Jump to content

Apollo Ra


ZmYchE

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eh, dok dođem do njih, morao bih još mnooooogo prioritetnijih originala da kupim. Da se radi o mladom bendu, koji je izdao svoj prvenac, pa da podržim scenu kupovinom albuma, ali ovo je sasvim drugi slučaj. Uz to, ako bih i kupio original, to bi bio polovni, ne vreujem da bih kod nas mogao da nađem novi.

 

I zato, puno hvala za link!

Edited by Prince of Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ако мислиш на диск, чини ми се да је рађен у 1000 примерака, мада нисам сигуран. Плоча је рађена у 500, од чега 100 на неком жуто-наранџастом винилу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Da konačno nešto napisem na ovoj temi.

"Ra Pariah" je strašan album, šteta što je izdat tek 2000. godine, a snimljen je valjda 1989. godine.

"Crimson Street", "Out Of The Night", "Heaven's Just Another Way", "The Challenge" "Ra Pariah", "Bane Of The Black Sword", "March Of Fire" Su najbolje pesme, mada ni ostale nisu ništa lošije.

P.S. ZmYchE svaka čast za temu. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Hmz surfujem youtube-om i kad nisam pala u nesvest ...

Ispotavilo se da pevac Danny ima svoj youtube kanal na koji je zakacio one video klipove benda Apollo Ra o kojima smo pricali pre sto godina ovde ... da postoje tri itd...

Prvo nisam imala pojma da je to pevac benda kad sam mu pustila poruku da mi kaze gde je nasao live klipove i gde mogu da se nabave jer ja i jos mnogi fanovi jurimo to vec dug niz godina ...

Covek odgovara evo posle godinu i nesto na tu poruku da je on pevac bla bla bla i ja aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D haha

 

Eto, morala sam da podelim sa nekim ko razume osecaj :*

 

Inace, izasla je nova pesma njegovog drugog benda koji generalno ne favoritizujemo, ali mi se svidja njegov nacin pevanja i rifovi jer ovo vise nego ikad podseca na stari rad u AR:

http://www.youtube.com/watch?v=T_3m2U1-4AE

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...