Jump to content

Abonos


fikus

Recommended Posts

Abonos... Pa jeste, ne moze se tek tako pljuvati i kritikovati neciji rad. Jebi ga, nije nimalo jednostavno raditi ono sto oni rade. Tu su dva zenska vokala, pa gitare, klavijature, pa sav taj fazon...  

...

Kod nas su za sada jedino oni hrabro poceli s tom vrstom metala, pa zasto onda da ih ne podrzimo?

 

Tacno je da imaju komplikovanu i postavu i aranzmane i sve sto uz to ide... ali ne mogu da se vade na to! Ipak mislim, da ako nesto krenes da radis da to treba da radis kako valja. I normalno, da budes spreman na kritike. A opet podvlacim - i nije toliko problem kvalitet njihovog izvodjenja koliko *stav* da su sad odjednom velike zvezde... normalno da sad oni nece pet para davati na kritike, jer zaboga imaju toliko fanova koji ih ionako obozavaju sta god da urade! Uostalom, nisam videla da je neko bas nesto preterano dao argumenata *zasto* su Abonos tako sjajni, divni i perfektni (osim zato sto su 'originalni').... zlobnici bi mogli to da jednostavno objasne prisustvom zenskih clanova u bendu, zar ne? biggrin.gif

 

Ja nesto i ne primetih da su se uobrazili iako sam pricao sa doticnim pevacicama....Jedna mi je komsinica,a za jednu nisam ni znao da je pevacica abonosa dok smo se nesto zezali na nekoj od tema sa foruma......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda sam ja isuvise subjektivan, ali ne mogu da se slozim sa tim da je Vlada veliki minus Abonosa. Ja licno na nasoj sceni nisam cuo tako jak power vokal.

Moguce ja da se on ne uklapa u muziku koju rade ali s druge strane onda ni Marco ne bi trebalo da radi vokale u Nightwish. Po meni njegov i Tarjin glas ne idu zajedno, pa opet rokaju do bola......

Zasto Abonos ne bi bio bolji od Nightwish?

 

samo jedan razlog zasto je ipal nightwish najbolji

TARJA JE (skoro) BOGINJA!!! smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

ok a sad pitanje...sta ste napali coveka zbog njegovog stila oblacnja???

Njegova odeca njegov problem...F#*k all the rest

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ne bih da se svadjam ni sa kim ali je malo dosta pljuvanja po Vladi kog verovatno 75% pljuvaca nije ni upoznalo.Definitivno NIJE uobrazen,za razliku od drugih ima svoj stil i misli svojom glavom i ima neverovatan vokal.

Sto se svirki tice nije do njihovog vezbanja ili nevezbanja nego do toga sto im treba tonac koji ce da im se potpuno posveti i koji poznaje u detalje svaku pesmu.

Jedva cekam album i ako neko bude uspeo to ce biti oni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricas o nekoj toleranciji i o potcenjivanju drugih a evo: prvi put vidish moje ime i ne dopada ti se ono sto sam napisao i odmah kreces da podbadas. Odmah si se postavila zastitnicki prema Vladi, a nisi se ni zainteresovala da saznas vise. Nije stvar to sto je on mene udario, tukao sam se poprilicno u osnovnoj i svremena na vreme u srednjoj skoli i dobijao sam ponekad gadne batine. Ne smeta meni on sto se oblaci u kozne pantalone ili sto se gubi na bini, njegova stvar ali kada je neko bahat i kad sam ja zrtva te bahatosi to mi poprilicno smeta. Prepostvaljam da si Lalica upoznala relativno skoro, ja ga nikad nisam upoznao ali znam za njega jos odavno, dok jos nije svirao u Abonosu koji se tada zvao Vid i poznajem poprilican broj ljudi koji su u kontaktu sa njime. Veruj mi, malo ko od njih je ocharan. Pazi, kada bih ja saznao da postoji toliki broj ljudi kojima smetam, zapitao bih se shta to nije u redu samnom i promenio bih to. Ako on to ne zeli da uradi, ne mora, ali za to ce nastaviti da snosi posledice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako bih volela da cujem tvoju pricu.Sto se tice poznavanja i nepoznavanja znam i ja dosta ljudi koji ga znaju od ranije i njega i ceo bend.Poenta rasprave je ova ako ti se neko ne svidja drzi se dalje od njega(ne pljuj po njemu),ako ti se svidja druzi se sa njim.I jos nesto ne veruj svemu sto cujes od raznih ljudi jer svi oni imaju licne razloge zasto ga ne vole.

Sa postovanjem gore potpisana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazite ovako, Vlada je jedan od najboljih likova koje sam ja upoznao od kako se bavim muzikom. Ne znam sta je ko posebno imao sa njim, i kakvi su vam odnosi, ali ja znam za samo najbolje momente. Postali smo kao braca za relativno kratko vreme.

Feanore, i tebe znam, i zaista si super lik, stvari koje si ucinio za nas nikad necu zaboraviti, zelim da znas da ovo ne govorim da tebi pariram. Vasi odnosi su vasi odnosi.

 

Ajd sad malo sale biggrin.gif

Plemstvo je dva puta vec izgubilo titulu. Prvo je bio konjusar, pa napredovao na stitonosu.

Ali ono sto je otisao iz Sr. Mitrovice ranije, ponovo ga je degradiralo na konjusara biggrin.gif

 

Ali, iskren je to lik, preiskren, sacinjen iz duha, a kad stigne u BL, vraticemo mu plemicku titulu !

 

Usput, pozdrav Abonosu, album koji ce snimiti, bice zasigurno jedan od najboljih svih vremena na nasim prostorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na download rubrici pise:kako je nezakonito skidati mp3 fileove bez pitanja i kao u stilu to nije posteno i jos kaze dase nama svidja to mi bi ovde postavili sami mp3 i na kraju izvinjenje 8O Zalosni su

 

Svaki anonimni bend danas najvise nade polaze i net promociju a oni sviraju vec koliko godina i nisu u stanju postaviti mp3 file.

 

 

podsjecaju me na stratovarius sto se ovoga tice smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...