Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Sabac je poznat po tome sto mozes da kupis novu seriju 530d za 10 000 evra :)

Ja licno video i smejao sam se dok me nisu ubedili...

 

Pa ima toga, opgotovo posle nekih poplava po Evropi ili drugih elementarnih nepogoda. Evo jedan moj poznanik kupio VW Bora star godinu i pol za neke smesne pare, auto je bio potopljen u nekoj poplavi, u jezeru, jebem li ga, posle je zamenio bord kompjuter i jos par zajebancija, motor, osusio ga i prodao zestoko ispod cene i opet do jaja zaradio, a novi srecni vlasnik nije ni svestan sta je uzeo ........ sve dok jednog dana ne nadje ribicu u tapacirungu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzimaj ovo ako boga znash...

vidi se nije shminkan,takav je, kakav je...

josh je sa 4 cilindra,manje pucash za reg,a ide o shestak 2.0...

a josh i kupe :wub:

 

ako crkne pravac shabac na bmw kliniku, ima motora ko pleve(za sitne pare)...

 

 

E kad mi ti kazes da uzmem, onda nema dileme.. :) :)

 

Povoljnost je jos i to sto mi ga prodaje covek koji mi dodje neki rod.. On skida te automobile sa carine. Valjda mene ne bi zajebao, a i moze da me saceka mesec dana za 1000 e :) :)

 

 

Inace, ima neki lik, mislim da ga zovu Roki, iz Mladenovca, koji rasklapa bmw strance. Kazu da kod njega mogu da se nadju delovi, jako povoljno..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kad mi ti kazes da uzmem, onda nema dileme.. :) :)

 

Povoljnost je jos i to sto mi ga prodaje covek koji mi dodje neki rod.. On skida te automobile sa carine. Valjda mene ne bi zajebao, a i moze da me saceka mesec dana za 1000 e :) :)

 

 

Inace, ima neki lik, mislim da ga zovu Roki, iz Mladenovca, koji rasklapa bmw strance. Kazu da kod njega mogu da se nadju delovi, jako povoljno..

 

Ako ti je rodjak onda je to dobitna kombinacija, pogotovo ako moze da te ceka za kintu.

 

Taj auto moze tako lepo se se sredi, stavis neke jebacke alu felne, muziku, spredis enterijes, ispoliras ... ma pravi magnet za picke :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehehhe!! Malo sminkerisanja nije na odmet. Jos uvek sam mlad.. :) :)

 

Evo kako su mi odgovorili na bmw forumu:

 

samo polako ima da izadje dobra vozilica samo kad budes lakirao opalis mu neku mocnu farbicu kakvu perlu i ima da bljesti

 

 

He he, pa ljudi ulazu silne pare u jos starije automobile a ti se brines za BMW, ako volis BMW sredi ga po svom ukusu i mogucnostima i uzivaj u njemu, asto se tice motora, pa sta je ta kilometraza za BMW, samo napred.

 

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad budes svracao na karaburmu sa benkicom, dodji do stare okretnice i ako vidis korpulentnog momka u crnoj koznoj diler lookin dizel jasi osisanog na kratko, mogao bih da me provozas po kraju, nisam sponzorka keve mi. Casticu te pivo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako budes prolazio kroz junacku Vojvodinu i vidis jebacki crimson crveni Golf 4 i frajera unutra sa dve plavuse .... znaj da sam to ja pa nemoj biti lenj vec mahni :D

 

:pivopije:

 

 

Matori :rockdevil:

-------------------------------------------------------------------

@Nazzgul

 

Nego, znas li neku mladju metal postavu sa Karaburme???

 

Ja sam ortak s ovim Resister - ovcima...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas jedino prvoklasan dop mos da uzmes... ostalo kod cigojnera, molicu!!!

 

 

Salim se, mada nije mnogo daleko od istine, moze i lep paradajz da se uzme na pijac i ostale djakonije...

 

I ima dobar burek u Rashi...

 

Al video sam cak i stanga iz 71 ako se ne varam...

 

Mada taj covek zivi u Visnjici, not so far away.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...