Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Мени јуче стигла пошиљка са редовним издањима. Не знам која је фора, али овога пута нису слали постекспресом, већ обично...у цену су урачунали 50 и нешто дин за поштарину. Ценим да ово раде само када су редовна издања у питању-раније сам наручивао заједно и књиге и редовна издања, па су слали постекспресом.

 

Мени фале 7 књига ДД, али сам зато прибавио 11 комада Загора. Мало сам префорсирао због тиража. Народ купује више Загора, па да не нестане. :bigblue: Неко рече на форуму стрипови.цом да ће поново да штампају ЗГ 3 и 4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto ne verujem da će iko uspeti da provali iz mog opisa šta mi treba, ali vredi pokušati. :haha:

 

Strip objavljen u (čini mi se) "Stripoteci" pre nekih 20-tak godina, crno-bela tehnika. Dešava se u nekom fantasy svetu i radnja se valjda vrti oko toga kako bogovi uništavaju taj svet. Bogovi su prikazani na neki fazon kao na antičkim skulpturama npr, takve fizionomije, i sećam se nekoliko scena, tipa kad bog vetra duva sa oblaka ili kad bog mora potapa svet talasima. Jako teška, mračna atmosfera, uglavnom. Seća li se iko? Provlači mi se kroz podsvest već godinama i nikako da ga nađem pošto je taj moj broj negde davno nestao.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одакле ти инфо?

 

Ух, нешто ће бити добро, нешто не. Много ће да развуку МН и Текса.

Супер за Таличног. :rockdevil:

 

Пилот ће веровтно ићи 3 у 1.

 

.......

 

Нашао сам тему.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta što više nema blek stene.to nešto i kerac bijo crto,pa izgledalo dobro.al meni priće bile debilizam.

 

 

Јесу наши цртали БС, али је то био ужас од цртежа. 10 страна прочиташ и бациш.

Ваљда су и Италијани нешто објављивали од ЈУ Блек издања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...