Jump to content

Fallout 3


Axeanosilas

Recommended Posts

  • 9 months later...

OK. Uchlanila sam se pre 15 minuta i ovo je prvi forum koji sam trazhila :D

 

Ja josh uvek igram fallout 2 i igratju ga sve dok ne isprobam SVE kombinacije karaktera. Cilj mi je da predjem kao potpuni retard od lika...shto je malo tezhe jer niko netje da pricha samnom :(

Da li neko uspeo da predje sa low intelligence?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Jel zna neko za ovo? Da se pravi film Fallout... Slucajno naleteh na ovo, i overih link u donjem desnom uglu... Sad, ko zna sta je u pitanju ali evo:

 

374408_173031816180899_222433625_n.jpg

 

I BTW, obrnuh Metro 2033 za neka 3-4 sata danas na normal, smorih se, i uzeh da skidam Fallout 3 <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma cisto sumnjam da ce biti nesto od ovoga... Mislim ok, dobra je tema, ima materijala za film naravno, i za nastavke i sta ti ja znam, al' treba kesa za tako nesto, da bi se ostvarilo, a cim se negde pronadje lova za neki ovakav projekat, odmah to procuri, sve se procuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje misljenje je da je prica u igrama uglavnom suvise banalna da bi se prenela na film. To sve dobro funkcionise u igrama ali da bi funkcionisalo u filmu treba biti mnogo mnogo ubedljivije, i detaljnije razradjeno. To su dakle dva potpuno razlicita nivoa, i nesto sto je dobra igra bilo bi verovatno sranje film...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre recimo Mass Effect ima potencijala da se pretvori u dobar film, ali dobar film moze biti samo ako ga urade na fazon kao sto je Nolan uradio sa Betmenom, a to je da ubaci elemente drame, a toga ima u Mass Effectu .

 

Za Fallout ne verujem da mogu da naprave dobrog karaktera, jer mi i ne znamo kakav je nas protagonista. Ima Fallout dobru pricu, ali kao sto sam rekao malo iznad, za dobar film potrebno je mnogo manje akcije i klanja kako smo navikli u igricama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Fallout ne verujem da mogu da naprave dobrog karaktera, jer mi i ne znamo kakav je nas protagonista.

 

E, da. Bravo. Ja sam skroz zaboravila na taj momenat da ti sam gradiš karakter kao i to da snosiš posledice za svaki svoj postupak koji ujedno i menja igru.

Fallout ima isuviše detalja da bi od njega mogao da se napravi film pun pogodak.

Edited by Bourbon Princess

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav film. Mislim i ako bude film, bice los... veoma los u najbolju ruku. Nada da Fallout ispadne dobar kao film je da se uradi neka urbanija varijanta Tarkovskog Stalkera, a od toga za Holivud nema sanse.

 

Poslednaj nada da neka igra dobije odgovarajuci film, lezi u Metal Gear Solidu. Ako MGS ispadne los film, nijedna igra ikad nece imati svoju dobru filmsku adaptaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

veoma los u najbolju ruku.

 

:haha: :haha:

 

Ma naravno da nema šanse da se to napravi, a da valja.

Kao što napisah gore, isuviše je igra kompleksa sa puno dragocenih detalja da teško može da se sabije u sat, dva filma.

 

Nada da Fallout ispadne dobar kao film je da se uradi neka urbanija varijanta Tarkovskog Stalkera, a od toga za Holivud nema sanse.

 

 

wut?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednostavno je. Stalker se u 90% filma odvija u zoni, zona je ruralna post-apokalipticna ostavstina nekadasnjeg grada. Da bi Fallout uspeo, mora da se potrefi ta post-apokalipticna atmosfera Stalkera, ali ne u tako napustenom mestu kao sto je zona. To mora biti ostaci citavih gradova, i kada kazem urbanijih mislim da se vide da su to ostaci nekih vecih gradova, u cijim zidinama sada zive iskrivljeni ironicni ostaci ljudi koji sluze da upotpune svet Fallouta. Sa takvim nekim primesama, takvom atmosferom, i zanimljivim napisanim side karakterima, mozda bi mogli da dobijemo neki valjani Fallout, ali to se ne bi definitivno dopalo generalnoj publici, tako da niko ne bi ulozio novce u taj projekat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...