Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Zato sto mi je lik rekao da je odustao od prodaje pa ga nisam ni razmatrao. Ali sam juce otisao drugim povodom i lik mi kaze da ipak razmislja da proda, ali ako moze da dobije 6 soma ili malo vise za nju. A secas se, pricao sam ti da je odustao kad je shvatio da ne moze da dobije zeljenih 6.800 eur i kao nece da ga pokloni za tepsiju ribe. Sad se predomislja jer je i cena petice pala tako da opet mu treba da doda tri soma da kupi noviji automobil.... ali nista nije sigurno, moze njemu opet pasti nesto na pamet, a mozda potrosi pare pa nema da doda za drugi automobil.

 

Inace danas me zvao neki lik za kola, delovao je ozbiljno. Konacno neko da se javi, cini mi se da je trziste opet krenulo, tako da sam optimista da cu ga prodati uskoro :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti bas odlucio da menjas?!

 

Jebo te. Mogao si da se strpis jos, imas solidan auto, proslo je leto, pregurao si bez klime ;) ;) Skupi jos kinte i kupi nov auto!!! Ja se ne bi vise zajebavao sa polovnjacima.. Ili barem uvezi iz Nemacke, kad puste sengen..

 

Kad budem sledeci put menjao auto, samo novo kupujem!! Ne zelim vise tudje odpatke!! Jebe mi se.. Vozicu Astru, Kia-u C4, mazdu 2, ili M. Lancer ali novo, novcato!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, ja tako svaki put kazem, a onda vidim kolikokosta nov auto i odustanem. Probao sam Astru sad za vikend, to jest 4 komada i shokirao se kolika je razlika izmedju nje i Golfa, zaista ne bih, posle Golfa, mogao da vozim Astru G. I sve ostalo do nekih 12-13 soma su mali i sranje automobili.

 

Ja necu ni ovaj automobil dugo da vozim, mozda nekih plafon 2 godine, pa cu opet da prodam i kupim nesto drugo sto mi tad bude zanimljivo. Nadam se da ce Honda Accord do tad biti pristupacna ili neki slican opak automobil :D

 

Inace i meni se lancer UZASNO svidja, ali najjeftiniji je preko 15 soma :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na sajmu je bio 15 soma ;) ;)

 

Pa da znas.. Jebi ga.. Ocajan je izbor za 10 soma. Ali za 15 moze da se nadje lepa makina. Glupo mi je jebo te da svake 2-3 godine pucam po 2 soma evra da sredim polovan auto po svome ;)

Evo vec sam u cetvorku ulozio 1200 EUR, a nisam ni veliki servis odradio.. :o

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo covece, ja budzetiram 6 soma za djuntu, a nov solidan je 15 soma. Znaci daleko smo obijica od tog novog Lancera :( ALi sad kad si ulozio te pare, mozes da ga vozis 3-4 godine bez problema, za to vreme namlatices para pa ces moci da dodas za mnogo noviji i bolji autmobil. To je sasvim ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:redface:

 

..valjda se i nekog cicojki dopadne ;) ;) :P Hehehhe!

 

Lep je auto stvarno!! Ono sto bih ja jos odradio na njemu je zamena zadnjih farova. Da uzmem za crnim (zatamljenim) ili belim zmigavcima. Mozda moze ona folia, sto ide na stakla, da se nalepi preko 'migavca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je spustanje auta, neprakticno i zatamljivanje stakala malo seljacki. Mada ono, cast izuzecima! Nekim djuntama bas extra stoji!!

A zatamljeni farovi su mi do jaja! Takve imamo na trojci. Bas su mi jebacki! ;) Jbg, ukusi su razliciti! Hehehe!

 

golf_gti180_back800.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte ljudi plz/// Ja koristim rec zatamljeno a ne zatamnjeno ... mislim bolidno... reci ZATAMNJENO :) :) :) Pa verujte mi nisam hrvat :)

 

A to sto ljudi koriste dobrano, i tekma i slicne slovenacko - hrvatske izraze, to nema veze... razumete me... pa koriste eUro, da li ti isti ljudi kazu eUropa ili eVropa... pa nema veze... ja se najezim kad cujem eUro npr... toliko smo poceli hrvatske izraze da koristimo da bih uveo zakon za to specijalno.

 

@ Nazzgul

 

Do jaja je ako ima blago tonirane stopaljke , dakle zatamLJene tako da su u skladu sa tamno plavom koja ti ekstra cuci na golficu... Dakle podrzavam ideju jer je do jaja !!!

 

:pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...