Jump to content

Jericho


Roadchick

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Igrao je malo,ono nista specijalno,mada prica i atmosfera izgledaju primamljivo.Najveca zamerka je sto ceo ovaj moj tim umire na svakih 5 sekundi i onda moram da ih ozivljavam,a najgore je to sto kada ja umrem to je kraj....A ima jos jedan lik sto ozivljava....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam je igrao sve dok jednostavno nije prestala da radi. Sad ne mogu da je pokrenem. Reinstalacija ne pomaze, ne kontam sta se dogodilo.

Inace igra je skroz ok. Grafika, zvuk, atmosfera sve je sjajno uradjeno. Ono sto mi se ne svidja je dizajn nivoa i gomila kloniranih neprijatelja koji samo nalecu kao u onoj stupidnoj Serious Sam igri. Svidja mi se sto svaki lik ima svoje sposobnosti pa tako igra dobija na dinamici.

Ne znam zasto je ljudi napljuvase... valjda su ocekivali cudo nevidjeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 10 months later...

Ne volim takve igrice,pogotovo kad nemam RAM od 2gb da bih mogla da je igram:) Svidja mi se kako je odradjena i sama ideja..Dopada mi se shto je tako odradjena da imash grupu ljudi sa odredjenim sposobnostima i shto morash skontati kad u koga trebash da 'udjesh' da bi iskoristio tu njegovu/njenu sposobnost..Ali netju da je igram,ne.Samo zbog 2gb RAM memorije koje nemam. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...