Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Nije za to kriv zutomobil vec put! Automobil je odlican. A i kome se ne ukoce ledja posle voznje ceo dan, pa da sedis u ne znam cemu, da ti masira ledja ..... opet bi se ukocio jer si u istom polozaju satima.

 

Inace za nase puteve s jedino dobri terenci, oni ne osecaju rupe i neravnine, nece sjebati karter ili otkinuti branik, kao sto mozemo mi koji vozimo novije i niske automobile, ali to me nece pokolebati ;)

 

A ova KIA je kao mekana? :D Jel je probao neko od vas? ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pocelo da mi riknjava kvacilo u mojoj cetvorci, vreme je da se konacno ide kod majstora posle dve godine voznje bez i jednog jedinog kvara. Popravim to i polako spremam djuntu za prodaju, vrmee je da se kupi nesto vece, jace, novije i bolje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim automobila sa troje vrata, nekako su mi lepsi, bar u ovoj klasi, a i cvrsci (isprobao sam ovo jedno tri puta u saobracajkama). Jebiga ja nemam para za nov automobil (ovog ranga) pa se moram ograniciti na neki A3, VW Bora do 6 godina starosti .... jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bik voleo kada bih mogao da iskishram neshto a nesho na kredit ipak nova je makina i vozicu je dugo godina pa mi to i nije velika cena za recimo 7 godina pouzdanosti i male potroshnje .

sto se kaze suvishe sam siromashan da kupujem jeftine stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je odlicno ukoliko mozes da izvedes, novo je ipak novo. Znaci dati sto jace ucesvce i time smanjiti ratu. Ovo je super stvar, samo treba imati siguran i pouzdan posao, ipak svaki mesec treba da ti skidaju sa racuna par stotina richa, nije to mala zajebancija. A malo je ljudi koji imaju siguran posao i plati za narednih 5-6 godina, koliko bi trajala otplata kredita/lizinga. Samo vodi racuna, ovi nasi su mufljuzi, daju ti kao garanciju 7 godina, ali onda napisu citav esej na sta se garancija ne odnosi. Ako se odlucis za kupovinu novog automobila obavezno na ovo obrati paznju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam ni kada bi mi napisali na sta se odnosi , totalno nisam mahsinac niti ako bih uzimo polovan auto znao kako da ga oslushnem i vidim da li je oke ..

 

Ne bi oni tebi pisali nista specijalno, oni za sve tipove automobila imaju ispisane garantne listove na kojima sve lepo pise. A ne treba da budes mehanicar da bi provalio da li te neko zajebava ili ne.

 

Nisam ni ja mehanicar, a do sada sam za 10-ak gpdina promenio 4 polovna automobila. Jednostavno kad nadjes nesto sto te je zainteresovalo povedes sa sobom nekog iskusnog mehanicara koji poznaje cake oko polovnjaka, ako imas nekog takvog prijatelja povedes njega, ako nemas onda platis nekom majstoru i on ti odradi posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kia ceed izgleda do jaja, ali treba to isprobati i osetiti kako se ponasa na putu. Ja inace preferiram samo nemacke automobile, volim taj dizajn, pouzdanost, kvalitet i robusnost, a naravno kvalitet morras i da platis

 

Realno je prelep auto. Prava fenserica. Sve sredjeno, doterano na nivou!! Ali eto vreme ce pokazati kakav je to automobil. Sad ja ne znam kako je sa drugima, realno nikad nisam vozio nov auto, ali ovaj ortak prvih hiljadu kilometara ne sme da je vozi preko 2 000 obrtaja.. Ja bi se smorio realno. Ili bi se vozio po Beogradu 2-3 dana da nabijem kilometrazu..

 

 

Takodje sam velik fan Nemackih automobila. :pivopije: Ono sto mi je orginal na dvicini, traje u pm. Jedino me jebavaju ovi turski delovi..

 

I ortaku sam rekao, pre bi uzeo goli Golf V, nego KIa-u, dizel u full-u..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cale i ja smo na sestrinom Golfu II slidali alternator, znaci odvrnuli smo srafove kao iz picke, naravno da nisu pukli niti se savili, a bili su u takvom stanju kao da su juce stavljeni. ZNaci posle 20 godina svi nemacki delovi izgledaju kao novi. Patos je zdrav kao dren. kvalitet za respect. A na zastavi ne mozes da odvrnes ni jedan sraf a da se ne uvije, pukne ili sjebe lozu :violent:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не кажу људи без разлога да је Голф 2 највећи промашај аутоиндустрије - толико је поуздан и квалитетан да нико неће новији модел, а производња резервних делова је непотребна. Сви су на губитку, осим оних који су га купили :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato je bolje otici na otpad i kupiti deo skinut sa automobila i tako dobijes nemacki deo za dvojku koji je jeftiniji od turskog a boljeg je kvaliteta. Prosli vikend bio u Smederevu, isli na groblje i sestri se sjebe menjac, otisla kugla i cela kutija se rasturila. Ja popizdeo, kao sta cemo sad, slep, ovo ono, I neka zena man kaze kao ima tu na 100 metara neki VW servis. Dodje covek, pogleda, odslepa auto u radionicu, skine deo, zameni, stavi reparirani, sve lepo sredi, podmaze i kao ako vam nije mnogo za sve ovo, deo, rad oko 2000 dinara :D Ja nisam mogao da verujem. Pitam ga koliko su kineticki kaze lik ako vam nije mnogo 20 eur po komadu :D E to je prava stvar, naci nemacke reparirane delove i majstora koji radi za male pare :D

 

Sad menjac radi savrseno precizno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lada C-Cross

Lada-C-Cross.jpg

 

Lada-C-Cross%20111.jpg

 

Svidja mi se ova Lada. Samo da ostane izgled ovakav kada bude izasao u prodaju. Polako ce i Rusi krenuti u ofanzivu sa novim modelima, nema zezanja sa njima :da:

 

Не кажу људи без разлога да је Голф 2 највећи промашај аутоиндустрије - толико је поуздан и квалитетан да нико неће новији модел, а производња резервних делова је непотребна. Сви су на губитку, осим оних који су га купили :)

 

:lol::):lol:

 

 

Jeste li gledali novu reklamu za Renault? Totalno suludo. Evo

 

A i reklama za Peugeot 207 sa buba marama je strava.

:lol: Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cale i ja smo na sestrinom Golfu II slidali alternator, znaci odvrnuli smo srafove kao iz picke, naravno da nisu pukli niti se savili, a bili su u takvom stanju kao da su juce stavljeni. ZNaci posle 20 godina svi nemacki delovi izgledaju kao novi. Patos je zdrav kao dren. kvalitet za respect. A na zastavi ne mozes da odvrnes ni jedan sraf a da se ne uvije, pukne ili sjebe lozu

Ja na kadetu pre nekih mesec dana menjao sediste i pukne mi jedan sraf kad sam ga zavrtao. Mada, ja imam obicaj da pretezem srafove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako ljudi vole da upropaste automobile, to je strasno.

 

sta mislite o ovom cudu:

mercedes_Benz_unimog_U500_Black_Edition.jpg?

 

Brabus Unimog Black Edition

 

Zamislite izadjete u grad s ovim :rolleyes::lol::D

 

 

ABT je odradio Audi Q5. Zanimljivo igleda. ABT Q5

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ABT je odradio Audi Q5. Zanimljivo igleda. ABT Q5

 

Nikada nisam čuo za ABT tjunera, obzirom da me ne interesuju baš tjuning kompanije koje budže automobile iz VW koncerna.

 

Ali ... obratite pažnju na ABT Audi A5.

 

Ko god da ga je doterivao vidi se da je majstor svog zanata, pravi umetnik!!!

Nisam ljubitelj Audija, ali u ovaj budženi kupe sam se zaljubio čim sam odgledao fotke iz galerije ... neverovatna lepota!

Bordo - crna kombinacija mu baš leži. Pitam se koliko li košta jedno takvo zadovoljstvo ... auh! :mrtav:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...