Jump to content

Internet browseri


imaginos

Recommended Posts

Izasao Google Chrome.

 

dlpage_lg.jpg

 

Trenutno ga koristim i prvi utisci su pozitivni. Jednostavan je i ima par nekih zanimljivih inovacija (organizacija i kozmetika). Fali mu prave opcija za privatnost i sigurnost. Ovo je smesno sto sada ima ali s obzirom da je ovo prva i to beta verzija sasvim je ok. S obzirom da me je Firefox 3 razocarao mislim da cu se zadrzati na Chromu bar na neko vreme.

http://www.google.com/chrome/

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, и ја сам тренутно на њему тј. још од синоћ.

Како год и шта год - радује ме да сам сачекао оно што сам желео - минималан, брз и једноставан web browser.

Наравно, ово је тек Beta верзија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvi utisci su dobri, Chrome jede veoma malo memorije (imam običaj da mi je nonstop otvoreno po nekoliko tabova, a to u Firefox-u pojede od 150 do skoro 200 MB RAM-a, a u Operi još više), download ide isto dobro (tu nisam ni očekivao neke probleme), jedino imam zamerku na Bookmarks - kad mi je već otvorena neka stranica ne mogu da pristupim Obeleživačima (kako ih tu nazivaju)....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, промени језик!

:)

То се овде зове "Always show bookmarks bar" или преведено на Српски ...

Како год.

:)

Иначе, он, такође (као и сви web browser-и данашњице) може да преузме букмарке, пасворде и сва подешавања из других web browser-а, Firefox-а, рецимо.

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selektovanje teksta je vrlo nesrecno, i nervira me sto vidim reklame prvi put posle dve godine...

a izgleda kao hibrid Firefoxa i Opere sa skinom novog IEa

 

Lepo je sve to, ali ne verujem da ce me naterati da predjem sa Opere...

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf ovaj novi firefox :puke:

ja bih da iskopam inastalaciju za staru verziju firefox-a, ali posto se on koliko vidim automatski update-uje zanima me da li to nekako mogu da sprecim, jer on sam skine update, i onda ga instalira automatski po pokretanju, da ne skidam dzabe instalaciju

ja koristim operu od sada, a overicu i ovaj novi google-ov, jer mi ova nova mozila bas slabo radi na ovoj konfiguraciji

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...