Jump to content

Fatality


Tower...

Recommended Posts

E ovo je jedan od kvalitetnijih domacih bendova.Bez obzira sto im frontmen ima emo frizuru i sto im jebasista rastaman sasvim ok zvuci.Produkcija je ok (za moj ukus) a i stvari su super.Samo ono malko suvise mi podseca na staru metaliku ali nema veze :).Othello's Poem je super stvar.Samo tako nastavite i promenite malo imidz clanova i necete imati frku sa uspehom. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
E ovo je jedan od kvalitetnijih domacih bendova.Bez obzira sto im frontmen ima emo frizuru i sto im jebasista rastaman sasvim ok zvuci.

 

 

Koji si ti psihopata jebote leba.

ti slušaš muziku zbog muzike ili zbog frizura?

ako je bend dobar, oni mogu da izgledaju i ko najgori homoseksualci pa cu ih opet slušati.

Hellhammer kara maloletnice,pa opet,ti slušaš mayhem....jebi ga,odrasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Razbijač: A jesi ti čuo za trpanje i sprdnju? Što sve mora da se shvati ozbiljno i doslovno, ko da ste neki debili jebote.

 

Elem, uopšte nisam konstatovao ovu temu kad je otvorena; ona pesma s početka ima sranje tekst i vokal, ali zvuči sjajno (osim bas "solaže" na kraju). I rifovi i zvuk, sve je super. Hoću reći, to je stil koji je dobar i za kućno slušanje i za live nastupe, da ne pričam što mi je toplo oko srca kad čujem nešto što liči na staru Metaliku i Megadeth, pa makar milion puta prežvakano. Samo napred!

Edited by voodoo84

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Razbijač: A jesi ti čuo za trpanje i sprdnju? Što sve mora da se shvati ozbiljno i doslovno, ko da ste neki debili jebote.

 

Elem, uopšte nisam konstatovao ovu temu kad je otvorena; ona pesma s početka ima sranje tekst i vokal, ali zvuči sjajno (osim bas "solaže" na kraju). I rifovi i zvuk, sve je super. Hoću reći, to je stil koji je dobar i za kućno slušanje i za live nastupe, da ne pričam što mi je toplo oko srca kad čujem nešto što liči na staru Metaliku i Megadeth, pa makar milion puta prežvakano. Samo napred!

 

Ma, to je sranje snimak od pre godinu dana, imaš novi, profi snimak na MajSpejsu, link je u mom potpisu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslusao sam ove stvari na myspace,i mogu reci da mi se dopadaju.Dobro zvuci.Jedina stvar koja mi se ne svidja je vokal...al' stvarno mi se ne svidja.Ima momenata kada je dobar,i fino se uklopi uz muziku,ali u vecini slucajeva mi se ne svidja.Previse sirov,hrapav i grub za ovakvu muziku.

Neko spomenuo originalnost.Kakva bre originalnost?Ovi momci sviraju thrash metal,i to bay area.Tu se zna sta je sta,nema tu eksperimentisanja.Sta bi trebali,zenski vokal i klavijature ubaciti?Idi bezi,bay area thrash je bay area thrash,i tako i treba da zvuci.Samo picite vi ovako momci,kakva bre originalnost.Zajebite te gothicare sto svugde hoce fagot i violinu da uvale. :da::ph34r:

U globalu,pozitivna i dobra svirka.Rock on!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još jednom, hvala svima na pohvalama... (koja sam šlihtara :D)

 

 

@ voodo

 

Znam dosta djevojaka '91... :D

 

@ lemmy

 

Pa, poslušaj onaj stari snimak, pa uporedi koliko mi se glas popravio od tada... :)

Napredujem dosta, pokušavam da izgradim neki svoj stil, mada sam na ovim pesmama jednostavno uš'o u kabinu i drao se na sav glas...

Meni je skroz OK ispao vokal ovog puta, mada potpuno razumem ako se tebi ne sviđa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji si ti psihopata jebote leba.

ti slušaš muziku zbog muzike ili zbog frizura?

ako je bend dobar, oni mogu da izgledaju i ko najgori homoseksualci pa cu ih opet slušati.

Hellhammer kara maloletnice,pa opet,ti slušaš mayhem....jebi ga,odrasti.

 

 

@Razbijač: A jesi ti čuo za trpanje i sprdnju? Što sve mora da se shvati ozbiljno i doslovno, ko da ste neki debili jebote.

 

Elem, uopšte nisam konstatovao ovu temu kad je otvorena; ona pesma s početka ima sranje tekst i vokal, ali zvuči sjajno (osim bas "solaže" na kraju). I rifovi i zvuk, sve je super. Hoću reći, to je stil koji je dobar i za kućno slušanje i za live nastupe, da ne pričam što mi je toplo oko srca kad čujem nešto što liči na staru Metaliku i Megadeth, pa makar milion puta prežvakano. Samo napred!

 

Vudu iskuliraj se ova je prica. Nalog Razbijac koristi par separatistickih smradova iz vojvodine,tj tacnije par debelih novosadjana kojima je jako dosadno.Odlucili da spamuju pa misle mene da smaraju.Retardi su svi koliko ih ima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Vudu iskuliraj se ova je prica. Nalog Razbijac koristi par separatistickih smradova iz vojvodine,tj tacnije par debelih novosadjana kojima je jako dosadno.Odlucili da spamuju pa misle mene da smaraju.Retardi su svi koliko ih ima ;)

 

Jel znaš kakav je Fatality of Liu Kanga?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

@enclave

 

mali,ne skreći sa teme,znaš da su za to počeli da daju warn i ban?

nego,dobar je ovo bend,svidja mi se ime---fatality...al' kad čujete moj body blows...

mogli bi leba mu na zajedničke svirke,al da vi svirate pre nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...