Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

okej, gorivo je otislo u materinu, sad se samo gleda ekonomicnost, nista sigurnost i snaga.. s valkswagena pasata, za koji dan se prelazi na hondu hibrid.. usteda mjesecna - tricavih 200 dolara posranog goriva..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda spada u rang najboljih terenaca,ali Niva je ubedljivo NAJRUZNIJI dzip ikada napravljen.

 

Odvratna sovjetska kanta...dokurcili ste vise s tom Ladom,pa tih dzip krseva ima po beogradu koliko spermatozoida u mosnicama mojim plodnim.

 

Jebati diferencijal, pogon, planine takav qrton od auta samo treba paorima u podnozju popokatepetla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

okej, gorivo je otislo u materinu, sad se samo gleda ekonomicnost, nista sigurnost i snaga.. s valkswagena pasata, za koji dan se prelazi na hondu hibrid.. usteda mjesecna - tricavih 200 dolara posranog goriva..

 

Kupi bre Passat B6 saTDI motorom, koji god da izaberes trosice ti oko 6-6,5 litara dizela na 100km. Ja imam Golfa SDI koji nikad ne prelazi 6 litara, znaci sipas i ne mislis :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jari matti latvala:

 

nema toga u americi.. jedva da ima takvih golfova.. :da:

 

Ma nisam ni mislio da pazaris golfa (mada mislim da ga kod vas zovu City) nego Passata kao sto sad imas samo u dizel varijanti, mali je potrosac a odlican auto. Ja volim benzince, ali brate svaki trosi bar 10 litara a kad to pomnozis sa cenom ... glava da zaboli .... a ako nema dizelasa u USA onda prognoziram da ce se, ako se nastavi ovakav trend rasta cene nafte, uskoro pojaviti, a glomazna Americka auto industija ima da poklekne predd stedljivim i ekonomicnim Japanskim i Evropskim automobilima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja najverovatnije odustajem od one bembare. Mnogo stara, losa limarija, koza unistena, presla je 50 000 vise nego sto mi je receno, slomljena dva fara, nema lajsne, slomljena sofersajbna, itd..

 

Videcemo, ako bi covek spustio cenu na 3000 - 3500, mozda bi je i uzeo.. Pa bih hlijadu ulozio u istu. Motor sa predjenih 221 000km deluje prilicno ocuvano..

 

Sta znam.. Razmisljam o novom automobilu na kredit i to Citroen C4 1.6 benzin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova kola su nova kola.... Tu nema mnogo razmisljanja...

 

Jes da benkica nije losa, al u takvom stanju bi ti bilo potrebno ulaganje !!!++

 

Razmisli...

 

A i verujem da noviteti koje si pomenuo trose znatno manje goriva..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja najverovatnije odustajem od one bembare. Mnogo stara, losa limarija, koza unistena, presla je 50 000 vise nego sto mi je receno, slomljena dva fara, nema lajsne, slomljena sofersajbna, itd..

 

Videcemo, ako bi covek spustio cenu na 3000 - 3500, mozda bi je i uzeo.. Pa bih hlijadu ulozio u istu. Motor sa predjenih 221 000km deluje prilicno ocuvano..

 

Sta znam.. Razmisljam o novom automobilu na kredit i to Citroen C4 1.6 benzin.

 

Pa to sam ti ja i pricao. Jesi li proverio brojeve stakala? Ako se svi brojevi slazu i poklapaju ja cu da pojedem tu bembaru. Ako su slomljena dva fara znaci da je udarana napred, a posto nema lajsne naci farbana a ta kilometraza je ogromna, ali opet ko zna da li je i onda tacna. To ti je bre rupa bez dna, veruj mi znam iz iskustva, nikad je neces srediti, uvek ce biti jos ovo, samo jos ovo, popravi, zafarbaj, promeni, zameni...... polovnjake treba kupovati do maximum 6 godina starosti, sve preko toga je preslo Boga i predstavlja ogroman rizik.

 

Nov auto je zakon, siguran si, bezbedan, nece te izdati, znas kako je vozen od prvog kilometra, sta je menjano, koji je kvalitet servisa i delova, pretpostavljam da ces ga redovno prati, odrzavati, cuvati u garazi .. znaci ima bez ikakvih problema da te sluzi na dug period.

 

Meni je taj Citro sasvim OK, a ja bih mozda jos pogledao Focus, sad je na nekom popustu, mislim da je 1.6 b3nzinac oko 13.900 eur

 

U svakom slucaju SRECNO :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...