurac...izbacili su one usrane Generale i zamalo ubili u meni zelju da ponovo igram neku C&C igru...kako je to govno od igre bilo :no: ...ali da ne pricam unapred...probacu je za koji dan pa cu da se oglasim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Koliko je zahtevna igra? Sudeci po standardima smrdljivog EA, pretpostavljam da je igra 3 puta zahtevnija nego sto je to zaista potrebno.

Zahtevnost ... meni ide na normalu na mom athlonu od 1800, geforce 4 64 mb, i 512 ddr ...

 

A igra je inace ekstra ... mozda kada bi se jedinice brze pomerale ... ma editovacu ... jebenom mamutu trebaju tri godine da predje ogromnu mapu u multi-u X) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ovo radi na svakom kršu. Imam Semprona 2800 i 7300GT DDR3, fura sve na 1280x1024 full.

 

Igra je fenomenalna, ne sećam se da me je u zadnjih godinu ipo dana nešto držalo duže od 2 minuta (osim Obliviona), a ovde cepam kampanju uveliko i kukam što nemam više vremena da igram :)

 

Svaka preporuka, ko hoće old school strategiju, where men are men, and resource gathering is resource gathering :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...