Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

koji ovo model bese?! jel 360 modena?

 

meni ubedljivo najbolji Ferrari do sada su F430 i 599 GTB (ja ovo napisah kao da sam ih vozio, zapravo mislio sam da su najlepsi)

 

ABS nije potreban?!?

 

Rozan je k'o djavo

 

 

e sad bas ne bih rekao da je ruzan, ali 'ajde svako ima svoje misljenje

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma englezi i njihov ischashen ukus...

ruzno vreme,ruzne ribe,ruzna kola...

 

a ovaj ferari je remek delo...

radjen mu je restyling i tjuning u nekoj nemackoj auto kuci koja radi samo ferrari i lambo...

 

@mustang

dodji na bataju na leto...

najverovatnije ce doci Davor sa tim jugom...

 

a sad..

corsa A sa 400 konja!

josh jedna ubica u nizu od momaka sa Avale...

pozdrav Penji!

projekat se jos radi a samo ovo smem da pokazem...

auto shlajfuje 100 i neshto metara...

jedno potezanje spolja...

Edited by Hatebreeder

Share this post


Link to post
Share on other sites

neispravno vozilo se ne vozi, nego se ustekaju pare za popravku. a ako bas mora da se vozi, onda se mili 30-40kmh (dok ne stignes do majstora). nema izgovra za voznju neispravnog vozila - cim saznas da nesto nije u redu, zdrav razum ti nalaze da ne vozis takav auto ili da ga vozis brzinom puza. sve ostalo je ponasanje bez mozga i nepotreban rizik.

 

 

najbolju na svetu - svoj zdrav razum. ali, sa takvim razmisljanjem koje pokazujes na temi, bojim se da i nisi previse zasticen. ;)

 

 

ne moras da znas nista o kolima da bi bio dobar vozac. na primer, moja keva nema pojma o automobilu, ali vozi vec 40 godina i verovatno vozi bolje od tebe s obizrom da nikad nije placala popravke kola kao posledicu svoje nepromisljene voznje. :) :)

 

 

avo jedne kratke i zabavne ;) lekcije iz fizike koja ce ti pomoci da ustedis nesto para za delove i popravku, ok?

- sto se brze kreces, to ce udar u prepreku biti jaci jer ce tvoj auto morati da prihvati vise kineticke energije. kineticka energija raste sa KVADRATOM brzine. logicno je da ako vec znas za rupe i dzombe, usporis (smanjis kineticku energiju) i predjes preko njih uz minimalne potrese koji ce ti razdrndavati kola. ;-]

 

 

koja paranoja, molim te.. pa u nemackoj u novinama imas svakog drugog dana brutalne scene tipa "najnoviji audi ombotan oko bandere" i slicno. tamo nema ogranicenja na autoputu u desnoj traci, pa kad se desi neko sranje, onda ljude sastavljaju pincetom. :udri:

 

jel primecujes da si upravo pronasao izgovore i okrivio SVE I SVASTA za nesrece, osim samog sebe i vozaca. krive su ti: zene, stari automobili, putevi, zapadanjaci, ovo ono.. sve je krivo, samo ti znas da vozis i ti se razumes u kola. takvi obicno najebu (a ja se nadam da ces ti biti statisticka greska i proci bez ogrebotine u zivotu). imam ja dva drugara koji se tako "Razumeju u kola", dobro voze, ovo, ono. obojica su imali "budjenje u urgentnom centru" i pricu koja pocinje: "ja sam krenuo da preticem nekoga, a onda se vise niceg ne secam". :) pukom srecom obojica su prosla bez trajnih posledica, osim se jedan od njih ceka sudjenje za koje moze potencijalno da ode u zatvor.

 

 

evo, ja imam dozvolu od 1996, promenio sam 4 automobila i mislim da mogu da kazem da imam vise iskustva od tebe (bez uvrede, ali stariji sam) - i potpisujem SVAKU REC koju je blondie napisala na ovoj temi.

 

--------------

 

nas narod (kao i svaki drugi) se vrlo jednostavno moze dovesti u red sprovodjenjem zakona. da se ja pitam, uvodile bi se dvostruke kazne koje bi se ISTOVREMENO primenjivale:

1) novcana

2) skupljanje negativnih poena. ko skupi 15 komada njemu se DOZIVOTNO oduzima vozacka dozvola. voznja za 0.00001% alkohola bi se kaznjavala sa 15 poena odmah.

 

i obavezno bih stavio kamere svuda po gradu, i uveo stroge kazne za "agresivnu voznju" (pare i poeni). da vidis kako bi se u rekordnom roku smanjio broj ljudi koji se ponasaju kao idioti.

 

inace, mislim da bi muskarcima trebalo dozvoliti da polazu vozacki tek sa navrsenih 25 godina, ali polako, prvo da uvedemo ove gore-navedene zakone. ;)

 

E sada ja imam i vise iskustva i od tebe jer vozim od 92 a imam dozvolu od 95, i moram ti reci da nepravlno optuzujes coveka (mislim nazzgula) jednostavno svako je odgovoran za sebe i svoje ponasanje. Ja licno znam da ja ne sedam u auto u kome ne mogu da kocim i upravljam. Sve ostalo je tehnika koja i nije toliko bitna. Vazne su samo ove dve stavke...

 

Moram reci da Blondie i ti ste promasili temu, ovo nije niti ce biti lekcija ljudima o bezbednosti u saobracaju. Ako vam se to ne svidja onda nemojte da se vozite nego ko Kinezi okracite pedale i pedalirajte... Ili jos bolje vozite FORD TABANASH...

 

Vozio sam karting, trke (nacionalnu klasu i mali N) i stoga mogu da se kurcim sam u kolima koliko hocu a kome se to ne svidja moze da me predlozi za hapsenje. Moj sef voznog parka u hitnoj kaze da jos uvek nije siguran da li sam lud ili samo sam toliko siguran u svoju voznju...

 

Jednostavno Posvetite se temi koja je jos jednom ponavljam TUNING & STYLING!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mustang

dodji na bataju na leto...

najverovatnije ce doci Davor sa tim jugom...

 

a sad..

corsa A sa 400 konja!

josh jedna ubica u nizu od momaka sa Avale...

pozdrav Penji!

projekat se jos radi a samo ovo smem da pokazem...

auto shlajfuje 100 i neshto metara...

jedno potezanje spolja...

 

Na youtubu ima klip sa tim yugom. Nema sta ubica auto...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili jos bolje vozite FORD TABANASH...

 

tabanus brale... ford tabanus... :D

 

a jugo je osvajao nekoliko streetracea do sad...

fazon je shto se yugo ne vozi samo na trkama...

auto se vozi svaki dan...ko svaki obichan auto...

 

bio sam na 402 u zagrebu prosle god kada se u finalu trkao sa askonom od skoro 700ks...

vodio je do nekih 250m,al askona ga je pobedila za duzinu i po...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha,kako sam se smejao malopre.Znaci situacija

Vozim ja drugaricu do kopirnice da uzme neke papire i stanem ispred sa Nivom.Poceli da izlaze sa parkinga i ja se preparkiram sa druge strane i u medjuvremenu stane druga Niva na mesto gde sam ja bio.Izlazi ona i otvara vrata te druge Nive.Kad je videla starijeg coveka unutra zamalo se nije slogirala.

Znaci umro sam od smeha a nju pojeo blam :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

JARI-MATTI LATVALA

 

COVEK KOJE JE UPRAVO POSTAO NAJMLADJI VOZAC KOJI JE IKADA OSVOJIO JEDAN RELI!!!!!

 

http://www.jmlatvala.fi/

 

BP Ford Abu Dhabi World Rally Team driver Jari-Matti Latvala made history by becoming the youngest driver to win a world rally in Sweden today. The 22-year-old Finn and co-driver Miikka Anttila claimed their maiden victory on the Swedish Rally in a Ford Focus RS World Rally Car. Team-mates Mikko Hirvonen and Jarmo Lehtinen were second and Ford secured a clean sweep of the podium places as Gigi Galli and Giovanni Bernacchini were third in a Stobart-entered Focus RS.

 

Latvala's victory on this second round of the FIA World Rally Championship eclipses the late Henri Toivonen's win on the 1980 RAC Rally in Britain when the Finn was 24 years old.

 

NOVI VLADAR WRC RALLYJA SE POPEO NA PRESTO SA KOGA GA NECE NIKO JOS DUGO SKINUTI, PA NI SEB

 

:pivopije::pivopije::pivopije::pivopije::pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pivopije:

 

Video sam pre neki dan nivu chevrolet parkiranu kod skc-a.

 

Cudan filing, gledas nivu, a nije lada :|

 

nece to izaci na dobro kada na Nivi pise Chevrolet Niva. Stvarno je nekako cudan filing. Valjda cu videti ovih dana i to cudo. Nisam ni znao da je poceo da se prodaje kod nas

 

JARI-MATTI LATVALA

 

COVEK KOJE JE UPRAVO POSTAO NAJMLADJI VOZAC KOJI JE IKADA OSVOJIO JEDAN RELI!!!!!

 

http://www.jmlatvala.fi/

 

BP Ford Abu Dhabi World Rally Team driver Jari-Matti Latvala made history by becoming the youngest driver to win a world rally in Sweden today. The 22-year-old Finn and co-driver Miikka Anttila claimed their maiden victory on the Swedish Rally in a Ford Focus RS World Rally Car. Team-mates Mikko Hirvonen and Jarmo Lehtinen were second and Ford secured a clean sweep of the podium places as Gigi Galli and Giovanni Bernacchini were third in a Stobart-entered Focus RS.

 

Latvala's victory on this second round of the FIA World Rally Championship eclipses the late Henri Toivonen's win on the 1980 RAC Rally in Britain when the Finn was 24 years old.

 

NOVI VLADAR WRC RALLYJA SE POPEO NA PRESTO SA KOGA GA NECE NIKO JOS DUGO SKINUTI, PA NI SEB

 

:pivopije::pivopije::pivopije::pivopije::pivopije::pivopije:

 

konacno neko i Loeb-a vise da skine sa prvog mesta. Smorio je lik vise

:pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

JARI-MATTI LATVALA

 

COVEK KOJE JE UPRAVO POSTAO NAJMLADJI VOZAC KOJI JE IKADA OSVOJIO JEDAN RELI!!!!!

 

http://www.jmlatvala.fi/

 

BP Ford Abu Dhabi World Rally Team driver Jari-Matti Latvala made history by becoming the youngest driver to win a world rally in Sweden today. The 22-year-old Finn and co-driver Miikka Anttila claimed their maiden victory on the Swedish Rally in a Ford Focus RS World Rally Car. Team-mates Mikko Hirvonen and Jarmo Lehtinen were second and Ford secured a clean sweep of the podium places as Gigi Galli and Giovanni Bernacchini were third in a Stobart-entered Focus RS.

 

Latvala's victory on this second round of the FIA World Rally Championship eclipses the late Henri Toivonen's win on the 1980 RAC Rally in Britain when the Finn was 24 years old.

 

NOVI VLADAR WRC RALLYJA SE POPEO NA PRESTO SA KOGA GA NECE NIKO JOS DUGO SKINUTI, PA NI SEB

 

:pivopije::pivopije::pivopije::pivopije::pivopije::pivopije:

uf obozavam finsku shkolu...

od tomi makinena pa do jari matija...

al meni je vece chudo i vest shto je Djidji Gali zavrshio reli.... :D :D :D

joooj sve bi dao da provozam jedan wrc auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

konacno neko i Loeb-a vise da skine sa prvog mesta. Smorio je lik vise

:pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

 

Trenutno je prvoplasirani u sampionatu MIkko Hirvonen, ali siguran sam da ce na kraju ipak mladi Jari-Matti Latvala biti sampion! Prosle godine me je odusevljavao svojim krajnje ostrim voznjama u Stobart Fordu, a sad kad ima i fantasticnu masinu moze da pokaze ko je gazda

 

:pivopije::pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...