Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Sta je tamo trazio uopste M6...

 

Pazi,imam snimak,M6 i F430 su isli uporedo brzinom od 50 km/h i onda su na 1,2,3 naglo dali gas.Nemci su bili ubedjeni da ce bmw da dobije.Znaci m6 je bio na 250 km/h sudeci po ferrariju koliko je otisao isao je preko 300 sigurno.

Kao da se trkao protiv bicikla,e tako je izgledalo

 

Pogledajte Lamborghini S Concept...To je auto za divljenje,ili Ferrari F430 GT3,612 Scaglietti,Murcielago LP 640,Murcielago Roadster...

Edited by Steven Seagal

Share this post


Link to post
Share on other sites

I koliko kompanije onamo misle o svojim radnicima je dokaz da mogu nabaviti vozila uz 20% popusta, naravno, u okviru Ford grupacije...

 

 

to je praksa skoro svake kompanije ovdje. da radnici imaju 20% (ako ne i vise, zavisi od sezone) na produkte kompanije, bilo da je u pitanju auto, odjeca, ili generalno namirnice.

 

i to nije sve.. primjer - kupujes auto, ili novi servis za mobilni telefon - dobijes popust 15-20% samo ako radis, recimo za Coca-Colu, Ford, Nordstrom i sl. ako si pak neka faca u kompaniji, dobijes jos veci popust (menadzeri, direktori i sl.).

 

 

mi smo tako kupili auto, novi servis za telefon, kompjuter, i svaki komad odjece. 15-20% popusta.. i kako covjek da ne voli ameriku :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bez zajebancije. (mi imamo srece sto ovaj moj radi za nordstrom, sto se smatra vrlo velikom i cijenjenom kompanijom koja ima beneficije na sve strane za svoje zaposlene).

 

 

 

 

 

 

 

nego, mene sad zabrinjava sto nova buba nema cvijet pored volana.. :)

 

 

 

i sto je tuareg ovako skup.. od 40 do 70 hiljada.. brate, mozes kucu kupiti..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, imam i ja ortaka u Kanadi ciji otac radi u Detroitu u Fordu... Oni imaju popust oko 20% na fordove. On je bas kupio americkog fusion-a kad sam bio tamo. Taj fusion nije isti kao evropski, da se razumemo :)

 

I jedan caletov prijatelj kada je dolazio kod nas je rekao da ima popust na porshe 20% jer je radio tamo oko 15 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi,imam snimak,M6 i F430 su isli uporedo brzinom od 50 km/h i onda su na 1,2,3 naglo dali gas.Nemci su bili ubedjeni da ce bmw da dobije.Znaci m6 je bio na 250 km/h sudeci po ferrariju koliko je otisao isao je preko 300 sigurno.

Kao da se trkao protiv bicikla,e tako je izgledalo

 

Pogledajte Lamborghini S Concept...To je auto za divljenje,ili Ferrari F430 GT3,612 Scaglietti,Murcielago LP 640,Murcielago Roadster...

 

Znam zato te i pitam... Ipak Svabe moraju da prihvate da nisu jos uvek stigli do savrsenstva Italijana sto se tice super-automobila... Jedini RESPECT je za McLarena F1, taj auto ima nemacko srce i mrak je...

 

Da, imam i ja ortaka u Kanadi ciji otac radi u Detroitu u Fordu... Oni imaju popust oko 20% na fordove. On je bas kupio americkog fusion-a kad sam bio tamo. Taj fusion nije isti kao evropski, da se razumemo :)

 

I jedan caletov prijatelj kada je dolazio kod nas je rekao da ima popust na porshe 20% jer je radio tamo oko 15 godina.

 

Kakav je taj Ford Fusion... Eh sto ja ne radim u Fordu da imam popust na njihove proizvode... To je popust na snove...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak kada covek sve sabere i oduzme Focus je najisplativija investicija. On cak ima lanac a ne kais, a u Fordu preporucuju zamenu na 160.000km! Znaci velika usteda pri servisu, a naravno da je lanac izdrzljiviji od svakog kaisa i manje rizican. Jedina stvar koja mi se ne svidja na Focusu prve generacije je unutrasnjost, nekako je bas jadna i ruznjikava, ali nema veze, to nije najbitnija stvar. Mislim da su im dizel motori TDCI fantasticni, odlican obrtni moment, odlicna snaga i mala potrosnja. Ali ni benzinci nisu losi, veoma su jaki, izdrzljivi, brzi, startni, a kada kupujete polovnjaka uvek je manji rizik kupiti benzinca jer je manje presao ai odrzavanje je jevtinije. Odusevljavaju me 20 16v motori sa 135ks, prava zver na putu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi moj jako dobar ortak je prilicno imucan,tj njegov otac i imali su priliku da izmenjaju jedno 20 automobila za nekih 10 godina.Cak su vozili i Focus ali neke 2 nedelje,bio im je na probi pa su odustali.Kazu da im se ne svidja,sta ja znam,ipak oni imaju malo prefinjen ukus.

Sad su kupili novi Suzuki Svift,ne znam koliko kubika ali ima 90 konja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi moj jako dobar ortak je prilicno imucan,tj njegov otac i imali su priliku da izmenjaju jedno 20 automobila za nekih 10 godina.Cak su vozili i Focus ali neke 2 nedelje,bio im je na probi pa su odustali.Kazu da im se ne svidja,sta ja znam,ipak oni imaju malo prefinjen ukus.

Sad su kupili novi Suzuki Svift,ne znam koliko kubika ali ima 90 konja.

 

Pa ja da sam prilicno imucan ne bih ni razmisljao o Focusu, vec bih pazario neku Imprezu, ali ja moram da gledam da se uklopim u moj budzet i zato mi je nekako Focus najzanimljiviji. Onoga ko ima love boli bas uvo koliko je servis i koliko su delovi.

 

Inace evo sad sam bas ovde u Bulevaru Mihajla Pupina video zanimljivu scenu> Naime lik sa Mazdom 323f, kakvu sam i sam posedovao nedavno, ne bas jako udario je od pozadi neki Daewoo Spark i posledice su sledece: na Sparkicu ni boja se nije ostetila, a na Mazdi sjeban branik, hauba i hladnjak totalno deformisani i vidim kace sajlu. Znaci hvala bogu sto sam se otarasio tog auta. JEste da je prelep, ide kao metak, ali brate mili ima lim tanak kao kod Yuga, bezbednost je 0!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al nisu oni za tako nesto,sada planiraju Chrysler 300C.Oni su vise za 'gospodske limuzine'.Mada njihov budzet im omogucava da isprobaju sve sto im padne na pamet.Oni su u tripu voze auto 2-3 meseca,izgustiraju ga i kupe neki bolji...

 

Krajsler 300C je vrh, takodjer mi se uzasno svidja i 300M. A nekako mi je cudno da neko ko je gledao Focusa na kraju se odluci za kupovinu ovakvog automobila, to su dva totalno, ali totalno razlicita sveta. A ako vec menjaju toliko cesto automobile mozda bi im se vise isplatilo da ih rentiraju a ne kupuju :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se on nenormalno svidja.Jest da motor nije nista specijalno,kad uporedis odnos kubikaze i konjskih snaga ali je napravljen da traje vecno...

Jos ako je Hemi pun pogodak.

Ali pogledaj 6100 cm3 a 'samo' 425 ks.Evropljani tu prednjace definitivno.

 

Ovaj Infiniti predstavlja konkurenciju Bmw-u,Mercedesu i Lexusu.Kazu da je pun pogodak i da je u klasi sa serijom 5 bmw i S klase Mercedesa.

 

03-q45-hero.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel Nissan i Infiniti jedna te ista firma? Moja iskustva sa Nissanom su odlicna kada su u pitanju motori, odlicne kocnice, ponasanje u voznji, ali brate mili ocajan dizajn koji veoma brzo zastareva i losa limarija, odnosno tanka. Pogledajte one Almere i Primere, odlican auto, mehanicki, ali dizajn ima kao da je napravljen pre 20 godina.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...