Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Pa ispricaj nam nesto o autu. Ovo ona starija verzija?! Koje god? 2000? Koliko je presao?! 140 000km? Iz uvoza?! Odakle?! Koliko para?!

 

Izgleda lepo na slikama!

 

Ovo je neki styling zadnji branik ili mi se cini?! Izgleda bas jebacki!!

 

Nek je sa srecom vozi i proda za par god ;) ;)

 

 

EDIT:

 

Sad videh: Ne dja mi se sto ima kuku!! To razjebe zadnji trap. ;(

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je 2001. gosite motor je 2.0DTi to jest nekih 100KS, digitalna klima, podizaci, ......... ovo je restajling Vectra B placena je 5.800 eur presao oko 140.000 mada ko to zna. Uvoz iz cinimi se Holandije, ali nisam siguran, moracu da pogledam papire. Kupljen u Ugrinovcima

 

Felne su prelepe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahhaa! Tako i mene pitao jedan prodavac: " Koliko je presla? 130 000km?" I onda je dodao: "Toliko i ja vracam sat" ;) ;)

 

Sve je do jaja osim te kuke. Ne volim aute koji su bili teretni ili su vukli teret.

 

Autina jebo te. Za lepe pare kupljena!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma svi ti jebeni Oplei imaju te kuke.... sve i jedan koji smo gledali .... ali sestra zapela za Opela..... neka joj ga :D I znam da je vracena kilometraza, svi vracaju na isto :D Ali samo je vazno da je motor dobar i ona jebena bos pumpa posto je ona jako skupa kad rikne.... a auto je limuzina, bas porodicni auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da! Motor je najbitniji! Ostalo se sve, manje vise sanira. A motor posle generalne nije ono sto je bio.. Samo je za prodaju! ;)

 

Ako voli veliko auto, za te pare je mozda i najbolji izbor! ;) Jbt moj golf je kocija za ovu Vektru, hehehhehe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uskoro prelazim i na dva tocka! Oticicu ovih dana da vidim za A kategoriju, sta sve treba da spremim za polaganje i kako to ide da dobijem kategotriju pre stupanja na snagu ovog novog zakona. Mislim da je obuka i polaganje oko 12.000 dinara, ali moram da to proverim.

 

Gledao sam vec motor koji mi se svidja i koji sam vozio. Sprint Princ, 125ccm izgleda kao harley, taj neki fazon, moze da pici preko 100km/h trosi oko 3 litre i 4-taktna je makina. Kosta 1.100 eur i do jaja je stvar za leto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebi motore!! Mnogo opasna stvar. Prvo, svi ih voze extremno ruzno.. gurajuci se kroz najuze prolaze, izmedju automobila, a drugo mali su i vozaci automobila ih tesko primete. Najvise ginu ti motoristi.. Treca stvar, razjebe te vetar, sabije ti se u kosti ;)

Ne vidim smisao.. Kupis auto sa klimom i uzivas. Nista bolje za leto/zimu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo ovo je veliki motor, ima i one bisage pozadi .... lici na onaj sto vozi Svarci u Terminator 2 samo sto nema onu futrolu za pusku :D

 

Ne bih ga vozio po centralnim gradskim zonama, tamo ne volim ni kolima da idem. ZNaci malo po Zemunu tu po kraju i ovamo na sever, Pazova, Indjija i tako to ... malo i Novi Beograd do sestre .... cisto kad je toplo vreme.

 

A auto sa klimom stize uskoro :D

 

Inace ona Vectra je do jaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali "kinez" je to, nikad grđi... veruj mi, beži od tog "princa(tame :P)", bolje su ti nešto starije makine, recimo neki jeftiniji kawas i sl. Ili makar nekog iz Koreje - onaj Hyosung ili kako se već piše, to su već malo ozbiljniji motori. Iščitah mnogo tema na netu, a i raspitivah se kod burazera bajkera, jer se i sam planiram ponoviti 2točkašem...

Inače, znaš li neku suto školu koja ima svoje motore?

Ne mogu za sad sam da se snađem da nabavim motor, pa da sam uzimam L tablice. Tačnije, mogu, ali morao bih sam da prvo registrujem motor - u pitanju je Kawasaki Eliminator 250 (ahh, kako je dobar osećaj čak i na tom omanjem čoperu)...

Inače, osim čopera u obzir dolaze i neki enduro motori - ovo govorim o potencijalnoj kupovini...

 

Inače, lepa je to Vectra, Routa, čestitke seki... moj (drugi) buraz je uzeo takvu, karavna, 2000. Prezadovoljan je... možda i mene nešto tako čeka...

 

Samo da prodam svoja 2 oldtajmera :) ... Posebno zbog ovih najavljenih tehničkih pregleda i represije nad nama, siromašnim vozačima... :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brat mog druga drzi auto skolu pa cu sa njim da vidim oko A kategorije da iskombinujem nesto, i meni je mrsko sve to oko "L" tablica :(

 

A reci mi zasto mislis da je Sprint Princ toliko sranje? Evo moj ortak ga ima godinu dana i super radi, prezadovoljan je. Nije pravljen za neku jurnjavu, vec da se lagano vozis po kraju i uzivas. Nije mu se kvario, nikakve probleme nije imao.

 

E sad jedino sto su bisage plasticne i sto koza na sedistima nije koza vec skaj, ali se to da promeniti. I mene bas zanima, reci mi ta neka losa iskustva ljudi koje poznajes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo se spremih da izađem iz kuće, al' da ti nabrzaka otkucam koju... dakle, ono pto sam čuo da su glavne mane tih motora - izuzetno nekvalitetni materijali koji su upotrebljeni u njegovoj izradi - od samog agregata, rama, pa do kozmetičkih delova... od toga da se šrafovi, matice i razne spone lome, drobe, krive i raspadaju, da dolazi do napuknuća, i neverovatno brzog habanja pokretnih i nepokretnih delova, do toga da ti se sedište cepa, elektronika crkava i pre no što proradi :P... a isami oglasi to potvrđuju: puni su tih novih, samo godinu-dve voženih, i džaba motora...

Iskreno, i ja bih novog harley-olikog čopera za 1+ K evara, ali ne ide to tako... na kraju krajeva, zašto ne kupiš novog juga (čak i punta), nego merkaš polovnog golfa? ;)

Ali, ako baš hoćeš novog, kupi i služiće te koju sezonu, na kratkim relacijama, ali i uz obavezan detaljan servis (dotezanje svega živog, menjanje svega što neko ko se razume kaže da treba, a treba) odmah po kupovini... Dakle, slično kao i neki kršten Kawasaki, Yamaha, Suzuki ili Honda(uf) iz devedesetineke godine...

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vectra je do jaja, ja bih bas takvu uzeo !!!

 

To je limuzina batice, nece te ostaviti nigde, opel je do jaja kod nas i za odrzavanje, jeftini delovi, a gospodski auto , nigde da se obrukas s njim...

 

Cestitam tvojoj sveci , i da ga vozi u zdravlju i veselju, pa nek ga utopi kad bude smatrala da treba :pivopije:

 

BOJA JE VRH !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S. Jebo te u koji god servis navratim sa GOLFOM, svi se oduseve. Odma pitraju koje god, koji motor, ovo ono i obavezno zagledaju restajl instrument tablu.

 

Vide dosla ovca za dranje xD

 

Jebi ga, ne stizem da ga operem.. Malo je bzvz ovako, ali znam da ste nestrpljivi :P

 

Evo jos malo mog auta, moje cetvorke <3 :

 

 

Super izgleda sto mu ne nabacis felnice? Sta ti je ovde 16 cola?

Deluj mi ko da mozes 18ticu da furas. da ce jebeno da izgleda

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...