Jump to content

Kojim sportom se bavite?


Geozee

Recommended Posts

Pa to, ili sa "strelicama" za napred ili nazad. A moze i da se transformise u 4-5-1, tako sto ce jedan od napadaca da se prebaci u AMF. Sad treba jos da odredimo himnu, predlazem:

 

 

Da protivnici budu svesni sta cemo da im uradimo. :rockdevil:

Edited by tier_mfkr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa Lalovicem u pogledu sastava. Tako da on ima moj glas u pogledu kapitenske trake.

 

Pocastvovan sam.

ITF-a moramo aktivirati,samo jos on da nam izlozi svoje fudbalske kvalitete.Efenberg takodje mora biti u timu,njega predlazem za rezervu u napadu.Rezervni golman moze biti feyd,iz poznatih razloga.Morbid bi isto mogao dobro da dodje,kao rezervno krilo/prednji vezni.

 

Не.

 

:(

 

Moже дијамант.

 

Uvek dijamant,nikad 4 vezna u liniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to, ili sa "strelicama" za napred ili nazad. A moze i da se transformise u 4-5-1, tako sto ce jedan od napadaca da se prebaci u AMF. Sad treba jos da odredimo himnu, predlazem:

 

 

Da protivnici budu svesni sta cemo da im uradimo. :rockdevil:

 

Ma kakvi.Himna treba da bude u skladu sa imenom.Predlazem neki dens hit.

 

Dijamant moze bez problem da se transformise u 4-5-1,ako hocemo neku defanzivniju varijantu.Jedan napadac postane drugi zadnji vezni,i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njoj samo ITF moze da zavuce.A on igra sa nama.

 

Dijamant moze bez problem da se transformise u 4-5-1,ako hocemo neku defanzivniju varijantu.Jedan napadac postane drugi zadnji vezni,i to je to.

 

Trne ide na DMC a jedan napadac se povlaci na AMC.

 

Himna ce naravno biti ovo-http://www.youtube.com/watch?v=gZP8x3rzNS0.

Edited by El Karnisero
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha::haha::haha:

 

Химна је ово:

 

Баци све са себе, играј, играј све до јутра, баш те брига шта ће бити сутра!

Edited by Куруз брате

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha::haha::haha::haha:

 

Kokice,bravo!Upravo sam o njoj razmisljao.Na istim smo talasnim duzinama.To je himna!

 

Sto se kapitena tice,to mora biti Princ.On je zacetnik ideje,kum ekipe,najmanje jebe pa je najvise nadrkan,i to je jedini pravi izbor.

 

edit:upravo videh Lalovicev predlog za himnu.Najbolji za sada,prihvaceno!

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Efenberg i crnogorski veterani bi dosta znacili u pogledu psihicke pripreme ekipe i motivacije. ITF bi mog'o da bude rezervni stoper ili eventualno zadnji vezni, Morbid bi za sada mogao da pokrije "lijevog" beka ili neku od krilnih pozicija ako zatreba. I Efenberg bi mogao da bude u rotaciji sa svim navalnim igracima.

 

Tako da, sa njima trojicom i feyd ima nas 15, predlazem tu jos Faprila, Talvija i Gojka. Da ih sport skrene sa puta necastivog.

 

I naravno Grob kao lekar/fizio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ae mene negde ubacite :D samo ne u shamotnu pec

 

Не може, ружан си.

 

Efenberg i crnogorski veterani bi dosta znacili u pogledu psihicke pripreme ekipe i motivacije. ITF bi mog'o da bude rezervni stoper ili eventualno zadnji vezni, Morbid bi za sada mogao da pokrije "lijevog" beka ili neku od krilnih pozicija ako zatreba. I Efenberg bi mogao da bude u rotaciji sa svim navalnim igracima.

 

Tako da, sa njima trojicom i feyd ima nas 15, predlazem tu jos Faprila, Talvija i Gojka. Da ih sport skrene sa puta necastivog.

 

I naravno Grob kao lekar/fizio...

Не може тако, Гојко мора да обавља ритуале пре утакмица. Бићемо као Новозеланђани, само да нас похапсе због његових магија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno,Grob se mora aktivirati.

Gojka ne smemo ubaciti u tim,postoji mopucnost da nam izbetonira teren.

Fapril moze,podseca izgledom na Jonasa Gutiereza,mogao bi da prodje.Talvija prvo na fizicke pripreme,da se ugoji pa onda bi mogao da posluzi kao rezervni bek ili ofanzivni vezni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

napravi 3000 postova pa se ponovo javi

 

Ja imam samo 500 postova pa sam opet uzdanica ove ekipe. A i neces da me prozivas jer sam te predlozio za napadaca i uporedio sa Vucinicem. Znaci, samo tako ces da me snabdevas loptama :bigblue:

 

Fapril mora da bude, vec je pominjao svoje fudbalsko iskustvo iz mladjih dana. A Talvi bi mogao da sredi dresove sa Nocturne natpisom ili tako nesto.

 

Ajd' sad da se dogovorimo oko brojeva. Dozvoljeni su samo od 1 do 23. I da napravimo 2 kulturne postave i osvojimo mundijal :D

 

Ja bih nosio 8 ili 9.

 

edit: @karnisero: napustio forum jbg

Edited by tier_mfkr

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dajte ljudi,sada vec pravite cirkus,a ne ozbiljan fudbalski tim.Grobodan moze na poziciju fizioterapeuta,to je logicno,ali ovi ostali satanisti su visak.Nismo reprezentacija Francuske pa da nam trebaju magije,tarabici i kule strazara.

 

Ja sam broj 3.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

svidja mi se lemijeva taktika...sto ne bi nele bio levi bek?juzna srbija i te fore...mislice da ih marginalizujemo...jel pravimo scg ili srb?a i moze taktika sa tri odbrambena...jaka sredinana i 2 krila...2 zadnja,2 srednja,jedan ofanzivni,2 ofanzivna krila WF...i dobar jak prodoran napadac...svidja mi se Am pozicija,mada po potrebi me rotirajte,nije frka...mada najvise volim onu taktiku sto je lemi predlozio...jaka strana,jaka sredina...

 

edit:ja bih 11,8,10...sta ostane...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...