Jump to content

My Dying Bride


nepenthe

Recommended Posts

Ovako:

1.Sonata shit su najveći pozeri koje sam video u svom životu.Mrzim ih i odvratni su mi,pa hajde da se ne zavaravamo sa time da su oni kraljevi što su izašli na bis!(jeste li videli onog pederka od gitariste?A klavijaturista sa onom klavijaturom koju koriste Zana i OK bend?!)

2.MDB nisu carevi ni kraljevi nego BOGOVI!Atmosfera koju su napravili je bila genijalna,a znam jer sam bio u prvim redovima.

3.Za šutku se slažem,popizdio sam od klinaca koji su mi odbili bubrege....a hteo sam samo da stanem,gledam ih i headbangujem.

 

Toliko.

 

LONG LIVE MY DYING BRIDE!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, i meni je krivo shto se nisu vracali na bis , ali opet , svirka je bila super (to je mala rech , bilo je mocno , bozanstveno , razbijachki , depresivno ,ocu na josh koju njihovu svirku , ocu na sve kocerte koje oni budu izvodili ,slava im...) ....nemojte vredjati ni Sonatu ni Bride , oba benda su dobro odradila posao...

btw Shaun ,bubnjar, je ranije svirao u Anathemi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

My Dying Bride su veoma veoma dobar bend...vecina stvari mi se svidja a najvise For My Fallem Angel, Sear Me (sve 3 verzije koje imam), For You i da... Blak Heart Romance...te 4 su mi najdraze...

jedino sto bih kod njih menjala...(ili da se bolje izrazim sto bi mi se vise svidjalo kad bi bilo bolje...da me neki ovde ne bi obesili)...jeste vokal. Kada recituje kao u For My Fallen Angel, onda ubija! Pevanje bi bilo meni lepse kad bi glas bio malo jaci i dublji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče sam chatovao sa Hamish-em na MDB forumu i podravio je sve fanove u Srbiji.

Eto,lepa vest.

Hail My Dying Bride!

Jel' na onom njihovom forumu?Btw , posetila sam ga i verovatno cu postati chlan istog.....

Ljudi,Aaronov glas je zakon i to u svakom obliku ,black, death, clean osv.Meni se najvishe svidja njegovo pevanje na Angel and the dark river, ta boja glasa , akcenat i toliko ispoljavanje emocija u svakom tonu , ah, osetim grchenje u stomaku svaki put kad ga chujem......imala sam prilike da pricham s njim na Szigetu i odushevio me je njegov akcenat ,zvuchao kao neki engleski lord...ok, mala slavopojka Aaronovom vokalu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, narode...nemaojte me odmah na giljotinu...

By the way, imam sve albume My Dying Bride i svi su strava! Jeste da mi se ne svidjaju bas sve pesme, ali su oni legende...

A sto se tice glasa...mozda je stvar u mom ukusu...ja volim duboke glasove...

 

@ Howling Wind

A kako to da ti znas da ja slusam Empyrium? Tu si u pravu...imam sve od njih i mislim da su bogovi! tekstovi su im da poludis a onda se ubijes...i svidja mi se sto imaju tu "medieval" crtu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ASKE, jesi li odje ili u Francuskoj? Btw. bas sad slusam Novembre, bila si u pravu fenomenalni su.

 

za princezu tmine: kad kazes da imas sve albume, imas li engleski prevod Weilanda, posto jos uvek ne divanim nemacki, a bas me zanima sa cime su se oprostili od publike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Howling Wind

Nemam lyrics za "Weiland" na engleskom... ja sam nemacki ucila u srednjoj skoli pa kao mogu da se snadjem... ali ako naidjem negde na prevode, obavesticu te...sada nemam vremena da se i sama pozabavim time, jer spremam ispite...ali u svakom slucaju, ako ih ja budem imala imaces ih i ti

:wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

smile.gif i meni govore da sa egzistencijom i svemirom neshto nije u redu ali eto, izjavili su da ne zele da stvaraju negativnu atmosferu vec samo koriste muziku da bi izbacili svoju negativnu energiju i sredili se emocionalno...sad , shto pola planete moze da prereze sebi vratnu zilu da bi njima bilo lakshe...ma ,samo neka oni dodju nama josh jedom u komshiluk smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, mnogo su dobri, stvarno nesvakidasnji bend, clear vokal im najbolje lezi... Inace, nema veze sto su doom, ja sam uvek pozitivan pa mi nista ne smetaju i ne mogu da me ubedace...

 

E lestate, bas ti je jak avatar :wink:

Setih se mog shuraka gothika na groblju biggrin.gif:mrgreen::wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...