Jump to content

Fatality


Tower...

Recommended Posts

Sam taj koncept vracanja u proslost je po meni totalno glupav.

ja bih pre to nazvala 'produzavanjem proslosti' :da:

 

E sad, ako je evolucija vec jedna neminovnost, iz laichkog prouchavanja biologije mozemo zakljuciti da opstaju oni koji se prilagode i na sebi uvedu neshto novo shto bi ih sprechilo od izumiranja.

Tako da je najbolje u ovom vremenu u kome zivimo uspeti da se shto bolje prilagodish aktuelnim kretanjima ili budesh shto inovativniji u okvirima onoga shto je na meniju. Ili naravno da izmislish neshto novo i revolucionarno.

opstaju samo oni koje vreme ne pocisti, a s obzirom na to da je metal relativno noviji pravac, tek je pocelo da se kristalise sta ce ostati. a imas ti i thrash bendove iz 80-ih koji su vec zaboravljeni.

 

@RNA - zasto bas '87, a ne recimo '86? 'abigail'? ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Искрено, нерадо сам изабрао и 1987, зато што тад није био изашао ни "Forbidden Evil", али је те године барем избачен "The Legacy".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle,

Što se tiče mog potpisa...

Ja mrzim činjenicu da bay area stavljaju pod isti kalup kao ove evropske bendove, to nema veze jedno s drugim, Evropljani više podsećaju na black metal, nego na onaj američki thrash.

Inače, imaju i oni neki šarm, samo TO NIJE TO. Ja ne želim da kad kažem da slušam thrash, svi pomisle da slušam Kreator, Tankard, Destruction, jer ja to ne slušam i ne volim. Ne kažem da je sranje...

 

Što se tiče vraćanja kroz vreme...

Meni su skoro svi bendovi nastali posle osamdesetih, osim veoma malo izuzetaka, krš... Ne kažem da su loši bendovi, ali se JA definitivno ne mogu indetifikovati s njihovom muzikom. Inače, ja volim i stil oblačenja osamdesetih, i celokupan duh tog vremena, a ne samo muziku...

I, najvažnije, NISAM JA KRIV ŠTO SAM SE KASNO RODIO. :D

 

A, onog lika što je rekao "Koji je ovo raspad..." mogu samo da pitam: Ako je ovo raspad, molim te mi reci, šta nije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle,

Što se tiče mog potpisa...

Ja mrzim činjenicu da bay area stavljaju pod isti kalup kao ove evropske bendove, to nema veze jedno s drugim, Evropljani više podsećaju na black metal, nego na onaj američki thrash.

Inače, imaju i oni neki šarm, samo TO NIJE TO. Ja ne želim da kad kažem da slušam thrash, svi pomisle da slušam Kreator, Tankard, Destruction, jer ja to ne slušam i ne volim. Ne kažem da je sranje...

 

Što se tiče vraćanja kroz vreme...

Meni su skoro svi bendovi nastali posle osamdesetih, osim veoma malo izuzetaka, krš... Ne kažem da su loši bendovi, ali se JA definitivno ne mogu indetifikovati s njihovom muzikom. Inače, ja volim i stil oblačenja osamdesetih, i celokupan duh tog vremena, a ne samo muziku...

I, najvažnije, NISAM JA KRIV ŠTO SAM SE KASNO RODIO. :D

 

A, onog lika što je rekao "Koji je ovo raspad..." mogu samo da pitam: Ako je ovo raspad, molim te mi reci, šta nije?

jbg nikako te ne kapiram......guras se tamo gde ti se ne svidja.....i sta je za tebe americki thrash? i to ne kapiram.

kolko imas ti god?

Share this post


Link to post
Share on other sites

СЛУШАЈТЕ МЕ ДОБРО!

 

БУДЕ ЛИ ИКО ПОНОВО ПОВЕО РАСПРАВУ ОВОГ ТИПА, ЛУПИЋУ МУ ЗАБРАНУ ПОСТОВАЊА БАР 5 ДАНА. ЈЕСАМ ЛИ БИО ЈАСАН?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa, ljudi, danas počinje snimanje prvog "ozbiljnijeg" snimka ovog benda...

U pitanju je demo/promo/nazovi-kako-'oćeš... Bubnjevi se snimaju u studiju Draft, a ostatak će biti gajbena produkcija u rukama MARKA BARUDŽIJE Baruta...

 

Demo/promo će sadržati četiri pesme:

80s

Your Worthless Power

Citadel

Othello's Poem

 

Kad se ovo završi (25. jula), će' da ga okačimo na MajSpejs, pa onda možete da pljujete po tome slobodno, ili da, možda, kojim slučajem date neki pozitivan komentar. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Марко Баруџија? Какве он веза има са сестрама Изолдом и Елеонором? Да му није нека од њих мајка или тетка?

 

Биће похвала ако их снимак заслужи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema duple u novoj pesmi, nego skimak je los pa se skoro nista ne cuje (od bubnjeva), a sto se tice duple pedale inace, ja nemam nista protiv, ako se slaze uz rif ili pesmu rado cu je ubaciti :da::bigblue: , a sto se tice ovog drugog, nemojte se raspravljati vise o muzici (bar ne na ovoj temi), svi smo mi razliciti i imamo razlicita misljenja i o tome bih mogli da se raspravljamo do mile volje ! :opusteno::zuba:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, sutradan (29. jula) imamo svirku u SKCu, koja počinje ne znam kad... Naš dragi basista Kosta nije tu, tako da sviramo bez Basa...

 

Inače, snimamo "demo", pošto će biti više kao minialbum, s obzirom na dozu profesionalnosti... Ostalo je još da se snime vokal i solo deonice i da se uradi konačni mix... (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...