Jump to content

Kojim sportom se bavite?


Geozee

Recommended Posts

Ne skida.To je jedina mikro S majca koju je nasao na buvljaku.Sa farmericama ima jos veci problem.Kratke noge,a trokrilna bulja.Gde to crni Megadet da nadje?!?!?!?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaхахахахахахахааааааааааа аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne skida.To je jedina mikro S majca koju je nasao na buvljaku.Sa farmericama ima jos veci problem.Kratke noge,a trokrilna bulja.Gde to crni Megadet da nadje?!?!?!?

Ja sam odje umro. Nakon toga sam otisao na random temu i pogledao prethodnih nekolko stranica. Plakanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Trenirao sam basket kao klinac 3 godine, prestao sam jer me smorilo, onda nisam nishta zhivo trenirao do svoje 16te kada sam se upisao na kick box koji sam trenirao 8 meseci i to batalio, jer me stigle obaveze shto se tiche shkole, muzike i malo ovako nekih poslova (tipa kao tehnichar za binsku opremu na svirkama i festivalima).. I sada idem u teretanu rekreativno i to mi je kul i zanimljivo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao si ostati na košarci :D Nema, stari dobri sportovi s loptom, najzabavniji i najzdraviji način da se bude u formi. Košarku sam trenirao oko 5 godina, igrao beka šutera najčešće, mada sam na utakmicama čuvao najboljeg igrača protivnika bio on plejmejker u Partizanu ili centar od 2 metra xD Trener me forsirao kao da se bavim košarkom profesionalno, ali nikad to meni nije bila želja. Jednostavno opušta me košarka, često bih onako sam ubacivao satima u koš i odmarao vijuge, sam zvuk mrežice kako se cepa je melem za dušu :) Eto, trenirao sam i rukomet 3 godine, igrao levog beka i to je to, odbojku sam igrao tokom srednje škole ali čisto rekreativno. Od svega toga, ostade košarka sa ortacima prilično redovno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da, sad tek vidim da ja nisam ni postovao ovde. 10 godina sam igrao košarku, Prvu srpsku ligu, prestao sam zbog kurvi i kokaina, u toku srednje škole sam mogao da biram da pređem u Mašinac ili Slogu pošto sam u Kraljevo išao u srednju, ali sam ostao veran Goču iz Vrnjačke Banje (aka mrzelo me je da se cimam, a i bitnija mi bila nauka). Sad 3 godine nisam potrčao sem za GSPom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm mislim da nisam postovao ovde, igrao kosaraku na poziciji beka, nekih 5 god i osta antitalenat za istu(tad sam bio jako mrsav dobio me ko je hteo).Zatim ide folklor (jbg dobro za kordinaciju ako nista drugo) to je bilo isto 5 god.Sada idem u teretanu nekih 2 god, ajde da kazem rekreativno blizi sam Van Dam gradji nego recimo Jay Cutleru :pivopije:.

 

Inace tu je sporadicno plivanje, i sah.Hocu krenem sah ozbiljno kao cika na mom avataru haha.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Bavila se gimnastikom (prvo ritmičkom, a zatim i sportskom) i žao mi je što sam prestala. :sad: Takodje moje velike strasti su atletika i umetničko klizanje. Trebala bih opet da se aktiviram u nekom sportu, mnogo sam se ulenjila u zadnje 2-3 godine. Za početak da krenem sa trčanjem, čisto onako rekreativno. :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 years later...

Jedva da sam potrč'o u životu, na fizičkom vaspitanju, kad igramo fuce, obično sam bio golman....dobro sam igrao klikere,

 

znaš ono posle škole, nadjemo rošu i pičimo....solidan u šahu...ono mat u tri poteza i te fore....šta još a da dobro sam pikao bilijar

 

posle poker aparata dobro dodje

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...