Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

slaine_1.jpg[/center]

 

Poštovani čitaoci,

došlo je vreme da predstavimo prvu knjigu naše nove edicije "Visoki napon" koja je privukla zaista veliku pažnju ljubitelja stripa. Mi smo je zamislili kao krunu Komikovog dosadašnjeg izdavaštva, kao platformu za objavljivanje najvećih majstora crteža i naslova "većih od života" (do sada neobjavljenih) u odgovarajućoj, luksuznoj opremi, na povećanom formatu i na posebnom papiru.

 

Ugovori su potpisani, papir je kupljen, i vreme je da započnemo ovu, za nas, veliku avanturu.

 

Prva knjiga koju najavljujemo je SLAINE: The Horned God, velikana britanskog stripa Pata Milsa i neponovljivog crtača, ludog Sajmona Bizlija.

 

Knjiga će izaći:

- na 208 strana

- u koloru

- na povećanom formatu - 305 x 240 mm

- u tvrdom povezu

- u 500 primeraka.

 

Od danas je u pretplati po ceni od 2500 dinara i u tu cenu je uračunata i dostava.

 

Pretplatu možete izvršiti na račun ID Komiko, Kosovska 20, 21000 Novi Sad; br. računa: 250-2060000245780-39; svrha uplate: uplata za knjigu.

 

Posle uplate neophodno je da nam na adresu [email protected] pošaljete vaše podatke, pošto banke često dostave samo delimičnu informaciju o uplatniku.

 

Pošto će izaći u samo 500 primeraka, knjiga neće ići u našu redovnu distributivnu mrežu po knjižarama, već će se pored pretplate po objavljivanju moći nabaviti samo u striparnicama, i pojedinim knjižarama koje dostojno tretiraju strip.

 

U redovnoj prodaji u knjižarama cena će biti 3300 dinara.

 

slaine_2.jpgslaine.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, ovi iz VC su totalno nesposobni. U poslednjih godinu dana su mi jedno 5-6 puta zajebali porudzbinu i poslali pogresne stripove. Kazu oni meni da moram da ih razumem jer se greske desavaju. Brate mili, kada zajebes toliko puta to nije greska vec znak da si glup ili nesposoban. Rekoh curi da razume ona i mene kada nakon sledeceg zajeba batalim njihove stripove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И мени су оманули пар пута. Већ дуже време наручујем искључиво из Дарквуда, никад нису оманули и перфектно пакују нема шансе да се оштети нешто. Једино може да буде проблем што немају у сваком моменту све од ВЧ а видим да ти већином купујеш њихова издања.

 

Колико узимају за поштарину кад наручујеш директно од ВЧ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта си тражио, а шта су ти послали?

Ја сам у почетку телефонски, а касније преко мејла поручивао.

 

Нисам имао негативна искуства.

 

Ако наручујеш колекционарска издања, онда је пост експрес (тако бар било раније).

Обичне шаљу стандардно.

 

За Дарквуд је ваљда 100 дин поштарина.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И мени су оманули пар пута. Већ дуже време наручујем искључиво из Дарквуда, никад нису оманули и перфектно пакују нема шансе да се оштети нешто. Једино може да буде проблем што немају у сваком моменту све од ВЧ а видим да ти већином купујеш њихова издања.

 

Колико узимају за поштарину кад наручујеш директно од ВЧ?

 

Pa to, kada sam od Darkvuda hteo uzimati nisu imali polovinu stvari. A VC uvek ima sve, zato i uzimam od njih direktno.

 

80 dinara je postarina.

 

Знам ко сигурно не би био правник у фирми.

 

Naravno. Pa da odjednom skonta da mu je firma ruzna proslost, i zajebe situaciju.

 

Шта си тражио, а шта су ти послали?

Ја сам у почетку телефонски, а касније преко мејла поручивао.

 

Нисам имао негативна искуства.

 

Ако наручујеш колекционарска издања, онда је пост експрес (тако бар било раније).

Обичне шаљу стандардно.

 

За Дарквуд је ваљда 100 дин поштарина.

 

Trazio OP28, oni mi posalju 24. Trazio Dylana 92, oni mi posalju 66. Budale. Ajde da se to desilo jednom pa da covek kaze greska, ali ovo se desava bukvalno svaki drugi puta kada narucujem.

 

Na koji mail im saljes porudzbinu? Tako ce im ostati nabijem ih na kurac, pa mozda ne zajebu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[email protected]

Наведеш шта поручујеш, број картице и своју адресу.

 

У почетку су ми јављали колико да уплатим, па да им јавим кад уплатим, али кадније ми уз пакетић стигне попуњена уплатница. Скокнем до поште, уплатим, шибнем им мејл да је уплаћено и то је то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra epizoda...poslednja tri broja su do jaja, taman sam hteo dici ruke od alana jer je u poslednjih ohoho brojeva tesko smece.

 

Тражи им да ти пошаљу оно што си наручио, боли те уво.

 

Ma naravno, svaki put ih nazovem i napusim. Samo sto mi je sada brate pun kurac vise, jebote skoro svaki put mi useru naruzdbinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...