Jump to content

Fatality


Tower...

Recommended Posts

Извини, али потпис ти је благо дебилан. Немој се чудити што те онда људи пљују.

 

No offence taken, u pravu si, promeniću...

 

Da vidimo sta ce Barut da vam uradi od snimka. Reci da ga pozdravio Uros iz Tesle ;)

 

Ne radi nam Barut, nastala je promena plana, snimamo u PROFI studiju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

О, па лепо, лепо. Онда ће моћи лепо да се оцени квалитет бенда независно од снимка.

 

Da! Zaista, konačno... Ima dosta grešaka na bubnjevima, jbg, nije lako, Tihi je SVEcKI odradio posao... Ali, ovako sirov snimak zvuči baš dobro, pitaj boga šta će biti kad se sredi...

 

Btw, nema svirke večeras, ja se raspadam koliko sam bolestan... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ljudi bilo je do jaja! Jest' da smo se mi malo vise raspadali nego obicno, al' taki je zivot. Atmosvera je sto se mene tice isto bila do jaja, Vendigo i Azazel su 'ebali mame, rok (ili kako god) bendove sam malo slusao i bili su dobri, a thrash kolege nisam uspeo cuti, za Twister nisam ulazio, blejao sam ispred (nije da nisam hteo da ih cujem al' zapricao sam se i zaboravio da je svirka pocela na vreme, sto bas i nije obicaj), a Metal Slug i Nadimac sam hteo da cujem ali nisam mogao da izdrzim toliko posto sam se raspadao koliko sam bolestan, mozda je i to razlog mog loseg sviranja, mislim da su dobro odsvirali, ako ne, onda sam siguran da su se dobro proveli !

 

:rockdevil:

 

Mi ce mo se i dalje truditi, vezbati i svirati, i imati vise od 2 probe pred svirku, sto nije ni za kakvu pohvalu, bila je mala pauza preko leta, sto se i primetilo, al' prodje pa aj ponovo na probe !

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo i mene posle hiljadu godina...

 

Svirku imamo sada u subotu u SKCu sa Sextasyjem, Fabrikom Lekova, Munjevitim Palmama, Ujedom Besne Šišarke i Fusionom X u deved sati, ulaz je 200 kinti... :)

 

Što se tiče onog davno pomenutog snimka, on se odužio zbog vokala, jer je meni ŽESTOKO SJEBANO GRLO, doktor mi je rekao da ne smem da pričam, ali to prolazi i negde sledeće nedelje bi trebalo da počnu da se snimaju vokali, pa onda da se urade mix i master, pa ćemo to deliti po svirkama... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci dosao sam na svirku u nadi da cu videti jos jedan metal slug bend i da cu vam se smejati.Grdno sam se prevario.Momci zaista dobro sviraju,svaka cast.Imali ste super zvuk,uvezbani ste,sve naj.Svaka pohvala.Jedino sto mi se ne svidja je stajling frontmena i ona emo frizura,ali avaj nisam ni nameravao da vam budem fan :).Samo tako nastavite i ti frontmene menjaj frizuru podhitno :) emo je gay!

Share this post


Link to post
Share on other sites

SNIMANJE JE ZAVRŠENO!!! Snimljene su sve deonice za sve četiri pesme koje će se naći na promu...

Još je ostalo da se uradi mix, za koji je potrebno još 4x po dva sata... Onda ćemo mi to lijepo da štampamo i da... delimo. Samo, još ne znam kako da nazovemo promo... :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

GOTOVO JE, GOTOVO!!!

 

Konačno smo završili onaj dugo najavljivani snimak...

 

Možete ga čuti na našem MajSpejsu, za koji je link u mom potpisu...

 

Sada, to nije demo, kvalitet snimka je albumski, tako da ga nazivam EP...

 

Ima četiri pesme:

80s

Your Worthless Power

Citadel

Othello's Poem

 

EP će se zvati "Dredge Metal", kao "novi pravac", šatro, gistro... :lol:

Dredger je bager, a ja sam se ceo život palio na bagere... :/

 

Sledećeg vikenda ćemo štampati omote i deliti to free po svirkama...

 

Pozdrav! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...