Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Meni mnogo dobro izgledaju njihovi dvosedi (naravno svako ima drugaciji ukus). Prosli Z4 je takodje izgledao dobro ali novi je zato perverzija. Meni se svidja i njihov Z8:

9_bmw_z8_.gif

bmw-z8-runway.jpg

 

Ima neki vanvremenski dizajn.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Elitista

To je slucaj kod nas. U velikom broju. Nemoj samo suditi prema svojim pojmanjima. Ja sam to eliminisao iz svojih vidjenja. Uvek kazem sta mi se ne svidja, a zatim i argument. Ali uvek kazem da je to samo subjektivno, dok navedem i objektivne pluseve i minuse toga sto volim ili ne volim (ili bar pokusam)...

 

Ti brate mnogo pljujes, ne valja...

 

@ Rogozub

 

Ja ne bih dao da prodaju marsovca da imam takvog... Do jaja je !!!

 

kolko para?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Honda Accord mnogo dobro izgleda, u pocetku mi se nije svidela ali kad sam je video uzivo promenio sam misljenje. Meni se iz te klase svidja i Mazda 6

dlr2009%20Mazda%206.jpg

U sustini u toj klasi skoro da i nema losih kola. Npr. Opel Insignia vrhunski izgleda, a sigurno je i kvalitetan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Insignia treba tek da se dokaze jer je nov model mada se nikako ne bih bunio da je posedujem.Inace u toj klasi je jos i Toyota Avensis.Ali Honda je valjda premium,pa ide Toyota pa Mazda,valjda sam ubo dobar redosled.

Vozio sam prosli model Mazde 6 i imam samo reci hvale,jedino sto ne volim dizele pa to ti je.Inace auto je avion

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mazdica je do jaja , sklopljena je vrhunski !!! Dizajn odradjen do bola !!! 5 Stars !!!

 

Jedino zbog cega mi se mozda honda vise svidja su naglaseni bokovi, kao da je muscle. Ali mazda... ne znam, prelepa je !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamisli na sta bi licilila ova tema kad bi svi na svakoj novoj strani pljuvali marku automobila koja im se ne svidja?!

Uh leba ti al bi to bilo zanimljivo.

Opusti se

UH!!

Mogao bi sad malo oladis sa pluvanjem.

 

e tako

Sad ja da predjem na moje favorite. Sve sto vidi 2 japanske firme i bmw-a ovde.

Ove prve podnosim cak i volim al ovog drugo.. pa kak orece quotovani skontali ste.

 

Dodge avenger baby.

 

ljut je do zla boga. 'ebote.

Opasna mahina a nije skupa!

Dodge_avenger.jpg

 

A evo nesto sto moze da parira onoj vasoj "trojci" bez problema.

imgJaguar%20XJ4.jpg

 

xJ naravno.

 

I josh malo amerikanaca "nesposobnih" da naprave auto

Lincoln MKZ

07.lincoln.mkz.340.jpg

07LincolnMKZ.jpg

I naravno MKS

09.lincoln.mks.340.jpg

 

I nesto ekstremno interesatnog dizajna

Valika slika, naravno lincoln treci model. MKR

http://www.automobilesreview.com/gallery/l...-concept-01.jpg

 

i interior ne znam za vas al meni je prelep

http://www.automobilesreview.com/gallery/l...-concept-09.jpg

http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/2007...kr-3_460x0w.jpg

 

 

 

jesus fakin christ ovo je nesto najlepse sto sam ikad video.

To su strasne stvari..........

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodge je uvek bio cist HC !!!

 

Na sajmu je bio chrysler 300c Srt equpiied sa felnama chrome 20+ ...

 

I ovakav Caliber SRT 4 sa 290 konja... :red:

dodge-caliber-srt4-2007-788861.jpg

 

 

LINKOLN -STR8 PIMPIN BABY !!!

 

Do jaja autic, nema sta... To i Cadillac brate i Buick su do jaja autici...

 

ko ne veruje, ne mora ali nek proveri npr Buick riviera 1973 boattail...

 

A za Jaguar...

 

Dovoljno je reci da bih voleo da ga imam i pre nego npr S klasu, RAZLIKA je bitna.

 

+ Enterijer mu je ceo u drvetu i to onom engleskom najfinijem...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovo ce tek da bude azdaja.

Ford Interceptor.

http://www.breakitdownblog.com/wp-content/...tor-concept.jpg

 

http://car-news.roadfly.com/wp-content/upl...tor-concept.jpg

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...erceptor-DC.jpg

 

Ima da ujeda.

 

Dodge je uvek bio cist HC !!!

 

Ti si nekI KI ja. Samo hardcore xD

Potajni amerikanac straight to the point. xD

 

Mustang, Dodge xD

 

nema okulisanja nema sminke power power power agnryness xD

A ako nije power then it's beauty.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi lika na zadnjoj slici kakvu je facu iscudjavajucu slozio :) :) :)

 

Da, obozavam stari muscle. Cele sezdesete pa naovamo , jednostavno ta kola su uglavnom neunistiva, ako se imalo vodilo racuna o njima (u smislu da nisu ostavljana na nekim ledinama.)..

 

A voleo bih da odem u ameriku. Ne bih se smirio dok ne bih kupio jednu stavku tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato je bmw sranje.

JESUS VIDITE KO GA VOZI!?!?!?!?

Nikad nisam video normalnu, ne jako iskompleksiranu, istraumiranu napacenu osobu zeljnu paznje i znanja U BMW-u.

90 % gastabajtera, seljaka, etc.

da, da, u redu je, znamo da zhelish da imash ovakav auto B)

 

@ Rogozub

 

Ja ne bih dao da prodaju marsovca da imam takvog... Do jaja je !!!

 

kolko para?

necju ni ja da prodaju, al jebiga, oni su kupili, ja se nepitam..

 

sad pitah moje, kazhu 5 soma jevreja, mozhda mozhe i malo manje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, da, u redu je, znamo da zhelish da imash ovakav auto B)

 

ne. Pametni ljudi kupe mondea za manje pare. Ili accordu. Ili tako nesto normalno.

A hriscani-pravoslavci-skinsi-kanibalkorpsovci-dizeli sa prigushivachem imaju "takav" auto koji bih ja voleo.

 

Sine si video ti automobile koje sam postovao? E takve automobile bih voleo da imam.

Ono sranje - jock. Ne bacaju mi se pare.

 

A voleo bih da odem u ameriku. Ne bih se smirio dok ne bih kupio jednu stavku tamo...

 

Da vozish po onim napustenim pustariskim putevima gde ces mozda da naletis na neki kamion, motoriste ili policijsku patrolu xD

Da mozes da zgazish i da letis samo pravo i pravo i pravo i pravo....

i izvalis da si proso 150 kilometra za pola sata xD

 

 

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj rad... a kamioni su im tek vrh. Kad sam bio klinac imao sam kenwortha crvenog na zidu i svaki jbni dan gledao Konvoj sa Rubber Duck-om (Chris Christopherson) u glavnoj ulozi, dok mi cale nije bacio kasetu kroz prozor :) :) :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vozish po onim napustenim pustariskim putevima gde ces mozda da naletis na neki kamion, motoriste ili policijsku patrolu xD

Da mozes da zgazish i da letis samo pravo i pravo i pravo i pravo....

i izvalis da si proso 150 kilometra za pola sata xD

 

Nije bas tako u AmeriGi. tamo su bas rigorozni oko ogranicenja brzine. Nema zezanja sa tamosnjom panduracijom. Ne dolaze bezveze Americki bogatasi u Nemacku da se izivljavaju sa svojim masinama na autobahn-u. Na 30% njihovih autoputeva nema ogranienja brzine :rockdevil: pa mozes da se izivljavas do mile volje.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bas tako u AmeriGi. tamo su bas rigorozni oko ogranicenja brzine. Nema zezanja sa tamosnjom panduracijom. Ne dolaze bezveze Americki bogatasi u Nemacku da se izivljavaju sa svojim masinama na autobahn-u. Na 30% njihovih autoputeva nema ogranienja brzine :rockdevil: pa mozes da se izivljavas do mile volje.

 

:pivopije:

 

To jeste, ali po gradovima. Ortak mi je zivoe u amerGi jedno vreme, pa mi reche samo te ufotka kamera i stigne ti kazna na kucnu adresu.

No, ja sam mislio na one pustare znash sa onim dugim putevima... praznim malte ne.

 

Bar tako televizija prezentuje. Skoro sam gledao epizodu iz topgeara gde se drkali po takvim putevima.

 

A nemacka, ee lako njima da voze na autoputu kad imaju dobre puteve, bezbedne. Pa nije rizik nizakog.

Ali mislim da i tamo ima neko "ogranichenje" samo nije 140 koliko je svud u svetu ( sem kod nas) valjda?

 

Jel ima neko detaljnije informacije meni prichashe neki ljudi iz inostranstva, da imaju kao neko, al kao..tipa 200...

 

Valika slika, naravno lincoln treci model. MKR

http://www.automobilesreview.com/gallery/l...-concept-01.jpg

 

i interior ne znam za vas al meni je prelep

http://www.automobilesreview.com/gallery/l...-concept-09.jpg

http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/2007...kr-3_460x0w.jpg

 

 

 

jesus fakin christ ovo je nesto najlepse sto sam ikad video.

To su strasne stvari..........

 

Ajd ne serite da ste ravnodusni. Posto sam ja zivim u cvrstum ubedjenju da ne moze da se ostane ravnodushan pored ovog..... pretpostavljam da niste pogledali.

Dakle ko ne pogleda, celava mu keva.

 

p.s.

 

Ovo se zove terenac!

Limo_Ford_truck.jpg

 

axaxa

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jeste, ali po gradovima. Ortak mi je zivoe u amerGi jedno vreme, pa mi reche samo te ufotka kamera i stigne ti kazna na kucnu adresu.

No, ja sam mislio na one pustare znash sa onim dugim putevima... praznim malte ne.

 

Bar tako televizija prezentuje. Skoro sam gledao epizodu iz topgeara gde se drkali po takvim putevima.

 

A nemacka, ee lako njima da voze na autoputu kad imaju dobre puteve, bezbedne. Pa nije rizik nizakog.

Ali mislim da i tamo ima neko "ogranichenje" samo nije 140 koliko je svud u svetu ( sem kod nas) valjda?

 

Jel ima neko detaljnije informacije meni prichashe neki ljudi iz inostranstva, da imaju kao neko, al kao..tipa 200...

 

U Nemackoj ne postoji ogranicenje kao sto je to kod nas. Tamo je znak na kome pise 130 zapravo preporuka vozacima da se drze te brzine. Naravno kada postoje uslovi moze i brze da se vozi (npr. kada nema guzve, velike su kazne ako te policija uhvati da vozis vise od 130 kad je guzva na autoputu ili ako ako nepropisno pretices npr. sa desne strane itd.). Pre 1-2 godine je grad Bremen na deonici autoputa koja prolazi blizu grada uvela ogranicenje od 120 km/h i izgleda da ce mnogi gradovi da slede taj primer. Tako npr. deonica autoputa koja prolazi kroz lucko-industrijski deo Hamburg-a ima ogranicenje od 100 km/h. Nemci sad prvenstveno uvode ogranicenja zbog Ekologije. Naravno ova ogranicenja Nemackoj autoindustriji ne odgovaraju, mislim da se kolju oko ogranicenja zadnjih 7-8 godina.

I dalje postoji 30% deonica autoputa na kojima nema nikakvih ogranicenja :rockdevil: Tu ko ima dobra kola moze da se izivljava do mile volje :D Mozes ladno sa Bentley Continental GT da izvuces maks brzinu od 320 km/h (samo da nema guzve)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prokomentarisao linkolne cini mi se, a i Jag...

 

Jag je klasa sama za sebe, auto sa takvim stilom da je to strasno... Ne moze da se to kupi i dobije uz nemca, cak i uz mecku.

 

A lincoln... pa kao sto sam napisao STR8 PIMPIN` , kao i Cadillac... LOODILO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...