Jump to content

Internet browseri


imaginos

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Vidim da su u 56. konačno ubacili drag&drop u bookmakr foldere. A i ova compact tema izgleda normalnije. FIrefox je konačno ispred tupavog hroma što se funkcionalnosti tiče. Ali i dalje iza Opere i Vivaldija. Mada eto, lepo je znati da postoji kršten open-source browser za one kojima je to bitno :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако је игде важно имати опен сорс софтвер, онда је то свакако бровсер.

 

Дедер, пробај 57 Бета или Дев Едицију - да ви'ш шта је буџа у мушкарца.

 

kaće ne-beta?

 

Предвиђено за 14. новембар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije meni brzina bitna, imam ja vremena. Ne mogu da se odreknem funkcionalnosti zarad čuvanja informacije koji tiganj za palačinke sam kupio na amazonu.

Ako ništa drugo, skoro da i ne koristim Gugletove servise (maps, search, photo, drive...) i ne lajkam po flejsbuksima

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekoliko stvari koje sam video za ovih pola sata

 

- FB Messenger, vidi se notifikacija, ne moram da otvaram FB da bih video da li je neko pisao nešto

- WhatsApp, isto

- samo bookmarks bar je dostupan u gornjem desnom uglu, ne i ostale bookmarks, pa je ovo lakše nego da otvaram novi tab i onda pristupam njima

 

desni klik pa click na neku adresu koja nije linkovana ne otvara stranicu u novom tabu, nego u istom

to ne valja nikako

 

sporo reaguje na neke elemente na SK sajtu, na primer

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sportklub sajt je đubre. Na WP-u u Edge-u se ne vide linkove. Tj. prepoznaje ih jednom u 10 puta

 

Za nelinkovane adrese i desni klik

* "Go to.." otvara u istom tabu

* Ctrl + "Go to..." u novom tabu

* Shift + "Go to..." u novom prozoru

 

Za bookmark ne razumem šta si hteo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, to. Mada ne vidim poentu, valjda ćeš napraviti folder Other u bookmark baru :)

Meni je zapravo sve tu, nemam ništa u other/all bookmarks. Evo kakva je moja organizacija

 

https://s1.postimg.o...db3qin/temp.png

 

I ovo RSS rešenje je odlično (personal news). Prestao sam da koristim mail klijente za RSS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

srediću

 

još jedna stvar

recimo, u ovom tabu mi je otvorena ova stranica, u sledećem poforum sport

kliknem na link iz tvog posta, otvori se novi tab između nova dva

srednjim klikom zatvorim tab otvoren kad sam kliknuo na tvoj link, a onda me ne vrati na ovaj tab, nego na sledeći, u kojem je podforum sport

 

dosta iritantno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je

rešavaj to :D

 

još jedna stvar

ako imam nepročitanu poruku na FB mesindžeru (pretpostavljam da je ista stvar i sa WhatsApp), pa zatvorim Operu pre nego što pročitam poruke, kad je sledeći put pokrenem više nema notifikacije o nepročitanim porukama, tj. ponaša se kao da sam pročitao sve, iako nisam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za FB, ali za Whatsapp prikazuje. Problem je što kad ugasiš prozor u kom ti je aktivan whatsapp, moraš ponovo da klikneš na ikonu da ga učita. To je do whatsapp-a i njihovog protokola. Tako je i kada koristiš iz drugih browser-a

 

To sa messengerima je ok, ali po mom mišljenju nije nešto baš toliko korisno. Pošto za sve njih postoje desktop i/ili store aplikacije koje su bolje rešenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...