Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Eh, kako nam se čini...

 

Pa meni je baš BMW serije šest omiljeni auto ( od ovih koji su još na proizvodnoj traci)...

 

A što se tiče M6, rekoh nekad u prošlosti zašto se u budućnosti ne isplati uzimati ga,

ali da se ne ponavljam...

 

Koješta!

 

Ne može da priđe ovom kultnom ponosu istočnog bloka:

 

<a href="http://www.jordigaya.net/fotos%20grans/republica%20txeca/trabant.jpg" target="_blank">http://www.jordigaya.net/fotos%20grans/rep...eca/trabant.jpg</a> ;)

Edited by Guitar Solos MaNiAc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne visi joj nista, to je prednji desni tocak :)

 

Uh izvnini, nisam dobro video. Inace jedan lik na moru mi je pricao da je kupio novu Ladu Nivu, ali se zali da nije ni blizu po kvalitetu kao sto su bile one prethodne...

 

Inace jeste li videli sto je Skoda izbacila SUV vozilo, zove se Skoda Yeti :D:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ja pitam Fiat bez razmisljanja.

 

Pa ja sam cuo mnogo toga dobrog o ovim JTD motorima, samo sam nekako skeptik kada je Fiat u pitanju, mozda su predrasude jer su se stariji modeli nekako pokazali nepouzdanim. A iskreno svidja mi se dizajn Fiata, Grande Punto mi je prelep, Bravo takodjer, a u Alfi kazu da se JTD pokazao fenomenalno.

 

Nekako mi se uzasno svidja Focus, ali sad evo gledam na mobile.de i recimo tamo u nemackoj je auto isto godiste skuplji nego ovaj kod nas, sto govori da se ovde dovlace havarisani krshevi koji su ko zna koliko presli i kad ga kupis ovde moze samo glava da te boli :(

 

Nekako VW je precenjen pa nekako Skoda Octavia senamece kao najbolji izbor sa TDI ili benzinskim motorima. Evo gledam u DEU se moze kupiti lep primerak za 4000 eur a da je mladji od 2000. godista. A sto je mozda najvaznije ovde se ne krade a i veliki je i komforan auto....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno je kako Stilo sa troje vrata izgleda fantasticno, dok onaj sa petoro vrata izgleda odvratno, karavan verzija mi je ruzna takodjer. Inace stvarno imaju populatnu cenu, evo gledan na netu za 7500 eur mozes naci JTD sa 115ks neko 2003 godiste, znaci auto star 4 godine. U toj klasi dizel za e pare nemoguce je naci, pogotovo sa tom opremom. E sad jedino sto me brine je kvalitet...... ali opet s' druge strane sigurno nema gori kvalitet od Opela koji se masovno prodaje :D

 

A Focus mi je iskreno mnogo lepsi auto, dizajn bas ono pozitivno opicen, ali nekako me je pokolebala cena napolju koja je ista kao i ovde :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio sam se u Stilu Abarth,2500 cm3 170 ks.Ubica kako kida.Moj ortak je hteo da kupi pa je bio kod njega nedelju dana na probnoj voznji.Tip mu je trazio 13000 evra,ali je ipak odustao.

A za stilo sa 5 vrata podrzavam,odvratan je

 

ima 2400 ccm...

samo moj ima oko 180 i neshto ks...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Који БМВ си имао до сада (ако није тајна)?

 

...и какав квар је у питању?

 

320d e46. crko mu cilindar, sad mi sedi u garazi

 

ima 2400 ccm...

samo moj ima oko 180 i neshto ks...

 

ja sam trebao da zamenim sa drugarom moj bmw za njegov abarth stilo, dok ga on jedan dan nije slupao tako sto mu u krivini otkazao upravljac i izgubio kontrolu. to je fiat rodjaci. zato nikad necu da uzmem fiat ili neko 'talijansko sranje. imam iskustva sa italijanima jer mi je prvi auto bila alfa 156. nija bilo dana da nesto ne crkne, najcesce je to bila elektronika. zato sada ili japance kupujem ili nemce

Share this post


Link to post
Share on other sites

320d e46. crko mu cilindar, sad mi sedi u garazi

 

 

 

ja sam trebao da zamenim sa drugarom moj bmw za njegov abarth stilo, dok ga on jedan dan nije slupao tako sto mu u krivini otkazao upravljac i izgubio kontrolu. to je fiat rodjaci. zato nikad necu da uzmem fiat ili neko 'talijansko sranje. imam iskustva sa italijanima jer mi je prvi auto bila alfa 156. nija bilo dana da nesto ne crkne, najcesce je to bila elektronika. zato sada ili japance kupujem ili nemce

 

Brate ja bezim od Italijana tako da se u potpunosti slazem sa tobom. Nemci i Japanci su zakon i tu nema sta. Delovi za italijane su mnogo skupi a i vozio sam se u fiat punto koji je bio 2003.god a isto je kostala kao i moja Astra koja je 2000. Ne mogu da ti opisem koja je razlika. I od tada sam se jos vise razocarao u fiate. Neznam... nemci su mnogo izdrzljiviji, utegnuti, kvalitetniji... ali su mnogo tvrdi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

sta ono bi fora s registracijama? jel bijase pajkani ili tako nesto imaju te cetverocifrene registracije?

i otkad BG ima roze buseve? :D

 

 

 

Gledao sam danas Toyote Corolle na netu, znaci 2002 godiste moze da se kupi za nekih 7000 eur sto je super cena za takav auto

 

 

katastrofa koja nepravda.. ovdje corolu 2002. mozes da pazaris za 4-5 hiljada dolara (preracunaj u eure), fino ocuvanu, sa kompletnom istorijom - a pazi razliku u mjesecnim primanjima..

 

 

vrlo lijep primjerak maseratija skontam jutros.. koliko moras imati love da bi pazario tako nesto - u vrijednosti solidne kucetine u sjevernoj CA. :ph34r:

 

 

 

 

 

 

Edited by blondieGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mozes porediti razlicite segmente. A samo se raspitaj koji su sve proizvodjaci u VAG koncernu, mislim da ima i nekih opakih trakaca na koje ti ciljas :D

 

Znaci ako poredimo A segment sa A segment, B segment sa B i tako dalje mislim da VW ili VAG grupacija je na svakom polju mnogo jaca i kvalitetnija.

 

Inace mislim da je u ovom momentu Ford taj koji je najvise napredovao, ima kvalitet, fantastican dizajn, stvarno za svaku pohvalu, a polako pravi veoma mocan koncern. Mondeo ima najvece izglede da ponese titulu auto godine, a inace medju 10 najbezbednijih vozila FOrd ima cak 5 svojih modela. Malo li je?!?! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...