Jump to content

Diablo 2


DarkMore

Recommended Posts

eto to je ono sto govorim! ti imas sorceress lvl 64 ja imam varvarina 50 i kusur i nekromansera isto tako negde, i onda se ulogujemo i sta jel picimo zajedno ili kako to ide? Uloguje se neko sa lvl 10 i ja mu otkinem glavu ili ti naravno? Kao u south park WOW-u jel?! Ima jedan baja koji ima najveci level i ide i ubija redom! Neka mi neko pojasni to mrezno igranje diabla ako nije problem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa valjda se ne ubijate medjusobno nego prelazite... Shto bi nesretniku otkido glavu? :)

 

Ali amazonka je potcenjena jer svi misle da su strele sranje, al da vish chuda shto pravi...eto vidite shta ste sad uradili! Sad se i meni jebeno igra... :)

Nego ako se gleda borba 1na1 amazonka je imba zbog pratecih strela i onih shto mozhe da puca preko 20 (zavisi kolko ga dignesh jelte?) odjedared i precheshljaju brate nemogu te promashiti da se jebesh a ispaljuje ih do 2 puta u sekundi... i kolko je to strela? To je stopeeset hiljada!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja sorceress lvl neki 75 ili tako nesto znaci jede sve zivo.Bacim bllizard i fire ball i nema da omane.

Pojedem Diabla na nightmare.Inace skucao sam se na hell tezini, posto ono nije normalno koliko su cudovista jaka-BOLEST.

Edited by R_a_S_a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhh, proshle jeseni/zime sam pikao D2:LoD na Bnet-u sa domacim likovima... Iskusnijim naravno :D

Pravo je zlo koja je razlika kada igrash sa nekim ko ti pokazuje sve cake i pomaze oko quest-ova, u odnosu na situaciju kada igrash sam...

 

Na kraju, batalio sam bnet jer me nervirao lag i pucanje igara, ali i zato shto sam uvek ostajao do jutra budan... Igrao sam sa Druidom (fury warewolf, 86 lvl valjda) i Necro-om (boner, 75lvl)...

 

Evo par zakljuchaka nakon 2-3 meseca igranja na Bnet-u:

 

1) UVEK igrati sa nekim (ili vishe njih) ko ima jacheg lika i ko vas moze 'pogurati' kroz igru da brze stignete na sledeci lvl...

 

2) Shto chesce upadati u "rush" partije, kao i diablo ili baal "run"-ove (rush - brz prelazak questova/svetova/diff.lvl-a; run - uzastopno pokretanje novih igara samo radi ubijanja jednog ili vishe glavnih boss-ova, radi brzog skupljanja xp-a ili nalazenja extra predmeta)

 

3) kad se igra sa poznatim ljudima, koristiti pass za igru. da ne uleti neka budala, pokrade/poubija vas i smori partiju...

 

4) prvo isplanirati lika u potpunosti, pa tek onda kreirati ga i pocheti igru sa njim...

 

5) ako imate srece i igrate sa iskusnijim igrachima, mozete zbudziti i preko 50 lvl na veche, a kad igrate sami, trebace mnoogoo duze... Za jedno veche igranja, u Tristramu smo bar 3 lika od nule podigli po 70ak lvl-a prosechno...

 

Aj. pa srecno svima koji zele da se zabave uz D2 :)

Ako vam treba pomoc jachih igracha, ima jedna lepa tema o D2 na Bench-u, pa mozete tamo pokupiti 'ingame nick-ove' par domacih igracha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

verujte mi ljudi druid je kewa...znaci pretvaram se u vuka i sa sobom vodim freak circus + imam oak sagea koji mi povecava life i jos gomilu sranja , a onda armageddon i hurricane i cao, a poznato je da na hell-u ima najmanje baja koji su imuni na fizikal:)tako da imamo sve vrste magija:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorceress je definitivno najaci lik u igri samo treba znati igrati sa njom...ja kada sam igrao prvi put samo sam budzio fireball i ona sranja za poboljshavaju fireball :)

 

I tako sve super...stignem do diabla..rekoh ae da stavim poslednji patch da kada ga ubijem dobijem bolje iteme ili makar druge komplete...i stavim patch odem kod diabla i vidim da je na poslednjem patchu Fire Ressistant :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao sam sa sorceress neko vreme. Frozen Orb + Teleport sorc.

Smorio sam se chim sam stigao na Hell jer ona tamo prosto nema shta da trazi... Svaki treci je cold immune, tako da frozen orb kojim mozesh da pochistih sve u roku od 5s na nightmare-u, ne hell-u ne vredi puno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam je furala jednom s ledenim a 2-3 puta s vatrenim magijama, uglavnom joj napichim FireBall na najveci moguci nivo, par nivoa Replenish Mana i to je u principu to. I uvek imam bar 5 Town Portal-a sa sobom :)

 

Omiljeno mi je kad dodjem negde do 4. grada pa se onda svaki put kad ukljucim komp vratim malo u onu dzunglu na vashar i ubijam sitnice a dobijam tone dragulja :) Jedino mi je posle frka gde da nosim potion-e kad su mi 2/3 stash-a neke amajlije :)

Ili recimo kad naletim na nesto MNOGO dobro ali je Etherial pa crkne :(

Zato je najjace kad imas dovoljno srece (citaj-dugo igras) pa nabodes i kaput i kapu (il nesto drugo) iz iste serije, onim otrov zelenim slovima ispisano :twisted:

 

Samo svaki put se smaram jer uglavnom dobijam najbolje stvari koje su za Necromancera ili Paladina pa ih prodajem za grdne pare a nosim neku prosecnu zlatnu sekiru i to je to...

 

Od ovolike price mi se ponovo igra :) Pitam se kako izgleda na Samsungu 226BW :)

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te stvari shto mogu da "crknu" su uglavnom unikati i rariteti. Al ima fazon da se izbushe i da im se kao magija ubaci neunishtivost. :da:

To "iz iste serije" su setovi, to su u sushtini najbolje stvari kada skupish ceo komplet...

Ja "kaput" zovem oklop a potione - bochice :)

 

Te "amajlije" se trudim da ne nosim ili da nosim shto manje a od svih bochica odma pravim u kocki velike ljubichaste, al to valjda svi znaju... (3 mana i 3 life = 1 mali buljichasti; 3 mala buljichasta jedan VELIKI) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te stvari shto mogu da "crknu" su uglavnom unikati i rariteti. Al ima fazon da se izbushe i da im se kao magija ubaci neunishtivost. :da:

"Etheral" - predmet koji se ne mogu popraviti jednom kada se istroshe...

Obichno si to ojachani normal predmeti iste klase, i najkorisniji su za pravljenje "runeword" itema i tada se gleda da se napravi oruzje sa 'indestructible' atributom, ili se lepo to oruzje uvali merc-u da ga nosi jer se kod njega 'ne potroshi' vremenom...

 

Obichno su oni najskuplji jer kad su socket-ovani, i kada ima se ubaci prava kombinacija runa, daju max. damage u koji je moguce postici :D

 

btw. ljudi, koju verziju igrate??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako sto mu grunes zon rune ili tako neko nesto, a ono pravi svaki predmet neunistivim ali dok to nabacis raspasces se od igranja.

Imam negde (samo ne znam gde sam ostavio) listu recepata za diablo 2, znaci sve i svasta, cak i foru za Cow level, i kako da nadjes najjacu amajliju koja postoji u igri ali je to luda potera ludaaa.

Ako nekom treba nek javne, pa cu da pogledam.

Edited by R_a_S_a

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...