Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Ali evo i BMW je pao na ispitu:

 

bmw1-series3dr_290px.jpg

 

Znaci pogledaj sta su oni morali da rade sa limarijom. Tu su je nesto lomili, presavijali, umesto da su stavili tablicu na njeno mesto i dobili mnogo, mnogo lepsi automobil!!

 

Boli me dupe za WV, ali ovo je stvarno greota.. Kad bih ga imao, preradio bi ovaj detalj!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o te, šta je ovo? Grande Prius? :)

 

Petica, pa još GT ... na okruglo 5 metara dužine. Kažu, neka sasvim nova kategorija - Progressive Activity Sedan. :confused:

Šta li će im ovo, pored žive X6-ice da mi je znati. Ne znam, pomodarstvo za petim vratima je baš uzelo maha u auto-industriji.

 

Jedino mi se ova bronze boja dopada. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi automobili do sada su mi bili baš u toj boji :)

 

mada, boja nije toliko bitna (meni; bitno je samo da sam vidljiva na putu znači da nije neka golubije siva i sl)

 

 

ono što je lepše:

200ks pod pedalom, petostepeno ili šestostepeno... na drumu 7lit (benzinac) ... u proseku za 7 sekundi od nula do 100.. i tako :wub: i to sve za 20k eur sa svim mogućim perverzijama, airbagovima, maglenkama, ovim i onim u boji karoserije...

 

sad je trenutno akcija tako da za 15k može da se pazari lep novi LEON. grr

 

 

 

e da videh subaru neku nabudženu imprezu pre neki dan na ulici i mogu vam reći da bih preživela onaj njihov sumanuti dizajn samo da mi dopadne šaka da ga obrnem koji krug! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo mi nešto često to predlažu u poslednje vreme. what's gotten into you ???

 

 

jarka crvena i to mat je najbolja farba za kola, iz nekoliko praktičnih razloga:

 

1. može da se krpi ako ga negde grebneš ili te neko grebne na parkingu (ghmrrr)

2. odmah vidiš svoja kola čak i kad ne staviš naočare na nos

3. svi te vide na putu nezavisno od toga kakvo je vreme

4. možeš da budeš podobro štrokav, i dalje mnogo bolje da izgledaš od crnih karoserija koje se umažu čim ih takneš

5. ne vide se toliko "small imperfections" , kamenčići i sl. jer kad gledaš u njega crveno ti igra pred očima pa teže budeš picajzla

6. crveno je boja ljubavi

7. crveno je moja omiljena boja. :D

Edited by eileen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj BMW 5 GT concept mi se nikako ne svidja....ne znam cemu uopste tako nesto!?! BMW ima u planu da izda ove godine (ako se ne varam) i X6 M. Imace 550 konja....

 

Evo za ljubitelje Ford-a:

 

62951090_f096200aa5.jpg

62951088_119b6cf7c8.jpg

 

Ovo cudo ima 305 KS :wub: Svidja mi se, samo bih ga ja uzeo u nekoj drugoj boji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crvena bi mu mnogo dobro stajala! Sa ovom plavom mi deluje kao da su ga ovi iz LEGO-a pravili :lol: Mislim da bi i u beloj boji bio dobar. SVe mi se vise svidja u poslednje vreme bela boja na automobilima. A nisam mogao da je svarim jedno vreme

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crvena bi mu mnogo dobro stajala! Sa ovom plavom mi deluje kao da su ga ovi iz LEGO-a pravili :lol: Mislim da bi i u beloj boji bio dobar. SVe mi se vise svidja u poslednje vreme bela boja na automobilima. A nisam mogao da je svarim jedno vreme

 

Da, ali neka varijanta pearl white, kao onaj Ibanez bass koji smo gledali pre nekih mesec dana :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Видим сви од реда коментаришете црвену боју ... па да, црвена као синоним проституције (црвени фењери). ;):razz:

 

Огњен Амиџић (Ami G) вози Леона, али жуте боје. :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...