Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Може преко нета. Ја сам тако наручио. Уплатиш им преко поште а поштарину платиш кад ти стигне. 240 дин је поштарина.

 

Ali planiram da naručim 10+ stripova, verovatno će mi tu zbudžiti poštarinu opako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali planiram da naručim 10+ stripova, verovatno će mi tu zbudžiti poštarinu opako...

 

Е то не знам. Ја сам имао кориченог Дилана, Загор специјал, обичан Дилан и Дилан Супербук. На оном папиру је писало кило и сто грама. Најскупља поштарина ми је била кад сам Слејере узимао преко мултимедија рекордса. 6 дискова поштарина 350 дин.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, u kakvim sam ja dilemama tu... Da li da ponabavljam te crno bijele Torgale po stripotekama i piratskim izdanjima, ili da kupujem ona Beli put izdanja, koja deru, ali toliko sporo izlaze da je dovoljno da ustekam 10 dinara dnevno, da ih kupujem na dan izlaska :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo vec kod Torgala i Belog Puta, jel zna neko zasto nisu krenuli od pocetka?

 

Немам појма. Чини ми се да ни стрипотека није издавала отпочетка, него су те прве епизоде нешто сецкали, па убацивали по 6-7 страна.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, u kakvim sam ja dilemama tu... Da li da ponabavljam te crno bijele Torgale po stripotekama i piratskim izdanjima, ili da kupujem ona Beli put izdanja, koja deru, ali toliko sporo izlaze da je dovoljno da ustekam 10 dinara dnevno, da ih kupujem na dan izlaska :)

 

Узми издања Белог пута. Ко да се зајебава да јури Стрипотеке и пирате.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рекоше ми ови из ВЧ-а да ће после Нове године поново издати Колекционарско издање Загора 1 и 2, али у смањеном тиражу. Таман да се надокнади пропштено. :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi Torgal je odlican,a inace prekjuce kupih strip zvan SRBI(ovo ne izmisljam)za 170 din.Privatno izdanje.Autor je Zlatko Popovic SUmanovic.Crtali-Vasa Vasiljevic i Askanio Popovic.Zanimljivo za metalce je sto su u njemu Srbi pagani koji postuju Peruna,Vesnu,Letu.Ali prica je na nivou stripa Knindze iz devedesetih,svi klishei su do jaja ispostovani sa real cheese,for real men estetikom.U svakom slucaju,valaj se naci kao collectors item.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...