Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

razumijem da su to novci, dobri nastupi, rasvjeta i ostalo važni...

 

ali jebote kud KORN???

 

hoćemo li iduće godine gledati borgire kak dijele binu s Tokyo Hotel? :haha:

Ko kaze da cemo ih gledati :haha: Al ko ih jebe, njihova stvar sa kim ce da se druze i izigravaju predgrupu.

 

Fejprile, sav si u nekoj seksualnosti. Te prsti u bulju, 69, cmok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda sam ja veoma uspesan covek

Jbg, kad se ja ne tuširam.

 

Poenta je da je Dimmu Borgir počeo da traži publiku među Korn fanovima. Komercijalno fantastičan potez, ali su izgubili svaku trunku kredibiliteta koju su možda imali.

Od kredibiliteta se ne živi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno boli njih kita za par klinaca koji ce ih ispljuvati jer vise nisu tr00 i sviraju kao predgrupa kornu.od takvih leba nema,mene ovo nista ne cudi jer takve stvari nisu nista sto bi trebalo iznenaditi,barem kod ovog benda.kao sto gojko rece ovo im je odlicna prilika za trazenje novih "fanova",a i sto frubi rece bolji deal valjda nisu mogli dobiti.sad jbg sto je to za nas zalost,a za njih radost to je druga prica..

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To kažu i muzičari koji rade Grand tezge.

 

Moraćeš da shvatiš da oni jednostavno od toga žive. Bend živi od turneja i prodatog merča, ne od šminkanja i slaganja "mnogo smo zajebani" faca. Što više ljudi na turneji, veća zarada za njih. A ovakve stvari me ne iznenađuju ni najmanje sad kada je ceo svet u ekonomskoj krizi. Mnogo toga se izmenilo u muzičkom svetu u proteklih godinu dana. Njima je Dimmu Borgir full time job, odavno je to prestalo da bude trVe satan worshiping underground, oni jednostavno donose poslovne odluke i to je to. Nekome će se svideti, nekome neće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to potpuno razumem i ne sporim ništa od toga što si rekao, samo konstatujem da su upravo postali 100% zabava i 0% umetnost, pa takav odgovor i treba da očekuju. Inače, jutros sam video komentare na fejsbuk stranici, 90% njih je osuđivačko. Koliko će to uticati na prodaju albuma, ne znam, ali mislim da fanovi ove vrste muzike nisu baš tolike ovce i matematika kao što bi muzička industrija želela da budu.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bas ne bih rekao da su ovime postali zabava a ogradili se od umetnosti - sve dok oni snimaju dobre albume zivo me boli kurac sa kim ce deliti binu, a ako ljudi krenu da ih bojkotuju zbog toga to samo pokazuje da ih uopste ne prate zbog muzike nego "stava".

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Gojko - Izgubiće 10 trve fanova, dobiće 100 Korn fanova i boli ih kurac. Imaju oni iza sebe menadžere koji misle o matematici, nije ovo tek tako. ;)

 

@ Talvi - Slažem se. To je upravo i moj stav. Dokle god mi se muzika nekog benda sviđa, zaboli me sa kim sviraju. Ionako 90% njih ne veruje u te "stavove" ili kako god to hoćete da nazovemo.

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bas ne bih rekao da su ovime postali zabava a ogradili se od umetnosti - sve dok oni snimaju dobre albume zivo me boli kurac sa kim ce deliti binu, a ako ljudi krenu da ih bojkotuju zbog toga to samo pokazuje da ih uopste ne prate zbog muzike nego "stava".

 

Problem je u tome sto oni vec duze vreme ne snimaju dobre albume.

Nekada sam ih obozavao, sada nisam siguran ni da bih se pojavio na koncertu da dodju u BG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, naravno, stvar ukusa je da li se nekome svidjaju noviji albumi ili ne, ali u principu sam hteo da kazem da takve stvari kao sto je npr. to sa kim ce neki bend ici na turneju nemaju nikakve veze sa time kakve ce biti note na novom disku, a meni je to daleko najbitnije.

 

Btw, sad mi od ove govorancije dodje da pustim Dimmu, eto kako ovo ipak ima efekta. :haha:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to potpuno razumem i ne sporim ništa od toga što si rekao, samo konstatujem da su upravo postali 100% zabava i 0% umetnost, pa takav odgovor i treba da očekuju. Inače, jutros sam video komentare na fejsbuk stranici, 90% njih je osuđivačko. Koliko će to uticati na prodaju albuma, ne znam, ali mislim da fanovi ove vrste muzike nisu baš tolike ovce i matematika kao što bi muzička industrija želela da budu.

 

Ja taman hteo da odgovorim kad vec vidim moj odgovor pa da ne trosim tastaturu :

 

 

Ja bas ne bih rekao da su ovime postali zabava a ogradili se od umetnosti - sve dok oni snimaju dobre albume zivo me boli kurac sa kim ce deliti binu, a ako ljudi krenu da ih bojkotuju zbog toga to samo pokazuje da ih uopste ne prate zbog muzike nego "stava".

 

 

Eno odbrojavaju nesto na myspace-u.

Edited by Svart

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bas ne bih rekao da su ovime postali zabava a ogradili se od umetnosti - sve dok oni snimaju dobre albume zivo me boli kurac sa kim ce deliti binu, a ako ljudi krenu da ih bojkotuju zbog toga to samo pokazuje da ih uopste ne prate zbog muzike nego "stava".

 

Interesantno, ali sa komercijalizacijom su upravo albumi počeli da im gube na kvalitetu, a nešto sumnjam da će svojim novim Korn fanovima ponuditi najžešći album do sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, sto se tice ovog novog albuma on je svakako vec gotov, tako da za njega nema straha. A sto se tice kvaliteta - hm, pa zavisi. Meni je npr. "Death Cult Armageddon" bolji od "Spiritual"-a, koliko god cudno to zvucalo.

Uostalom, ovo je samo jedna turneja, tj. sto rece Frubi sansa koju bi, da se ne lazemo, svako iskoristio. Po toj dedukciji, ako posle krenu na turneju sa Nile-om jel' treba da ocekujemo da se presaltaju na death metal? Sve je to biznis, vec odavno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...