Jump to content

Kojim sportom se bavite?


Geozee

Recommended Posts

Bez brige ljudi,apsolutno nema potrebe za brigom o niskim loptama.Refleksi su mi sjajni,tako da tu problema nema.Ukoliko vrbujete i Hail Metala,gola dobiti necemo sigurno.Jos uz podrsku kasapina Lalovica na poziciji zadnjeg veznog,bedem je formiran.Nas problem je kreativnost.Ne vidim ovde nijednog kreativca,sve neki koljaci.Za spic predlazem Kuruza i Mitu Megadeta.Trne kaze da je Gatuzo,ali posto vec Lalovica imamo na toj poziciji,a necemo bas igrati totalni katanaco,neka Trne bude centralni vezni.Krila?Treba neko brz.

 

moze tako...negde izmedju CM i AM...a po potrebi i LWF...bice to dobro...izvodicu kornere,verujem da mi to dobro ide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sad jedan golman, 3 stopera, 2 vezna (MC-a da se izrazim menadzerski :bigblue:), 2 ofanzivna vezna/napadaca, i jedan neizjasnjeni :D

 

i ja trener ^_^

 

Radomir%20Antic.jpg

 

sto soma mesechno,neje loshe ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez brige ljudi,apsolutno nema potrebe za brigom o niskim loptama.Refleksi su mi sjajni,tako da tu problema nema.Ukoliko vrbujete i Hail Metala,gola dobiti necemo sigurno.Jos uz podrsku kasapina Lalovica na poziciji zadnjeg veznog,bedem je formiran.Nas problem je kreativnost.Ne vidim ovde nijednog kreativca,sve neki koljaci.Za spic predlazem Kuruza i Mitu Megadeta.Trne kaze da je Gatuzo,ali posto vec Lalovica imamo na toj poziciji,a necemo bas igrati totalni katanaco,neka Trne bude centralni vezni.Krila?Treba neko brz.

 

Ja predlazem Mitu Megadeta za krilo.Mali brz,moze da bude tip igraca kao Lenon i Rajt Filips.Kuruza presaltujemo na poziciju Baneta Ivanovica,tj. visokog beka.Drugo krilo Kraser,napad Perovic,centralni vezni Trne.Fali nam levi bek i golman.Za golmana Princa.On ga ne daje,ako ga i ne prima tako efikasno bicemo nepobedivi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не сери. То је она класична турнеја Камп Ноу - Далијев музеј - курац палац. Кењам се на ту ексклузиву.

 

Ne,ne idem na nikakve turneje (evropska turneja sa Orozom mi je tek 2012.),vec u sopstvenoj organizaciji.Sveznalice mala,samo da si ti sve konce pohvatao nabrzaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa Lalovicem u pogledu sastava. Tako da on ima moj glas u pogledu kapitenske trake. A uz sebe u spicu napada (Zvonko Mihajlovski ftw) predlazem Andriju Smitha, Mirka Vucinica, vedetu sa primorja, koji ce mi biti podrska u zavrsnicama. Samo 4-4-2. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja predlazem Mitu Megadeta za krilo.Mali brz,moze da bude tip igraca kao Lenon i Rajt Filips.Kuruza presaltujemo na poziciju Baneta Ivanovica,tj. visokog beka.Drugo krilo Kraser,napad Perovic,centralni vezni Trne.Fali nam levi bek i golman.Za golmana Princa.On ga ne daje,ako ga i ne prima tako efikasno bicemo nepobedivi.

 

Ok,moze tako.Odlicna kombinacija.Princ je golman,tu nema diskusije.Koji Perovic tebra?Onda to bi izgledalo ovako:

 

Princ

 

Kuruz Hail Metal Lemmy Sixx ??????

 

Karnisero

 

Mita Megadet Skullcrusher

 

Trne

 

????? ?????

 

 

Dakle,fale napadaci i levi bek.Za napad nam treba jedan ogroman i trapav razbijac i jedan brzi tehnicar.Na beku moze svakakva kombinacija.Pazite,jeste Efenberg nacista,izdajnik i strani placenik,ali mislim da bi odlicno dosao timu.Takodjer,treba razmisliti da li pozivnicu uputiti crnogorcima...ITF bi bio odlican u napadu,samo treba preci preko njegovog izjasnjavanja.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja malenkost je Perovic, drago mi je! :bigblue:

 

Princ

 

Kuruz Lemi Hejl ?????

 

 

Mita Karnisero Trne Skullcrusher

 

 

Ja Andrija

 

 

Otvorena pozicija levog beka...

 

Plus, moramo imati jos minimum 7 igraca na klupi, u slucaju povreda i zbog toga da bi se zalagali na treninzima, zdrava, prijateljska konkurencija...

 

edit: pu, nece da mi nacrta formaciju, nego mi ovako ispisa :angry:

Edited by tier_mfkr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' mogu sad da se druzim sa tobom?

 

Не.

 

Ne,ne idem na nikakve turneje (evropska turneja sa Orozom mi je tek 2012.),vec u sopstvenoj organizaciji.Sveznalice mala,samo da si ti sve konce pohvatao nabrzaka.

 

Не лажи.

 

 

Подршка Црногорцима. :wub:

Edited by Куруз брате

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja malenkost je Perovic, drago mi je! :bigblue:

 

Princ

 

Kuruz Lemi Hejl ?????

 

 

Mita Karnisero Trne Skullcrusher

 

 

Ja Andrija

 

 

Otvorena pozicija levog beka...

 

Plus, moramo imati jos minimum 7 igraca na klupi, u slucaju povreda i zbog toga da bi se zalagali na treninzima, zdrava, prijateljska konkurencija...

 

edit: pu, nece da mi nacrta formaciju, nego mi ovako ispisa :angry:

 

Evo,tvoja formacija.Dakle,ti i Andrija u napadu,moze.Sem ako nema neki lik ovde na forumu koji se preziva Lekic,da uklopimo stravican tandemu napadu.

Ali ne svidja mi se ovaj klasicni 4-4-2 tip,ja sam vise za onaj od gore,4-1-2-1-2.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...