Jump to content

My Dying Bride


nepenthe

Recommended Posts

Dosta vise s kuknjavom zbog nedolaska MDB-a na "Exit"!

 

I onako ne bi svirali vise od sat(sat i 15 min max) na EXIT-u tako da :)

Ipak je to festival a ne solo kocert :da:

Mada ne kazem da mi nije krivo :uhoh:

 

"A Line Of Deathless Kings" je odlican album, a vidim da se ovdje slabo komentarise.

 

Nista specijalno...

Na momente cak i ispod proseka

Meni licno nije ni primirisati odlicnom Songs Of.....

Ali ukusi su razliciti :cool:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Објективо, бенд има бар два боља албума од Angel-a (The Light at the End of the World, Songs of Darkness, Words of Light) а вероватно је и The Dreadful Hours бољи од њега.

Не могу да кажем да је The Angel and the Dark River најбољи кад једноставно - није,

то што је он прекретница и што је у оно доба био нешто ново, не значи да је тако и у 2007-ој.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@gavrosaurus - kako mozes to tvrditi objektivno, meni je npr. violina jedan od najlepsih elemenata njihove muzike, a tako je i mnogim fanovima, zato su mi angel i like the gods najbolji albumi.....ili bolje da se izrazim omiljeni albumi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо то је одговор на Грободанов пост - где је виолина на "копијама" кад је кључни инструмент на Анђелу?

Анђео је база, основа али није најбољи - мени није.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Та песма је мени најомиљенија МДБ ствар, обожавам је, предивна је!

Кад сам је први пут чуо (на Јадранкиној Металманији) нисам могао да се саставим данима, вртела ми се по глави годинама, да бих, на крају, постао њоме и опседнут.

:lol:

Волим је, стварно волим.

Јеботе, сад капирам да, иако су ми они мање-више увек били у другом плану, сам их испратио кроз целу каријеру ...

Матор сам, у пичку материну ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

songs of darkness meni jeste bolji od deathless kings-a, ali mi npr. on ne moze primirisati the angel and the dark river-u, koji mi je omiljeni......skoro sam kupio i original :mrgreen:

 

Zapravo Turn Loose The Swans :)

Sear Me MCMXCIII (pocetak) i Black God(kraj) je nesto najlepse sto sam cuo u ziovtu :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо то је одговор на Грободанов пост - где је виолина на "копијама" кад је кључни инструмент на Анђелу?

Анђео је база, основа али није најбољи - мени није.

 

Izbaci violinu i stavi klavijature umesto nje - isti kurac kao ovi stariji albumi.

Beshe odlican intervju u Butcherianu sa Andrew-om, gitaristom (valda sa njim beshe, ne mogu sad tacno da se setim), na pitanje koji album smatra najbitnijim, znas sta je rekao? Nije bas pominjao Sons i Dreadful :)

OK, tebi se vise svidja, ne ulazim u to naravno, ali da nije bilo Turn loose i Angel...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, sear me i black god su stvarno perfekcija.....ceo turn loose je perfekcija.....imam i taj original :mrgreen:

 

nego, jel neko gledao spot za deeper down?? ja ga sad skidam...

Edited by Sirius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda niste znali, ali Aaron je crtao neke omote za MDB i to po meni najljepsi "The Dreadful Hours".

Е да, знам за то, био је линк на МДБ сајту ка његовој галерији, е сад да ли постоји још увек - немам појма, нисам обишао њихов сајт месецима.

Мислим, да се разумемо - први албум који сам чуо је и био Анђео, онда кад се и појавио а обзиром да је то била ера death metala који се већ испостио, замислите како сам био срећан кад сам открио ово; сви ми, заправо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erotic literature....Na prvom mestu!!!!Ali i light at the and of the world-je exstraa.Ma My Dying Bride je bend koji ja Obozavam,i zelja mi je da ih gledam uzivo...Nema pesme od njih za koju mogu da kazem da mi se ne svidja... :smiling::smiling::smiling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...