Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

Tracklist sa ELECT THE DEAD :

 

01. Empty Walls

02. The Unthinking Majority

03. Money

04. Feed Us

05. Saving Us

06. Sky Is Over

07. Baby

08. Honking Antelope

09. Lie Lie Lie

10. Praise the Lord and Pass the Ammunition

11. Beethoven's C*nt

12. Elect the Dead

 

 

Neki linkovi :

 

pesma Empty Walls http://rapidshare.com/files/53945705/empty_walls.rar

 

video Empty Walls http://rapidshare.com/files/55332362/Empty_walls_video.rar

 

pesma The Unthinking Majority http://rs129.rapidshare.com/files/46459935/TUM.mp3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Rob_Zombie

SOAD je odlichan bend... Ja se u pochetku uopshte toliko nisam lozhio na njix, ali vremenom su mi postali odlichni... Po meni, ako se vetj tu mogu svrstati tu, najbolji NU metal bend, mada njixova muzika je chista experimentalnost..... Ja volim bendove tipa SOAD-a, RATM-a, pa cahk i RHCP-a, jer od njix nikada ne znash shta da ochekujesh..... SOAD RULZZZZZZZ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ono.. meni se bas zato manje svidja... malo sam se zasitio soada. Ocekivao sam nesto drugacije, inovativnije a da bude dobro koliko je to serj umeo da napravi u soadu(a umeo je :bigblue: ). Al nema veze nije losa pesma, samo me nece dugo drzati verovatno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

soad rulez motherfuckers ! ! _ xD ....ozbiljno, ne mogu da dochekam serjov album ...kad je to po piratskom datumu ....? xD 17. Oktobar ?? xD ..shalim se, ali prva pesma je odvratna, druga je bruuutalna, a ostale ce preslushamo .....

 

btw, nov sam .....proshle godine sam skochio sa petog sprata i prezhiveo, jer sam obozhavao system, pogotovo djitrasha, Darona ....no never mind, sad sam zhiv ......xD

 

 

e da ....nabavio sam konachn systemov oficijalni movie Psycho Mesihass ...kako god se vec pisalo ...xD no never mind, ako neko oce da mu uploadujem, nek poshalje PM ....

 

God bless You all !

Edited by antichristus

Share this post


Link to post
Share on other sites

soad rulez motherfuckers ! ! _ xD ....ozbiljno, ne mogu da dochekam serjov album ...kad je to po piratskom datumu ....? xD 17. Oktobar ?? xD ..shalim se, ali prva pesma je odvratna, druga je bruuutalna, a ostale ce preslushamo .....

 

btw, nov sam .....proshle godine sam skochio sa petog sprata i prezhiveo, jer sam obozhavao system, pogotovo djitrasha, Darona ....no never mind, sad sam zhiv ......xD

 

 

e da ....nabavio sam konachn systemov oficijalni movie Psycho Mesihass ...kako god se vec pisalo ...xD no never mind, ako neko oce da mu uploadujem, nek poshalje PM ....

 

God bless You all !

Zika je ok...Imaju za sada samo semplovi svih pesama od po pola minuta,na torrentima su...

Sto se tice movia,na pocetku kazu da je NEoficijelni(zato ni nema interjvjua sa clanovima i njihove muzike ni liveova) ali bez obzira na to ok dvd koji objasnjava njihovo probijanje na scenu,inace imas tonu videa nikad vidjenih na ovom sajtu tipa kada su snimali prvi album i gubili se i kada je serj duvao u satoru u sred studija i tako...enjoy :pivopije:http://www.soad.msk.ru/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zika je ok...Imaju za sada samo semplovi svih pesama od po pola minuta,na torrentima su...

Sto se tice movia,na pocetku kazu da je NEoficijelni(zato ni nema interjvjua sa clanovima i njihove muzike ni liveova) ali bez obzira na to ok dvd koji objasnjava njihovo probijanje na scenu,inace imas tonu videa nikad vidjenih na ovom sajtu tipa kada su snimali prvi album i gubili se i kada je serj duvao u satoru u sred studija i tako...enjoy :pivopije:http://www.soad.msk.ru/

 

 

znachi, neverujem svojim ochima ....toliko godina trazhenja svega i svacheg vezanog za system i sad napokon na ovom f forumu ....yumetal, nadjoh sve shto mi treba .....naravno, meni ce to sluzhiti kao kolekcija, da se prisetim starih dana, kad sam slushao system i pushio gandzhu 12h na dan ...ali sad sam ushao u svet elektronike, pa iako sam svirao u bendu i bla bla bla, krenucu malo da experimentishem ...nece biti kao serj art, ali bice nesh ...da ne duzhim ....pozdravljam sve fanove, ja sam Kosta iz Novog Sada, imam 20 godina, pa ono .....bilo bi lepo da se sretnemo jednom na nekom _daj bozhe exit festivalu gde uchestvuje system of a down ...xD lol

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...