Jump to content

Prince Of Persia


R_a_S_a

Recommended Posts

Meni je ovo legendarna avanturisticka igra (ne znam tacno zanr).

Warrior within rules.

Vasi utisci?

igrao sam samo onaj prvi praistorijiski (genijalan) i jedan od novijih: "sands of time". kako uopste nisam neki geJmer ;-) i kako igram maksimalno jednu igru godisnje, tako me je i ova smorila na pola, pa je nikad nisam ni zavrsio. stigao sam do one okrugle sobe sto se vrti u krug i penje gore (bravo ja za pleonazam!) i samo izviru oni zlotvori, pa ili ukokaju mene ili onu cicu sa lukom i strelom.. tjah. :) :)

 

za mene je osnovna opcija u svakoj igrici "god mode". ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavrsio prva dva dela kad su izasla, ali onaj treci nikako. Sto kaze drugar, nema se vremena. Ne znam ni koliko delova vise ima. Meni je najjaca igrica svih vremena, u smislu entertainment value, citaj ciste zajebancije, Leisure Suite Larry.

 

Vrh vrhova, sto bi rekli vi omladina jelte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prvi deo igrao kod ortaka (sta cu kad sam imao krsh graficku) ali nisam obrnuo.

Ali kada sam nabacio GF 6200,obrnuo i drugi i treci i to sam sve istrazio (pa dobro 90% drugog i 100% treceg dela).

Uskoro cu da nabavim i prvi deo pa cu ko covek da se naigram. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warior Within - Jedna od mojih njaboljih igara, naravno posle Half-Life-a. Inace jedinicu imam kod keve na kompu, al nikako da se setim da je prebacim na svoj i instaliram.. Trojku sam malo igrao kod ortaka.. Nije losa, al sjebe ceo sistem, tako da nisam hteo da je instaliram..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao sam prvi i drugi deo davnih ranih 90tih a zatim preskocio nekoliko cabar-izdanja do Sands of Time. Ipak, zadnji deo je ubedljivo najbolji, i objektivno jebe kevu Warrior Withinu i u ozbiljnosti pristupu i u grafici i u muzickim resenjima (cast Godsmack-u ali ipak ne pristaje dobro u SVAKOJ MOGUCOJ SCENI igrice o princu iz mitske verzije Persije). A i ono sto je najbitnije, gameplay i prica su dovedeni do savrsenstva i predstavljaju pravi slag na tortu serijala. Doduse, igra je prilicno teska ali uostalom i WW je bio - jedino je Sands of Time malo vise newbie-friendly, ali to je ujedno i najlosiji deo serijala po meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igraom sam mislim sve verzije do sada

 

2 deo mi ostaje najbolji...originalni 2 deo ne warrior within..pogotovo u super nintendo verziji...svidja mi se i ovaj iz 1999 pre sands of times-a...Prince 3d...ma svi su super...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prvi deo igrao kod ortaka (sta cu kad sam imao krsh graficku) ali nisam obrnuo.

Ali kada sam nabacio GF 6200,obrnuo i drugi i treci i to sam sve istrazio (pa dobro 90% drugog i 100% treceg dela).

Uskoro cu da nabavim i prvi deo pa cu ko covek da se naigram. :mrgreen:

 

Pa bre covece, ti ni ne znas koji sve delovi postoje.

 

Pa princ postoji joh od pocetka 90ih. To je prva "prava" igra koju sam igrao na svom kompu. Srcam se da sam uspeo bio da predjem prvi nivo a da ni ne uzmem mach. :)

A tek kad sam nabavio dvojku. Dvojka je zakon, ima do jaja scene neveovatnu atmosferu kroz skoro celu igru i stvarno je remek delo za to vreme. Od ovih novih 3D nisam igrao ni jedog. Nekako me nije privlacilo. Mozda i uzmem da probam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tom i ja pricam. Prva dva su kult a 3D je treci deo. Nisam ga nkad zavrsio ali nije uopste los. Dapace. Iskomplikovalo se to, nekada si mogao da zavrsis prvi deo za vece. I drugi za jedno vece. Za ovaj treba nedelju dana. Ove novije nisam ni igrao. Al uzecu, polako. Trebalo je prvo zavrsiti sve one AoE I,II,III plus expanzije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

igrao sam samo onaj prvi praistorijiski (genijalan) i jedan od novijih: "sands of time". kako uopste nisam neki geJmer ;-) i kako igram maksimalno jednu igru godisnje, tako me je i ova smorila na pola, pa je nikad nisam ni zavrsio. stigao sam do one okrugle sobe sto se vrti u krug i penje gore (bravo ja za pleonazam!) i samo izviru oni zlotvori, pa ili ukokaju mene ili onu cicu sa lukom i strelom.. tjah. :) :)

 

jel zna neko kako se prelazi ta okrugla soba-lift? klao sam zlotvore jedno pola sata dok mi prst nije otpao od kliktanja, i nista.. izviru li izviru. a i uglavnom me roknu pre nego sto ih ubijem jedno 20-25 komada.. ona cica je nesposobna da se brani, pa dok je pokoljem oko nje, uglavnom me roknu tu na podijumu. :udri:

 

 

p.s. inace, u sands of time ima ona dobra metal tema sto se javlja kad se priblizavaju neprijatelji, ima rif kao rammstein-meets-alabina. :rockdevil::) :)

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bre covece, ti ni ne znas koji sve delovi postoje.

 

Pa princ postoji joh od pocetka 90ih. To je prva "prava" igra koju sam igrao na svom kompu. Srcam se da sam uspeo bio da predjem prvi nivo a da ni ne uzmem mach. :)

A tek kad sam nabavio dvojku. Dvojka je zakon, ima do jaja scene neveovatnu atmosferu kroz skoro celu igru i stvarno je remek delo za to vreme. Od ovih novih 3D nisam igrao ni jedog. Nekako me nije privlacilo. Mozda i uzmem da probam.

 

Aman ja sam mislio na ova nova izdanja,you know what i meen.I ja sam igrao ta izdanja za nintendo ali nisam mislio na njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa temu si nazvao "Prince Of Persia, svi delovi...", a ne mislis na sve delove. :)

Nemoj da zbunjujes one koji ne znaju. Princ je legendaran zbog prva dva dela. Ovi posle su samo josh jedna igrica u gomili takvih igrica, a prva dva su unikati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

au bre... nisam ni znala da POP

ima toliko verzija :huh:

ja sam igrala prvu verziju bas

bas bas davno, i nikad nisam uspela

da je predjem :(

znam samo da sam imala

traume od one uzasne seckalice... :redface:

ni still life mi nije bio toliko gadan

koliko trenutak kada ga secne...

i onaj zzzvuuuuuuuk :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

au bre... nisam ni znala da POP

ima toliko verzija :huh:

ja sam igrala prvu verziju bas

bas bas davno, i nikad nisam uspela

da je predjem :(

znam samo da sam imala

traume od one uzasne seckalice... :redface:

ni still life mi nije bio toliko gadan

koliko trenutak kada ga secne...

i onaj zzzvuuuuuuuk :icon_ne:

 

Hehe, seckalica je zakon. Valjda se prvi put javlja na 3. nivou. Stvarno je imala jeziv zvuk, cak i na PC speakeru. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...