Jump to content

Sviranje I Vrucina!


Recommended Posts

NEmam pare za klimu kupio sam pedal board al bolje da sam kupio tri ventilatora(jedan da duva u dupe obavezno)i klimu.NA zicama neko blato na gitari znoj,trzalica klizi... mogu samo da zamisljam kako je bubnjarima?Vashe reshenje?

 

Hteo sam ja da sviram u zamrzivachu al onda bi bio mnogo cool!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

postoji mit da ako stavish 4 zamrznute flashe (ok kole) ispred ventilatora (obicbog, kineskog) da mogu da ohlade sobu...Ne verujem mnogo u to, al sam ipak stavio par komada u zamrzivach i chekam toplije vreme da oprobam teoriju :razz:

druga varijanta je mokak peshkir oko vrata...onako seljoberski :)

ugasi kompjuter dok svrirash...greje sobu bar 3-4 stepena...

ili...prodaj pedalu...dodaj hiljadu dve i kupi klimu :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoji mit da ako stavish 4 zamrznute flashe (ok kole) ispred ventilatora (obicbog, kineskog) da mogu da ohlade sobu...Ne verujem mnogo u to, al sam ipak stavio par komada u zamrzivach i chekam toplije vreme da oprobam teoriju :razz:

Mi smo imali te fore pre par godina, dok klime nisu pojeftinile. :D

Ili uzmes prskalicu za cvece i prskas vodu u vis a ventilator duva, i kao dobijes svezinu u sobi. :D

je mokak peshkir oko vrata...onako seljoberski :)

taj rad. :D

 

ili ako ne koristis pedalu,stavis noge u lavor i sviras,samo ne znam kako to moze da se odrazi na zdravlje :lol:

hahaha. To bi ti bila poslenja pesma koju si odsvirao. :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

probe napolju.kvlt.em jebes komsije,em ti nije vruce.jos gajba piva i VIDIMO SE.

kako majke ti da razvedem struju za svu opremu? :)

A i ubile bi me komsije. :)

 

Meni je lakše da pevam kad je vruće. Manje virusa, manje prehlada nego zimi.

A zar ti se ne susi grlo, kad je toplo i sparno napolju. (npr 38-40 stepeni)?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pojacalo bodes u spajz,bas pojacalo kod komsijke(pa posle na kafu),miksetu u produzni i stavis je na svoje pojacalo "kao" nema dje drugo (to da bi mogao da smanjis tu budalu,ko ce ga slusat te dreci) a bubnjara ko jebe.

 

a kad ti komsije dodju kazes: "ocete li da sviram ili da se DROGIRAM NA ULICU".

Share this post


Link to post
Share on other sites

to...ali je problem kod leta nedostatak vremena za sviranje...zbog kupanja, pecanja, izlazenja, blejanja...

zima je nekako vishe noliferski period :da:

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoji mit da ako stavish 4 zamrznute flashe (ok kole) ispred ventilatora (obicbog, kineskog) da mogu da ohlade sobu...Ne verujem mnogo u to, al sam ipak stavio par komada u zamrzivach i chekam toplije vreme da oprobam teoriju :razz:

druga varijanta je mokak peshkir oko vrata...onako seljoberski :)

ugasi kompjuter dok svrirash...greje sobu bar 3-4 stepena...

ili...prodaj pedalu...dodaj hiljadu dve i kupi klimu :cool:

 

Tri pametno postavljena ventilatora resavaju stvar 100% sem ako ti soba nije na suncanoj strani, onda nista ne pomaze.

I ta fora sa vantilatorom i zaledjenom flashom vode radi donekle.

 

Probaj foru da u pauzi sviranja uzmesh fajtalicu za vesh i isprskash se. Slicno je kao mokar peskir ali brze hladi.

I naravno - obavezno budi bos i vezi kosu ili podigni nekom cicinom snalom na vr' glave. Glupo je zbog slemovanja :) ali tako se manje grejesh. Centar za toplotu je negde pozadi na vratu kod kose tako kad podignesh kosu (ako je imas) bice bolje.

Probaj samuraj look :)

 

like_a_samurai_MG_4797.jpg

http://www.digital-photo.com.au/gallery/d/...rai_MG_4797.jpg

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na probi je zajebano. Mali prostor, 3 coveka, napravi se velika temperatura, muda mi se posteno oznoje (mada, to zene vole). Sviram u boksericama i patikama. Mada, vise mrzim zimu. Dok ja dodjem na probu, dok dovucem pola bubnja sa sobom, prodje me volja po hladnoci.

 

Kad sviram sam kuci i nije lose, podrum, nema vise od 15 stepeni leti, ni manje od 3-4 zimi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tri pametno postavljena ventilatora resavaju stvar 100% sem ako ti soba nije na suncanoj strani, onda nista ne pomaze.

I ta fora sa vantilatorom i zaledjenom flashom vode radi donekle.

 

Probaj foru da u pauzi sviranja uzmesh fajtalicu za vesh i isprskash se. Slicno je kao mokar peskir ali brze hladi.

I naravno - obavezno budi bos i vezi kosu ili podigni nekom cicinom snalom na vr' glave. Glupo je zbog slemovanja :) ali tako se manje grejesh. Centar za toplotu je negde pozadi na vratu kod kose tako kad podignesh kosu (ako je imas) bice bolje.

Probaj samuraj look :)

 

like_a_samurai_MG_4797.jpg

http://www.digital-photo.com.au/gallery/d/...rai_MG_4797.jpg

El to nesto na racun moje frizure?:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...