Jump to content

Softver - preporuke


imaginos

Recommended Posts

Zato što treba u compress da se stavi store, a ne normal ili šta je već po defaultu. ;)

 

Hmm...meni ima šta god da stavim...

 

@Morphy

Probaj ubaciti prethodno iso fajl u folder. Ili je do verzije win rar-a. Nemam pojma...

 

 

A sad nek mi neko kaže kako da nateram dvd da prestane da se otvara? Razmišljam žvaku da zalepim...

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm...meni ima šta god da stavim...

 

@Morphy

Probaj ubaciti prethodno iso fajl u folder. Ili je do verzije win rar-a. Nemam pojma...

 

Yeah, imao sam stariju verziju! Problem resen :pivopije: :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ovako,trudim se vec neko vreme da skinem sa neta albume benda WILD PIGS AND HORSES,mozda ste culi ali to je nebitno,a ne mogu nigde da nadjem........

e sad,znam da ima par nekih programa za skidanje muzike sa neta koji sami nadju to sto mi treba,ali ja nit znam kako se zovu ti programi niti kako se koriste.

pa vas molim,ako neko moze da mi pomogne da dodjem nekako do ovog benda,neka baci neki link odakle da ih skinem ili bar mi recite nesto o tim programima.

hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li postoji neki software koji bi mi prikazivao tekstove u winampu tj da kada otvorim ovaj novi bento skin da mi prikaze tekstove u media lajbreriju? naisao sam za sada na minilyrics koji izgleda ok ali opet hocu da vidim tekstove kada otvorim winamp,a ne da mi prate prozore koje otvaram..

Share this post


Link to post
Share on other sites

cubase,cakewalk...zavisi sta zelis da radis,i jeli samo audio ili audio i video?

 

Hocu samo audio!

 

Radi Nuendo i na Visti/Windows 7, doduše 32bita, na x64 ne radi zbog onog dongle cracka.

 

Pa da, ja imam x64...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...