Jump to content

Internet browseri


imaginos

Recommended Posts

da ne otvaram novu temu... sta god ukucam za pretragu u google..probao u Mozilli & Operi.. znaci koja god stranica, kazhe da mi moze unistiti racunar :ph34r:

 

For just over half an hour on Saturday, Google seemed to be afraid of the rest of the internet, but apparently, it's people who are to blame.

 

The mistake, which flagged all search items as potentially harmful, was apparently caused by the character '/' being accidentally included a list of harmful sites that Google received from StopBadware.org, a non-profit organization dedicated to the elimination of 'badware', causing the search engine to list every single website in the world as a hazard.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ffox ne bi trebalo uopste da baguje ako ti je sve ok sa kompom..

da li si probao da ga reinstaliras?

Pa naravski,ali opet nista.Jbt vise mu treba da otvori FF nego Crysis :mrgreen:  i jos mnogo toga...Nikako da dvojku opet skinem pa da probam,jbg vec sam se naviko na Operu.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Carski!!!!

 

0510_jeep-safari.jpg

 

ja sam odusevljen!!!!

 

EDIT:

Upravo sam video da je izašla beta ... samo 26 NB instalacija ?!?!?!? Pa da nisu malo preterali??? Probaću ga popodne

NANOBAJTA?!!!!??!??!111!!!

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam video da je izašla beta ... samo 26 NB instalacija ?!?!?!? Pa da nisu malo preterali??? Probaću ga popodne

koristim ga vec 20-ak minuta i mogu reci da je brzi od mozile

to je jedino sto sam zasad uocio

Share this post


Link to post
Share on other sites

probajte novi Safari

mnogo je dobar!!!!

 

Zašto je dobar sem (standardno) dobrog dizajna? Sad sam ga instalirao i isto govno kao što je i pre bio.

 

A ako te oduševljava onaj kvazi3D speed dial i da je zbog toga mnogo dobar Safari, onda stvarno nemam šta da kažem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto je dobar sem (standardno) dobrog dizajna? Sad sam ga instalirao i isto govno kao što je i pre bio.

 

A ako te oduševljava onaj kvazi3D speed dial i da je zbog toga mnogo dobar Safari, onda stvarno nemam šta da kažem.

jesam lepo napisao da me odusevila brzina ucitavanja stranica

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe ... greši čovek (ono za nanobajte) :)

 

Šta znam ... verujem da na Mac OSX Safari ima poentu, ali mi se čini da je nekako nespretan port na Windowsi .. šta znam

ovu verziju su lepo prilagodili windowsu, ali iTunes i dalje nema dobru kompatibilnost na windowsu :udri:

Edited by Satyr

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...