Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Pa mogu ti reci da je znak jako vazan ;)

 

DSecam se kad je moj drug kupio novog Passata B6 i sad mi dosli da vidimo auto, testiramo i pitam ga ja kako je zadovoljan, a vidim ja on se nesto prenemaze i na kraju mi prizna da je auto fenomenalan, udoban, brz, jak ..... ali ga jebe to sto na haubi ima znak VW..... Jebiga posle se opametio i kupio Audi A4 i sad mu se drasticno poboljsao sexualni zivot :D :D :D Ipak je znak, to jest bitan ..... ako ti je namera da ucaris neku korist takvog tipa od auta, a ako zelis samo da uzivas u voznji onda nije bitna marka.

 

Secam se letos na moru prijatelj dosao iz Svedske sa Evo IX, taj auto je skup do jaja, dobar u p.m ali ne izgleda sad impresivno niti je neka marka i samo pravi zaljubljenici u automobile znaju pravu vreenost tog automobila. I neka klinka njemu kaze kako joj se svidja njegov auto, pravi sportski ali kao i njen decko ima sportski auto i mnogo je bolji i lepsi od ovog. Tu se moj prijatelj odusevi i pocne da je zapitkuje da nije Subaru, Lamborgini, Ferrari ... ali na kraju riba mrtva 'ladna kaze da joj decko vozi Fiat Bravo ..... i to onaj ne najnoviji model ...... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kokoska ko kokoska.

Da izvine zenski deo foruma, takve sluze samo za jednu stvar kad su mlade, a za dve kad poodrastu (ukoliko nauce da kuvaju, hardly theese days)

 

Da mesi pitu i da drzi *ITU (you got the picture).

 

I da je spenkujes po guzi obilato dok je punis otpozadi.

 

Izvinte zbog izliva emocija, ja sam ovo uradio po cenu warna.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kokoska ko kokoska.

Da izvine zenski deo foruma, takve sluze samo za jednu stvar kad su mlade, a za dve kad poodrastu (ukoliko nauce da kuvaju, hardly theese days)

 

Da mesi pitu i da drzi *ITU (you got the picture).

 

I da je spenkujes po guzi obilato dok je punis otpozadi.

 

Izvinte zbog izliva emocija, ja sam ovo uradio po cenu warna.

 

:pivopije:

 

 

 

Sto kaze moj ortak pandur 'zena je da kuva,pere,da se bije i jebe'

 

 

Muske svinje!! :pivopije::pivopije::pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej ljudi jel mi moze neko reci sta bi otprilike mogao dobiti za octaviu 1.6, 2000. godiste, presao 100000,nelupan,odlicno stanje (mislim na menjanje kljuc za kljuc ili uz moju nadoplatu do 2k jura) ? inace, od opreme ima samo servo, to da napomenem...

 

hocemo ja i matori da menjamo za nesto sa klimom bar.. razmisljao sam o nekoj A4-ci, ali kontam da to nije bas najsrecnije resenje (ne znam zasto :confused: )

 

aj davajte predloge sta dolazi u obzir :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zena je u stvari "picka sa nogama" :D

 

@Medicine_Man:

 

Ja mislim da mozes dobiti oko 6500, mislim sve zavisi u kakvom je stanju, ali jebe te to sto je bas tanka sa opremom. Da je dizel i malo mladja ja bih ti ponudio mog Golfa 4 u zamenu.

 

Moja preporuka ti je sledeca: Audi ne kupuj jer ces morati da doplatis bar 1500 eur za auto tipa A3 dve godine stariji od sadasnje Octavie, bices konstantno na meti lopova a servis bas i nije jeftin.

 

E sad ako si porodican covek ja bih preporucio recimo Ford Focus karavan u TDDi ili TDCI varijanti, nisu skupi, ne bi morao mnogo da doplatis, imao bi dosta opreme i mladji auto. Naravno ako te karavan ne zanima razmislio bih i o Focusu u hedzbek varijanti. Mada racunaj da je malo skuceniji unutra od Octavije.

 

Sledeci dobar izbor je Astra. Nije skupa, nudi dosta opreme, imas mnogo servisa, delovi nisu skupi, a pogotovo sto ce uskoro biti nacionalno auto. Odlicna je i u karavan, sedan i kupe varijanti. Nije zanimljiva lpovima

 

Treca najbolja opcija, po meni, je Fiat Stilo JTD, ali samo varijanta sa troje vrata, znaci nekih 115ks, lep dizajn, ne krade se, nisu skupi delovi, dobijas dosta opreme i ne moras mnogo da doplacujes a dobijas mladji auto. Samo moj ti je savet da izbegavas sve sto je 2002. godiste jer je Stilo tada imao problema sa elektronikom, znaci 2003. godiste i mladji

 

U svakom slucaju srecno za koju god da se varijantu odlucis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mogu ti reci da je znak jako vazan ;)

 

DSecam se kad je moj drug kupio novog Passata B6 i sad mi dosli da vidimo auto, testiramo i pitam ga ja kako je zadovoljan, a vidim ja on se nesto prenemaze i na kraju mi prizna da je auto fenomenalan, udoban, brz, jak ..... ali ga jebe to sto na haubi ima znak VW..... Jebiga posle se opametio i kupio Audi A4 i sad mu se drasticno poboljsao sexualni zivot :D :D :D Ipak je znak, to jest bitan ..... ako ti je namera da ucaris neku korist takvog tipa od auta, a ako zelis samo da uzivas u voznji onda nije bitna marka.

 

Secam se letos na moru prijatelj dosao iz Svedske sa Evo IX, taj auto je skup do jaja, dobar u p.m ali ne izgleda sad impresivno niti je neka marka i samo pravi zaljubljenici u automobile znaju pravu vreenost tog automobila. I neka klinka njemu kaze kako joj se svidja njegov auto, pravi sportski ali kao i njen decko ima sportski auto i mnogo je bolji i lepsi od ovog. Tu se moj prijatelj odusevi i pocne da je zapitkuje da nije Subaru, Lamborgini, Ferrari ... ali na kraju riba mrtva 'ladna kaze da joj decko vozi Fiat Bravo ..... i to onaj ne najnoviji model ...... :D

 

papku papanski da se razmesh malo u sredjivanje kola ne bi lupetao tako....

auto 10x lepshe izgleda bez rupetine za znak....

carzone_golf4_gt4_front.jpg

 

inache ja fiat obozavam (moj auto takodje) tako da neam nishta protiv da mi stoji znak...

al stajling je stajling...

Edited by Hatebreeder

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Hatebreeder: Sta se primas jbt, sa tobom covek ne moze ni da se nasali kako treba :(

 

Inace ne volim mnogo da budzim auto, volim da ga vozim onako kako su ga u fabrici napravili, jedino sto volim da imam CD plejer po mom ukusu kao i zvucnike, eventualno alu felne i to je to. Meni je najolepsi onaj auto koji je uvek opran, cist, lep i mirisljav i to mi je najbolje sredjivanje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne laži pre svega sebe,pa onda i druge ... nisi se šalio kad si ono napisao, već se stvarno i ne razumeš u tuning styling.

 

 

Naravno da sam se salio, znam ja kako se lako uvrede ovi vozaci Fiata kada im uvredis ljubimca ;)

 

I naravno da se ne razumem u tjuning i stajling, nisam ni rekao da se razumem

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa fiat nikad nije radio neke extremne modele koje ne moz da ne primetish,ko shto prave audi,mercedes i ostali...

uvek su gledali da budu pristupachni a da ne zakidaju na kvalitetu,udobnosti,pouzdanosti...

ja obozavam fiat zato shto su svi modeli startni,upravljivi,super za odrzavanje,od pre x godina pa do dana danashnjeg...

a o auto sportu i abarth modelima kroz istoriju da ne prichamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno meni se stari modeli Fiata ne svidjaju, ali zato Stilo (sa troje vrata), Grande Punto i novi Bravo su vrh automobili, to jest mnogo mi se svidjaju izgledom ali i cini mi se da je kvalitet dobar. Ranije je Fiat imao problema sa limom, malo jeftinija i kruta plastika unutra, ali od modela Stilo su se po meni znacajno popravili.

 

VW i Audi su odlicni automobili, ali nisu toliko jeftini za odrzavanja koliko se misli, a i kradu se da to nije normalno, moj Golf jos ni jednu noc nije prenocio na otvorenom inace bi zavrsio ko zna gde. Samo iz tog razloga moj sledeci automobil definitivno nece biti VW ili Audi

 

Inace mnogo mi se svidja Fiat Stilo JTD od 155ks, zato sam ga i preporucio coveku, cini mi se da za te pare nudi dosta, znaci prelep auto sa dosta opreme, snazan, ali u isto vreme stedljiv. Mislim da star 3-4 godine mozes naci za 8000 sto je po meni definitivno best buy za te pare

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da mozes dobiti oko 6500, mislim sve zavisi u kakvom je stanju, ali jebe te to sto je bas tanka sa opremom. Da je dizel i malo mladja ja bih ti ponudio mog Golfa 4 u zamenu.

 

Moja preporuka ti je sledeca: Audi ne kupuj jer ces morati da doplatis bar 1500 eur za auto tipa A3 dve godine stariji od sadasnje Octavie, bices konstantno na meti lopova a servis bas i nije jeftin.

 

E sad ako si porodican covek ja bih preporucio recimo Ford Focus karavan u TDDi ili TDCI varijanti, nisu skupi, ne bi morao mnogo da doplatis, imao bi dosta opreme i mladji auto. Naravno ako te karavan ne zanima razmislio bih i o Focusu u hedzbek varijanti. Mada racunaj da je malo skuceniji unutra od Octavije.

 

Sledeci dobar izbor je Astra. Nije skupa, nudi dosta opreme, imas mnogo servisa, delovi nisu skupi, a pogotovo sto ce uskoro biti nacionalno auto. Odlicna je i u karavan, sedan i kupe varijanti. Nije zanimljiva lpovima

 

Treca najbolja opcija, po meni, je Fiat Stilo JTD, ali samo varijanta sa troje vrata, znaci nekih 115ks, lep dizajn, ne krade se, nisu skupi delovi, dobijas dosta opreme i ne moras mnogo da doplacujes a dobijas mladji auto. Samo moj ti je savet da izbegavas sve sto je 2002. godiste jer je Stilo tada imao problema sa elektronikom, znaci 2003. godiste i mladji

 

U svakom slucaju srecno za koju god da se varijantu odlucis

e hvala na savetima :pivopije:

karavani me ne zanimaju, nemam potrebe za istim..

i ja sam razmisljao o focusu, ali sam kontao da je malo skuplji hmm

a sto se tice astre, meni je okej auto ali mi je vectra uvek nekako bila draza.. lepse izgleda :smile: od fiata mi se svidja grande punto ali i to je tek koliko, 2 godine star auto, pa kontam da bi bio preskup..

 

edit: vidim da dosta pricate o stilu.. sta ja znam, "nelos" mi je ovako po izgledu.. da napomenem jos nesto, matori nece da uzme nista jace od 1.8 (plafon) jer puno trosi jebiga... stedljivac :)

tako da ovaj od 155 konja odma otpada u startu valda.. :(

Edited by Medicine_Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mala ispravka, hteo sam da kazem Fiat Stilo JTD od 115 ks

 

Inace abarth je do jaja auto, fantazija, samo jebe to sto je kubikaza velika i znaci registracija razbija. hatebreeder je odradio dobar posao jer je uspeo da registruje na 2000 ccm pa ne placa mnogo

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ok onda :)

kolku taj kubikazu ima od 115 konja?

 

1900 ccm, a registracija za njega ti je oko 200 eur (toliko ja placam za Golfa sa istom kubikazom)

 

Inace nije on veliki potrosac, u normalnoj voznji ne verujem da trosi vise od 6,5 litara dizela na 100km, na otvorenom verovatno jos manje. Registracija po meni nije skupa

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

videcemo sta naidje.. ja bi licno najradije uzeo vectru, 2000. godiste.. ako znas, to godiste vectri ima onako malo jace branike po defaultu.. fora izgleda (mislim da sam pogodio godiste..)

 

Da znam, to je restilizovana Vectra B, super auto, lepo ide, ne trosi mnogo, odrzavanje je sasvim ok. Inace posto je taj auto veliki definitivno ne bih uzeo model sa slabijim motorom. Znaci dizelasa 2.0dti ili benzinca 1.8 16v ili jos bolje 2.0 16v ali racunaj kod benzinca na veliku potrosnju.

 

Inace moj stric drzi agenciju za registraciju vozila i covek mi je rekao da je registracija do 2000 ccm sasvim ok i nisu velike razlike, ali sve preko 2000ccm je preskupo. Tako da mislim da nemas sta da brines oko skupe registracije za ove modele.

 

U svakom slucaju zelim ti puno srece pri kupovini

 

Inace reci mi samo, zasto prodajes Octaviju i kupujes auto isto godiste, zasto ti se ne svidja ta Skoda?

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...