Jump to content

Internet browseri


imaginos

Recommended Posts

[url="http://www.alienwarearena.com/forums/topic/7628/hardware/-guide-proper-amd-ati-d"]http://www.alienware...roper-amd-ati-d[/url]

moj savjet je da to od starta odradis muski,dakle ako treba i rucno brisanje iz registra,obavezno driver sweeper u safe modu,sve pokreci kao administrator...probaj prvo zadnje oficijelne,pa onda ako i dalje imas isti problem,onda zadnju betu.ima i jedan bag o kojem niko na netu ne prica,tzv "digitally signed" drajver bag,jedino rjesenje istog je ako imas i amd cpu i plocu sa amd cipsetom (700 i kasniji) koji podrzavaju amd overdrive (posto je sporan beta dio amd overdrajv drajvera unutar samog catalyst-a) da prvo prije svega instaliras amd overdrive pa ccc pa drajvere za cipset i plocu,ako ti trebaju.

jos jedno moguce rjesenje je ako graficku ne koristis previse napredno,tj 3d mod compute i sl,je da uopste ne istaliras ni catalyst,pocistis sve,i pustis win update da stavi wdddm drajvere i cao.

edit:

i onda ti nije jasno sto svi ludimo za nvidiom :)

Edited by BLAGOJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nekako navikao, bio je uvek stabilan do sada, a i na drugom operativnom sljaka bez problema, a ovaj krom mi je nekako ko kopile koje nikad nisam hteo, nekako me uvek nesto tera od njega.

A npr dolphine mini koristim na fonu koji je u osnovi chrome...memam pojma nekako mi nikako taj chrome ne lezi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

хром је закон, једино што имају понекад идиотске апдејтове

 

интернет експлорер је мозила за сиромашне, стварно су у последње време све ближе једно другом

Share this post


Link to post
Share on other sites

sale:

 

ako te odbija dizajn,toliko derivata imas,ja prvi ne koristim guglov,vec komodo,a ni sam nemam pojma zasto,uglavnom radi 1/1 kao hrom,plus imas skinove,koji nemaju uticaja na sam softver i na funkcionisanje istog...ja bih volio da je netscape prezivio,ali jebiga,nema srece od mrtvog magarca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

kreteni moroni imbecili sa Yahoo-a

stvarno me zanima kome je palo na pamet da ukine najbolju opciju - tabove

 

jebote život, ne razumem šta uzimaju programeri koji stalno prave neke izmene koje kurcu ne valjaju

 

ladno nema ni foldera :haha: :haha:

 

bacati bombe na Yahoo

 

i ove nove teme su odvratne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto ne koristiš neki kršten mail klijent. Mada ni takav više nije lako naći.

Windows Live Mail i Outlook imaju previše glupih opcija i nemaju tabove. Opera mail izgleda dobro, ali joj fale neke opcije. Podržava tabove za mailove, ali ne i za foldere. Kao i IBM Lotus Notes, koji je još i spor. Kmail podržava tabove za foldere, ali ne i za mailove. Itd...

 

Thunderbird i Evolution nisam dugo koristio, pa ne znam kakvi su sada

Share this post


Link to post
Share on other sites

koristim Outlook na poslu, ali ide redirekcija svih mejlova na Jahu i koristi se mesindžer

na Jahu su svi povezani sa mojim kolegama, ne mogu tu sad da uvodim neke promene

 

i sad su imbecili iz Jahua sve sjebali, a vidim da se na sve strane ljudi žale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem zašto tako. Valjda treba obrnuto. Ja sam npr. u KMail ubacio gmail, yahoo i operamail nalog i umesto da u browser-u otvaram 3 puta njihove starnice, sve mi je na jednom mestu. A za IM je Pidgin sjajan, možeš da uvezeš gtalk, lync, sametime, yahoo messenger... naloge i opet ti je sve na jednom mestu

Share this post


Link to post
Share on other sites

kreteni moroni imbecili sa Yahoo-a

stvarno me zanima kome je palo na pamet da ukine najbolju opciju - tabove

 

jebote život, ne razumem šta uzimaju programeri koji stalno prave neke izmene koje kurcu ne valjaju

 

 

Management. Kakvi crni programeri.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...